Skocz do zawartości
tokarex pontony

PIWO


SzczepanM1986

Rekomendowane odpowiedzi

No dlaczego nie ,jedno ,dwa jak jest smak,ale co teraz za piwo robią ,siki jakieś a nie piwo ,a lubiałem świerzego piasta z "beki "kuflowego ,jeżdzilo się do browaru ,tam taki maly "bar"a raczej pijalnia

ja pamiętam :idea: że jak kiedyś się chciało piwa napić to trzeba było ze swoją krauzą do knajpy wchodzić, a były i takie przypadki jak się spotkało z kumplami min. 3os. to się z 10l. kiblem szło i chohlą :grin: hmmm... to były czasy :wink::cool: nawet jednej kropli tego trunku się nie dało uronić :wink::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 360
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mozesz w to nie wierzyc ale jesli juz ktos pil piwo jedno z kolegami to bylo swieto i boze jak z niego men nie byl

Po prostu nie bylo takiego dostepu do alkoholu dla malolatow a na dodatek rodzice jak by zlapali to najczesciej jakies manto

Poza tym nie bylo takiego przyzwolenia na picie przez malolatow alkoholu

Przemek gdzieś ty się urodził??? Rozbawił mnie ten post :lol::lol: A może to kwestia gdzie się człowiek wychowuje.

A teraz widac bardzo czesto nawalonych (albo cpajacych lub palacych ) malolatow
kiedyś też ich było sporo
Przechodzac kolo podstawowki (obecnie jest tam tez gimnazjum) widzialem nie raz palacych malolatow na przerwach - z moich czasow jesli juz ktos probowal byl wyjatkiem

Moze pochodze z jakies dziwnej okolicy albo moi znajomi byli inni ale wlasnie tak to postrzegam

I tak też kiedyś było :wink: Chyba to rzeczywiście dziwna okolica była :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee Artech nie przesadzaj

Kiedys byly inne czasy ktore powinienes pamietac

Ja pamietam jeszcze mundurki i tarcze szkolne :oops: przynajmniej na samym poczatku edukacji

I powiedz ze wowczas nauczyciele nie mieli zdecydowanie wiecej do powiedzenia

Nie bylo w podstawowce picia czy palenie

A jak widze co sie pod ta sama szkola dzieje teraz - zupelnie inne czasy :lol:

Zwroc uwage ze pisze o zachowaniu niepelnoletnich szczegolnie tych bardziej odleglych od osiemnastki

Wiadomo ze jek juz ma sie te 16-17 lat to zupelnie inny wiek :lol::lol:

Ja nie mowie ze wszyscy byli grzeczni i ze ja bylem aniolkiem

Ale mam wrazenie ze teraz malolaty zdecydowanie wiecej pija pala no i cpaja

Bo to jest cool trendy itd

Ale za bardzo zbaczamy z tematu :twisted:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za bardzo zbaczamy z tematu :twisted:

No chyba, bo w ostatnich dwóch postach nie znalazłem słowa piwo :lol: poza cytatem

Chciałbym się od Was dowiedzieć (od tych, którzy czasem piją z sokiem)

w jakim smaku sok jest najlepszy do piwa,

Ostatnio pogiął mnie spory wybór soków.

Niedawno miałem taką akcje:

ja: kapra z sokiem proszę

plastykowa niunia z za baru: z jakim sokiem ?, banan , truskawka, imbir, ...itd

ja: hmmmmm?, meee?, beee?, truskawka oczywiscie

plastykowa niunia z za baru: ok

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak widze co sie pod ta sama szkola dzieje teraz - zupelnie inne czasy :lol:
dzieci jeszcze nie mam i nie wiem co dzieje się pod szkołami teraz.
Ja pamietam jeszcze mundurki i tarcze szkolne :oops: przynajmniej na samym poczatku edukacji

I powiedz ze wowczas nauczyciele nie mieli zdecydowanie wiecej do powiedzenia

To też pamiętam, a nauczyciele oczywiście dużo mieli do powiedzenia - na lekcjach :mrgreen::twisted: Oczywiście będąc 10 letnim brzdącem inaczej człowiek patrzy na nauczyciela niż gdy ma tych latek już 13 czy 14 :wink:
Nie bylo w podstawowce picia czy palenie
Oj było, było. Działy się różne dziwne rzeczy. O sobie wspominał nie będę bo wstyd :oops::oops: Ale takich co im wojsko podstawówkę przerwało też kilku było, ich lepiej było omijać z daleka bo dziwnie jakoś kłopoty do siebie przyciągali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, opowiadaj jak już zaczłaś :lol:

A co tu opowiadać :???: wystarczy, że powiem jak wiele zdolnych osób (które nawet nie musiały zakuwać w domu) zmarnowały sobie życie, no bo przecież lepsza była impra w towarzystwie niż lekcje bądź już później wykłady na uczelni.... Nie byłam kujonem, wiele w życiu przeszłam, zbyt wiele, ale jednak rozsądek wziął górę i dzięki niemu jestem teraz kim jestem - osobą mającą własną firmę, szczęśliwą rodzinę, własne mieszkanie i wykształcenie. I co najważniejsze, powiem Wam moi drodzy, że magister wcale nie musi być sztywniakiem czy cwaniakiem, ale równie dobrze takim wariatem jak ja :twisted: Lubię się powygłupiać, skoczyć czasem na bilarda, napić się zimnego piwa i wrócić o własnych nogach do domu, czy po prostu gdzieś skoczyć z przyjaciółmi i odpocząć od codziennej nagonki typu: gary, sprzątanie, pranie itp., a co :lol:

No ale na forum musi być klasa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoim nauczycielem wypiłem z kulturą ale 10 lat po skończeniu ogólniaka.

I tak trzymać, ja już wypiłem z tymi z podstawówki i ogólniaka, i z Polibudy, ale po 20 latach (licząc w kolejności oczywiście). I najważniejsze, że było o czym pogadać i co powspominać. Polecam każdemu, a co najdziwniejsze, "belfry" wszystko i wszystkich pamiętają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co najważniejsze, powiem Wam moi drodzy, że magister wcale nie musi być sztywniakiem czy cwaniakiem, ale równie dobrze takim wariatem jak ja Lubię się powygłupiać, skoczyć czasem na bilarda, napić się zimnego piwa i wrócić o własnych nogach do domu, czy po prostu gdzieś skoczyć z przyjaciółmi i odpocząć od codziennej nagonki typu: gary, sprzątanie, pranie itp., a co

madi i tak trzymaj, to moim zdaniem (ale myślę, że nie tylko moim) znaczy tyle co "zdrowe" podejście do życia. Wykształcenie, wykształceniem ale w gruncie rzeczy liczą sę tylko ludzie (osobowości) i to jest najważniejsze. :!::!: Też hołduję tej zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi i tak trzymaj, to moim zdaniem (ale myślę, że nie tylko moim) znaczy tyle co "zdrowe" podejście do życia.

Dzięki bboobb :grin: Tak pisać to można, ale faktycznie patrząć wstecz też mogła sobie życie niezle udu..ć. Na szczęście wrodzona mądrość radzenia obie z problemami i umiejętność patrzenia w przyszłość uratowało mi tyłek. Teraz z perspektywy czasu patrzę jak moje koleżanki czy kolegów (nieraz mających lepsze oceny ode mnie czy też będący w tzw. śmietance klasowej) zostali bez perspektyw, których pozbawiły ich dość mocno zakrapiane imprezy czy po prostu lenistwo. Ja teraz cieszę się z życia (wiadomo mogło by być lepsze) mogę spokojnie poświecić czas dla siebie, jak i dla rodziny bez wyrzeczeń, mimo iż nie mam kokosów, czasem nawet pod górkę, to i tak jestem z siebie cholernie dumna, że własną ciężką pracą do czegoś doszłam... a nie kupiłam, aby się np. obronić :???:

No ale, żeby nie było, że nie padło słowo piwo: ostatnio nawet byłam z ekipą budowlaną (ogólnokrajowo - wyjazdową) mojego ojczyma i szefostwem (i mamą też) w zaprzyjaźnionym klubie bynajmniej ja na słabym Carlsbergu, było zajefajnie, tym bardziej jak poznałam prawdziwych Kurpiów. Bosche co to za ludzie, życzliwi, niesamowicie pomocni i przyjaźni, mimo iż w moich stronach czują się zupełnie obcy.

Pozdrawiam Pana Bogdana, który to ostatnio zakupił w naszych stronach kapelusz Jaxona, kiedyś notorycznie wędkował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej jak poznałam prawdziwych Kurpiów. Bosche co to za ludzie, życzliwi, niesamowicie pomocni i przyjaźni, mimo iż w moich stronach czują się zupełnie obcy.

Chyba jeszcze nie Poznałaś górnoślązaków, tzn. Hanysów, to dopiero goście (nie ujmując nic Kurpiom). Nic więcej nie napiszę bo tomek1 (i inni) może się na mnie obrazić, bo ja (wg nich) jestem tzw. Cysarokiem (termin do dłuższego tłumaczenia - naleciałości historyczne), chociaż czuję się "HANYSEM" z krwi i kości.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie Poznałaś górnoślązaków, tzn. Hanysów
No nie :sad:
to dopiero goście
No ba :!:

No ale, jestem pod wrażeniem Kurpie (o ile dobrze piszę) poczęstowali mnie już: swojską wędzoną słoniną, kiełbasą, śmietaną, serem, grzybami, których w moich stronach niema :shock: i na odwrót (tam ponoć nie ma podpieniek), no i swojskim winem :mrgreen:

A o Ślązakach też wiele dobrego słyszałam, więc mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy w realu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o Ślązakach też wiele dobrego słyszałam, więc mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy w realu

Też mam taką nadzieję (wszystko przed nami), a poczęstujemy Cię równie dobrymi specjałami (mam nadzieję, że jak przyjdzie co do czego, to nie będziesz zawiedziona) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.