Skocz do zawartości
tokarex pontony

PIWO


SzczepanM1986

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie właśnie siedze przy litrowym kuflu zlocistego trunku i naszła mnie myśl na nowy temat w hide parku...jesteśmy w większości facetami i w większości pijemy piwo :razz: np. ja jeśli jade na kilka dni na ryby to nie wyobrażam sobie jechać bez odpowiedniego zapasu piwa piwa...

wypowiedzcie sie jakie piwa lubicie?? jakie "żadkie" okazy mieliście przyjemość pić?? w jakich okolicznościach lubicie się delektowac tym specyfikiem?? dlaczego lubicie / nielubicie piwa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

może na początek ja:

lubie piwo raczej o smaku klasycznym, z nutką goryczy ale bez przesady...może to dziwne ale bardzo smakuje mi Żubr i nasz rodzimy wielkopolski Lech Pils...czasem zdarzy się także Tyskie i Heinneken

nie znosze piw mocnych...niejednokrotnie zdarza sie ze bardziej czuć w nich alkohol niż piwo;)

z najciekawszych piw jakie miałem pzyjemność pić to: Amstel (holandia), Tuborg (dania)

piwo najbardziej lubie za to że jest...jest to świetny napój na gorące dni, nie powoduje efektów ubocznych no oprócz nadmiernego oddawania moczu i ponoć rosnacego brzucha...a tak na serio...jak się czasem siedzi na karpiu i ni jak niebiorą to dobrze jest sobie jakieś piwko otworzyć...aczkolwiek jestem wrogiem połączenia: łódź + alkohol jakikolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie właśnie siedze przy litrowym kuflu zlocistego trunku
Smaka mi narobiłeś, a to dlatego, że uwielbiam piwo. Mimo iż jestem kobietą najbardziej smakuje mi zimne piwo o konkretnym smaku, żadne jakieś tam babskie podpierdóły typu Karmi czy co tam jeszcze jest :roll: Najlepiej Okocim mocne lub Dębowe mocne :twisted: zimne w spoconej butelce, żadne tam kufle czy szklaneczki i rureczki. Pewnie teraz sobie myślicie Bóg wie co :???::lol:

Z "innych" piw to kiedyś Złoty bażant przywożony z Czech, jakieś tam inne jeszcze, ale już nie pamiętam nawet nazw.

A, że lokalizacja sprzyjająca to granicę się przekraczało kiedyś na dowód osobisty, powiem szczerze ludziska notorycznie uprawiali takie wycieczki weekendowe, zwożąc przede wszystkim piwo i inne alkohole.

piwo najbardziej lubie za to że jest...jest to świetny napój na gorące dni

Święta prawda, na rybkach to ja mam piwko :twisted: i zawsze Carlsberga, mogę do woli odkręcać i zakręcać, poza tym "w terenie" najlepiej żeby był to trunek o jak najmniejszej zawartości alkoholu i w małych ilościach, zwłaszcza jak słoneczko mocno w dynię świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeśli by zrobić ankietę to 80-90% wypowie sie że lubi złocisty trunek. Oczywiście w tej grupie jestem równiez ja. Najlepsze wg. mnie to Warka. Kiedyś był Żubr, Tyskie czy Lech a i zapomniałem o Broku ale jakos ich smak minął i pozostała niezmiennie Warka oczywiście ta z czerwona naklejką. kiedy smakuje najlepiej no oczywiście latem i koniecznie zimne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy smakuje najlepiej no oczywiście latem i koniecznie zimne.

Dla mnie piwo jest "the best", smakuje mi ZAWSZE, chociaż nie przeczę, że latem przy wysokich temperaturach wypijam go zdecydowanie więcej. Bardzo smakuje mi Tyskie, ale nie pogardzę Żywcem czy Żubrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielubie pic sam, nawet jednego . Moze raz mi sie to przytrafilo :cool: . Piwko to znajomi i imprezki :mrgreen: . Czyli srednio co sobote . Na rybkach niestety nie pije bo jezdze autem , chyba ze nocki :mrgreen: .

W sumie co jakis czas zmienialem piwo i przez dany okres pilem jeden gatunek , ale od 1,5 roku rzadzi ŻUBR !! Poprostu genialny browar :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli piwo w pubbie to obowiazkowo Guinness :!:.Irlandczycy doskonale znaja swoje pubby i wiedza gdzie ten trunek jest najlepszy.Chodzi o odleglosc pomiedzy pompa a kegiem.Im mniejsza tym lepsze piwo :!:.W chinskich knajpach poznalem piwo "Tiger" i powiem ze "daje rade" :smile:.Jednak na wyjazdach za miasto,grilowaniach i imprezkach rzadza polskie trunki.Tyskie,Zywiec,Lech-mozna je kupic bez problemu w kazdym markecie :!:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys smakował mi Żywiec ale teraz jakiś taki kwaśny się zrobił :???:

Coś mi się przypomniało: kiedyś tam ( i to 2 razy) trafiliśmy na dziwną partię Okocimia :shock: nie wiem czym to było spowodowane, ale smakował jak Warka strong - słodzizna nie do przełknięcia :???: Data ważności ok, no a kolejna sprawa to świeżo przywieziona partia do sklepu; czyżby jakiś szacher macher?

Acha i Lech też jest ok, zwłaszcza jak jest się przewodnikiem wycieczki zmierzającej do domu "po".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rybach unikam alkoholu

Nie ma sensu pic i wedkowac (nauczyla mnie tego kiedys jedna madra osoba)

Co do piwka pewnie ze tak

Najlepiej zimne ze znajomymi

Najlepsze Tyskie ale Tatra tez daje rade

Kiedys bylo cos takiego jak 10,5 podwojnie chmielone :lol: pamieta ktos jeszcze

Ogolnie najlepiej daja rade browary wielkopolskie - pyry rzadza :lol:

Choc jest jedno piwo ktore powinno byc numerem jeden haczyka :wink: Ale pewnie malo kto zgadnie :lol::twisted:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys bylo cos takiego jak 10,5 podwojnie chmielone :lol: pamieta ktos jeszcze

Ano było, pamiętam jedynie z wyglądu, no dobra czasem dostałam szklaneczkę :wink::lol:

Choc jest jedno piwo ktore powinno byc numerem jeden haczyka :wink: Ale pewnie malo kto zgadnie :lol::twisted:

Zabij mnie, nawet nie wiem w którą stronę iść.... ale to chyba przez to, że nie byłam na zlocie :???::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja coś napiszę :oops: Na rybach z tatą gdy nie wziąłem picia a chciało się pić tata pozwalał mi pić ( ale nie butelkami :lol: ) piwko. Nie smakowały mi jego piwa :evil: Tyskie, Lech, Żywiec, Żubr itd. :evil: Kiedyś wziąłem łyczka mamy Redd'sa. To już mi smakowało. Nie było tak gorzkie. Było słodkie i dobre. Nie raz tata kupuje mi małą buteleczkę na ryby. :oops: Nic strasznego. Nie piję jak większość z mojej klasy itd. żeby "poszpanować" bo nie piję na mieście, czy w barach, czy w lesie :shock: Piję na rybach i to przy tacie małe ilości. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja coś napiszę :oops: Na rybach z tatą gdy nie wziąłem picia a chciało się pić tata pozwalał mi pić ( ale nie butelkami :lol: ) piwko. Nie smakowały mi jego piwa :evil: Tyskie, Lech, Żywiec, Żubr itd. :evil: Kiedyś wziąłem łyczka mamy Redd'sa. To już mi smakowało. Nie było tak gorzkie. Było słodkie i dobre. Nie raz tata kupuje mi małą buteleczkę na ryby. :oops: Nic strasznego. Nie piję jak większość z mojej klasy itd. żeby "poszpanować" bo nie piję na mieście, czy w barach, czy w lesie :shock: Piję na rybach i to przy tacie małe ilości. :wink:

I tego sie trzymaj przyjacielu :wink: Jeszcze bedziesz miał kupe czasu na degustacie różnych drinków wyskokowych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekiepskie piwo - czy jakoś tak :roll:
To był "Mocny Full" :wink:
...przy tacie małe ilości. :wink:
U mnie jest podobnie, ale to musi być specjalna okazja i mama nie może się dowiedzieć :wink: , najczęściej jest to puszeczka "Tyskie" :wink: . Mnie również dobijają niektórzy rówieśnicy chodzący z albo pod wpływem alkocholu po mieście, to chyba ma być jakiś "szpan" :roll: .

A pamiętacie może "Krzepkie"? pózniej był to chyba "Bosman" brązowy, kiedyś ulubiony browarek mojego taty i dziadka :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.