Skocz do zawartości
tokarex pontony

Buty na jesienne sandaczowanie


tomek1

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Gdybym kupił przez internet to bym wtopił, ze względu na wąską część na łydkę :roll:

I tu uważam że takie rzeczy powinno sie kupowac bezpośrednio w sklepie - jest możliwość przymiarki.

Pozdrawiam - wobler 129 - niech się dobrze noszą - czasem dobrze sie przejechać dalej niż potem żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

kornik ale najbliżej mam większy sklep w ZG :cry: I nie mam kiedy i z kim tam pojechać. Siostra tam studiuje ale za mnie nie przymierzy :mrgreen: Najwyżej wymienię, lub sprzedam i kupię inne :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Unises na pewno jak przyjdą to coś skrobnę ;)

PS w wakacje robię kilkudniowe zasiadki z kumplami na karpie pod namiotem to w tedy myślę, że się przydadzą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie raz widzę nad wodą szczególnie na lodzie jakiegoś faceta w całkiem fajnych bucikach które kiedyś były nieprzemakalne a teraz (po kontakcie z solą z jezdni) chłoną wodę jak troll denaturat. Jak się pytam dlaczego nie zabezpiecza butów sprayem wodoszczelnym to robi głupią minę. Nie pisałbym tego posta gdyby to było dla wszystkich oczywiste. Panowie! to naprawdę działa. Wystarczy trysnąć na buty oddychające trekingowe lub inne z wstawkami z materiału i można śmiało stać w wodzie.

Cena spraya trochę ponad 20 zł do nabycia w większych sklepach z butami.

Starcza na sezon.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ;) Czyli ja należę do tej "mniej uświadomionej" części wędkarskiej społeczności. A są jakieś przeciwwskazania do materiałów z których zrobione są buty ? Przy okazji dzięki za wskazówkę - bardzo pomocna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Najwyższy czas zakupić nowe buty na wędkarskie wyprawy :lol: Jesienią sporo osób planowało zakup butów Lemingo. Jak wrażenia z użytkowania, a może polecacie coś innego w jakiejś w miarę rozsądnej cenie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesienią sporo osób planowało zakup butów Lemingo. Jak wrażenia z użytkowania

Mam dwie pary takich buciorów [model pionier]

jedne klasyk - guma , totalna porażka, ciężkie ,źle na mnie spasowane itd..

i mam też drugie, w wersji lekkiej, są dużo lżejsze, chodzi się w nich całkiem przyzwoicie, jednak na początku strasznie wkurzał mnie ślizgający się wewnątrz ocieplacz, wywaliłem go i kupiłem sobie do kompletu skarpety neoprenowe.

Teraz jest wszystko w porzo,... można w nich uderzyć do remizy na tańce :mrgreen:

Buciorki (ze wzgledu na niską wagę oraz "ceratowe" elementy cholewki) sprawiają wrażenie strasznie delikatnych, jednak jak na razie (od listopada) łaziłem w nich z 20 -30 razy i nic się z nimi złego nie dzieje.

W komplecie ze skarpetami są "ciepłe" ,a łażąc po błotach i płytkich kałużach oraz topniejącym śniegu, nigdy mi jeszcze nie przemokły.

Oczywiście ze względu na swoją budowę "maksymalne zanurzenie" max do kostki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem też z rad Unisesa, i dokupiłem skarpety neoprenowe.

Nie wiem czy Tobie to było aż tak potrzebne, ja znam człowieka który chodzi w tych buciorkach wraz ze standardowym ocieplaczem.... i dobrze mu z tym (oczywiście on mnie postrzega jako delikatnego fanaberycznego paniczyka :mrgreen: )

Chociaż skarpety zawsze się przydadzą!

Co do butów, na pewno nie będziesz w nich biegał jak w dobrze dopasowanych adidasach ale też nie umęczysz się tak w marszu jak w kolebiących się ciężkich gumowcach.

Pamiętaj też o jednej rzeczy (ze względu na połączenie cholewki): gdy będziesz je ściągał z nóg to po rozwiązaniu - schyl się i zdejmij je łapkami, żadnego leniwego przydeptywania pięty drugim buciorem!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarpety zawsze się przydadzą!

I oto dokładnie mi chodziło, jak to mówią od przybytku głowa nie boli :lol:, a tak zawsze mam jakąś alternatywę - albo oryginalny wkład albo skarpeta. Unises, jeszcze raz dzięki za rady. Chętnie dołożyłbym Ci plusa za pomoc, niestety to temat tomka1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwskazań nie ma. Po prostu albo działa albo nie :) Zależy od budowy buta i tyle.

Ale efekty tych sprayów są zadziwiające. Z normalnego buta potrafią zrobić na kilkanaście tygodni kalosze w których można stać! w w wodzie:) Oczywiście jak nie przeciekają na szwach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
Gość okonia

witam

czy wiecie jak się sprawują takie oto buciki bo mam zamiar kupić do kompletu

Prologic Max 4 Feather Weight+

post-5370-14544971983402_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.