Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY 2008


artech

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Madi po pierwsze masz jeszcze polaczenia wczesniejsze typu:

Klodzko 5:37 Poznań 10:25

Klodzko 6:40 Poznan 11:26

Oczywiscie informacja za wyszukiwarka na www.pkp.pl :wink:

Jednak ten rozklad jazdy raczej do targow zostanie zmieniony wiec moze bedzie jeszcze jakas inna opcja :wink:

A moze wchodzi opcja z jakims tanim spaniem w Poznaniu :?:

Moze jak nie na te poznanskie to chociaz na te wroclawskie dojedziesz :wink::twisted:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zależy, ale jakby była ku temu okoliczność
:mrgreen::mrgreen:
OJJJ, MAńKU, MAńKU, chciałoby się
Ojjj chciałoby się ,pewnie że tak ,tylko nie te latka i brak zdrówka :cry:
Sprawdziłam co i jak tak na dzień dzisiejszy :???: Lipa, no chyba, że samolotem
Coś mi tu kręcisz ,Magdalena :mrgreen: Wpisz PKP -rozkład jazdy i masz jak na dloni.

Klodzko główny 5,37-6,40-7-49.-do Wroclawia czs ok.1godz 20min.

Wroclaw główny 8,08-9,08 -na Poznan na miejscu 10-25 lub11,26.

Dasz rade ,jak się postarasz. :mrgreen: A pociągi pasują.

a przenocujesz mnie
Pewnie :mrgreen::mrgreen::mrgreen: a zazdrośnikom :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a zazdrośnikom :twisted:

strzał w 10 :mrgreen::grin:

Ojjj chciałoby się ,pewnie że tak ,tylko nie te latka i brak zdrówka :cry:

Ojj MANIA do końca życia trzeba być optymistą

:???: Lipa, no chyba, że samolotem

Coś mi tu kręcisz ,Magdalena :mrgreen: Wpisz PKP -rozkład jazdy i masz jak na dloni

A, to wal :mrgreen: przecież napisałem że Ją na rękach zaniosę :mrgreen::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby pani MADZIA wiedziała, a jakże :idea::mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :grin:

:twisted::lol::lol:

A co będziesz baby pilnował :?::mrgreen::lol:

tomek1, MADZI :mrgreen::grin:

A, jak będzie trzeba to ją na rękach do Pozka zaniosę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To ja się piszę na taki transport :mrgreen:

a żeby Ci andi64 za ciężko nie było to postaram się do tego czasu uszczuplić swoje cztery litery :mrgreen:

Madi po pierwsze masz jeszcze polaczenia wczesniejsze typu:

Klodzko 5:37 Poznań 10:25

Klodzko 6:40 Poznan 11:26

Coś mi tu kręcisz ,Magdalena :mrgreen: Wpisz PKP -rozkład jazdy i masz jak na dloni.

Klodzko główny 5,37-6,40-7-49.-do Wroclawia czs ok.1godz 20min.

Wroclaw główny 8,08-9,08 -na Poznan na miejscu 10-25 lub11,26.

Kochani, nie kręcę wiem, że są takie połączenia, ale.... najbardziej optymalne to wyjazd z Kłodzka 7.49 (pierwsze, które podałam) a to z tego względu, że pierwszy autobus do Kłodzka kursujący w niedzielę jest o 7.20 - tym, na pociąg nie zdążę choćbym bardzo chciała :???: Kolejny autobus o 8.00, więc .... qrde

Spoko coś wykombinuję, mam czas.

Moze jak nie na te poznanskie to chociaz na te wroclawskie dojedziesz :wink::twisted:

Nie no na wrocławskie to na bank choćby nie wiem co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Tak przy okazji jesteśmy Patronem Medialnym Targów w Poznaniu :cool:
Ale ekstra :!:

tomik powiem szczerze, że jest to silnie działające narzędzie motywujące aby dokonać wszelkich starań i pojawić się na targach w Poznaniu :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik powiem szczerze, że jest to silnie działające narzędzie

No bo słyszałem, że już trzepią czerwony dywan dla nas :cool::wink::lol:

No nie gadaj poważnie? Kurcze no to ja wypastuję buty, ubiorę futerko, wypacykuję się specjalnie na tę okazję :lol::mrgreen:

a będziemy musieli przepychać się przez atakujących nas paparazzi?

Nie no muszę być, ale coś czuję, że będę musiała gdzieś przekimać żeby po nocach nie wracać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: no to widzę, że będzie okazja poznać sporo ludzi z haczyka.... w takim razie niedługo trzeba będzie zacząć rozmawiać i ustalać ile osób przyjedzie i jaka część z nich (mam nadzieję, że 100% :wink: ) będzie miała ochotę spotkać się przy piwku, bo jeżeli to będzie duuuża grupa trzeba będzie odpowiednio wcześniej zarezerwować, miejsca w jakiejś knajpie..... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znając moje szalone pomysły to pewnie się zjawie chodź mam jakieś 330 km, ale spoko loko luz i spontan i tak prośba z góry do ludzie z poznania czy macie tam Jaksie tanie noclegi, bo wiadomo ze będę musiał gdzieś tam spać, bo nie dam rady walnąć tego bez noclegu, bo będę jechał pociągiem wiem ze zaszywko jeszcze, ale fajnie jak by już miesiąc szybciej wszystko było wiadomo, co i jak to będzie wyglądało z nami wędkarzami a 2 sprawa, jeśli nasze forum, bo chyba tak mogę o nim powiedzieć jest patronem to mam takie pytanie czy nie powinniśmy się jakoś Wyróżniać z tłumu nie wiem czapeczki czy co bo na koszulki to chyba za zimno nie wiem rzucam ten temat pod dyskusje no chyba ze ludzie tam obecni na miejscu załatwią nam super plakietki z napisem V.I.P:> było by milo lubię być wyróżniony:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prośba z góry do ludzie z poznania czy macie tam Jaksie tanie noclegi, bo wiadomo ze będę musiał gdzieś tam spać, bo nie dam rady walnąć tego bez noclegu

Ja się dołączam :mrgreen:

Kurcze szukałam dziś w necie, noclegi matko jedyna zdzierstwo w biały dzień, a co dopiero podczas targów :shock: Ale tam biznes kwitnie, hotele czy nawet prywatne kwatery nabijają kasę ile wlezie :roll::shock::evil: Nawet pod Poznaniem ceny holendernie wysokie, mówię np. o Luboniu.... trudno najwyżej będę kimać na dworcu, tak więc szotornik jest nas na razie dwoje :???:

Nieciekawie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodź mam jakieś 330 km
samochodem masz 350 - wiem bo samochód w gdyni kupowałem....

madi, szotornik, napiszcie co to znaczy tani nocleg..... (do ilu PLN), a postaram się czegoś poszukać.... tylko podajcie w jakim standarcie (hotel, motel czy schronisko), a jak coś wyczaję to dam znać.....

a co dopiero podczas targów

madi, targi wędkarskie to żadne targi jak na poznań..... rzeźnia to jest na polagrze, budmie czy motorshow albo infosystem inne przechodzą bez echa i jak na możliwości targów to "na ryby" mają małą liczbę zwiedzających i małą powierzchnię wystawową :!:

no to czekam na odpowiedzi i wtedy postaram się czegoś poszukać... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.