Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pomóż nam spełnić marzenia


Podziomka

Rekomendowane odpowiedzi

https://zrzutka.pl/jjs7tw

 

Witam Szanownych Wędkarzy, 
Mam na imię Paulina. Jestem żona zapalonego Wędkarza. Mój mąż wędkuje od dziecka. Jestem zadowolona, że ma pasję. Nigdy go w tym nie ograniczałam. Wręcz przeciwnie, odkąd zostaliśmy parą wędkujemy razem. Przez wiele lat spędzaliśmy tygodnie na zasiadkach karpiowych. Nie ma dla nas lepszego doznania niż holowanie karpia. Trzy lata temu urodził się nasz wyczekiwany syn, tym samym nie mogliśmy sobie pozwolić na tydzień nad wodą. Z zasiadki przeszliśmy na wędkarstwo aktywne, spinning. Spędziliśmy trzy lata na pobliskich rzekach z marnymi wynikami, a żeby zarazić syna pasją musimy mu pokazać rybę. Z racji zamieszkania w sąsiedztwie z jeziorem postanowiliśmy spróbować przygody z łodzią. Zaczęliśmy kompletować zestaw. Zaczęliśmy od echosondy i łodzi z przyczepką. Sezon niedługo rusza, a my zostaliśmy bez silnika. Chcąc wyruszyć cała rodziną na wodę w tym sezonie postanowiliśmy założyć zrzutkę. Jeśli macie możliwość to prosimy o drobną pomoc w osiągnięciu naszego celu. Dziękuję za przeczytanie naszej skróconej przygody i pomoc. Pozdrawiam i życzę udanych łowów, Paulina.

 

https://zrzutka.pl/jjs7tw

  • Słabo 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
8 godzin temu, Gu_miś napisał:

To tak na serio czy jakaś zarzutka? I jeszcze ta kwota.... 

Musiałeś źle przeczytać. To jest zrzutka a nie zarzutka.

Co do kwoty to... to...to... zawsze uważałem, że dużo przyjemniej płacze się w mercedesie niż na rowerze. 😜

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również nie wpieram takich "inicjatyw", często wpłacam jakieś drobne kwoty np. na zawody wędkarskie dla dzieci ( w tym z domów dziecka ), ale jak kogoś stać na łódź z sondą itp a nie stać na silnik za skromne 8 tyś no to bez jajec :D

Ta strona powinna robić tylko zbiórki dla osób biednych i poszkodowanych w wypadkach losowych.. po prostu ręce opadają :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głębokie wody chcą od razu wypłynąć  , sam pomysł a może może 😉 ktoś coś . W tej cenie to już nówka Suzi lub Jamka sześć koników . Może zacznijcie od czegos bardziej realistycznego , tańsze są elektryki .

Maniu 394 , Ty samochód , ja potrzebuję zajebiaszcze aku 12 v minium 120 ale tylko nówka , może ktoś mnie wspomoże

🤣🤣😁😁

 

Tak po za tym to osobiście zaczynałem o łódki blasznki , później zrobiłem sobie dwie pychówki , teraz mam gumiaka i łódkę z tworzywa , silnik taki i taki + dodatki do tych pływadełek . Nikt mi nic nie dał i się nie prosiłem tylko musiałem kombinować i zapierdalać na to . Jednym słowem zakasać rękawy i zapracować na przyjemności

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zajac222 napisał:

. Nikt mi nic nie dał i się nie prosiłem tylko musiałem kombinować i zapierdalać na to . Jednym słowem zakasać rękawy i zapracować na przyjemności

Ta Pani też ciężko pracuje na ten silnik... Po internetach już mnóstwo tych postów krąży. Trzeba się napracować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zbieram na ponton. Sandaczowanie zaczyna za tydzień a ja dalej łowię z dmuchanego materaca. Jak możecie sobie wyobrazić rzuty z pozycji leżącej nie są ani dalekie ani wygodne. Aaa nową plętkę też potrzebuję bo jak widzicie do 10 daleko. Liczę na Was 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, technops napisał:

Panowie, zbieram na ponton. Sandaczowanie zaczyna za tydzień a ja dalej łowię z dmuchanego materaca. Jak możecie sobie wyobrazić rzuty z pozycji leżącej nie są ani dalekie ani wygodne. Aaa nową plętkę też potrzebuję bo jak widzicie do 10 daleko. Liczę na Was 😅

A masz zarejestrowany ten materac i naniesione numery ? 😵🤣😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.