Skocz do zawartości
tokarex pontony

PIWO


SzczepanM1986

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja Kozackie Jasne, Goolman Gold, Radenberger, Łomża i Perła. Z tych bardziej znanych to tylko Carlsberg i Żywiec w dużej butelce :mrgreen: . Ale jak dla mnie Kozackie jasne to najsmaczniejsze piwo i co ważne, stabilnej jakości. Piłem kiedyś dużo lecha ale zacząłem czuć alkochol. Warkę piłem to kwaśna potem się zrobiła, tatre ale to samo co z lechem. Ogólnie wiele złego się czyta o masowej produkcji piwa. Jeśli chodzi o żadsze piwa to pochłonąłem już kilka różnych gatunków. Nie lubię mocnego piwa, górnej fermentacji, z sokiem itd. A najbardziej lubię zimne z litrowego kufla. A jak poczuję grilla nad wodą..., jakiś soczysty karczek..., czasem wtedy marzę żeby wycholować jakąś medalową skrzynkę zimnego browara. Pozdrawiam piwoszów. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tench
Żywiec w dużej butelce :mrgreen:

Im większa "przestrzeń życiowa" tym trunek zacniejszy :wink: Choc w przypadku "nabuchodonozorów" i innych większych z jakością to różnie bywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

To ja przedstawię pewną teorię.

Będąc na wakacjach, za Stalową Wolą, raczyłem się Leżajskiem, bardzo mi smakował.

Po powrocie na Śląsk, w sklepie ujrzałem w/w piwo. Kupiłem większą partię i... stwierdziłem, że to szlam :evil: Podczas kolejnej wizyty na Podkarpaciu, postanowiłem zrobić eksperyment. Kupiłem większy zapas Leżajska, a to czego udało się nie wypić, zabrałem na Śląsk. I to było dobre!

Czyli nie magia miejsca, ale... nie wiem... partia? Dystrybucja?

Osobiście nie trawię Lechów, Heinekenów, Carlsbergów czy Żywców.

Najczęściej pijam Tyskie, choć kiedyś numerem jeden był Żubr. Zasmakowała mi też Perła. Zacne piwko.

Leżajsk - tak jak mówiłem - tylko z pod Stalowej Woli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrym piwem, (to pojęcie względne) jest BROK. Ale,...Sambor. Niestety piję go tylko jak jestem w rodzinnych stronach, bo w wersji EXPORT dostępnej w marketach nawet obok mnie , to już nie TO :razz: . Pozdrawiam.

ps.kiedyś to były piwa... np. Połczyn Zdrój, Koszalin z czarną etykietą....smak pozostnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA! Cidra pijesz? Omajgad :D

I nie nap... nie boli Cię po tym głowa? :P

Myśmy kiedyś, wyżłopali 1 butelczynę (chyba 2 albo i 3l, taka srebrne jak te wszystkie energy drinki) na 4 chłopa, to ogień w okopie. Cała sobota wyjęta z życiorysu.

W UK w miarę smakował mi Carlsberg, ale Export albo Import :D Coś w ten deseń.

Dopiero później okazało się, że pod domem miałem ruski sklep z polskimi produktami (Tyskie, Żubr, Dębowe).

Jakbym wiedział wcześniej to zostałbym dłużej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj testowałem Ciechana Miodowego-> szału nie ma, ale dobre, musiałbym spróbować innych miodowych, żeby mieć jakieś porównanie.

Świeże od Kormorana, niepasteryzowane http://terazpiwo.blogspot.com/2010/07/swieze-browar-kormoran.html nie podeszło mi.

Czerwony Smok z browaru Fortuny, kumpel mi polecił ale jakoś ciemne piwka nie podchodzą tak jak jasne.

To tyle z wczorajszych testów, teraz czeka na mnie Perła Export i Chmielowa do porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHA! Cidra pijesz? Omajgad :D

I nie nap... nie boli Cię po tym głowa? :P

Ja mówie o prawdziwym cidrze co sie nazywa strongbow, a nie jakiejs podróbce za pare groszy, widzialem takie podróbki w plasikowych butelkach 2l za 1f ale to syf totalny, prawdziwy strobgbow musi kosztowac 1f za 440ml :) Jak takiego kupisz to nie ma prawa Cie bolec głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech ? weś mnie nie rozśmieszaj kolego :lol: polskie "piwa" produkowane na masówke to jedno wielkie ścierwo :) najlepsze są tylko piwa niszowe produkowane przez mało znane browary i niektóre piwa zagraniczne i taka jest prawda. Jakbyś chciał wiedzieć w tym Twoim lechu jak i w wielu polskich "piwach" nawet chmiel nie występuje w procesie produkcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technops ma rację trudno znaleźć piwo z chmielem z reguły są to tańsze piwa poczytajcie skład piwa to się zdziwicie większość niema w składzie chmielu a część z nich ma dodawaną żółć bydlęcą żeby miało smak goryczki.

Osobiście uważam że są dużo lepsze trunki od piwa i prawie nie pijam piwa czasami tylko w celu potwierdzenia że mi nie smakuje :lol: :lol: :lol: choć ostatnio trafiłem na dobre piwo "Lach"- Staropolskie Mocne (Browar Grybów) nie posiada goryczki ma smak słodko kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.