Skocz do zawartości
tokarex pontony

Targi Sprzętu Wędkarskiego NA RYBY 2008


artech

Rekomendowane odpowiedzi

Robal tak jak pisałem wcześniej

i jaka część z nich (mam nadzieję, że 100% ) będzie miała ochotę spotkać się przy piwku,
ja do knajpy najwyzej na cole :mrgreen::wink:
Robal, kupimy ci karmi :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 304
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Sinus ja myślę, że wszyscy jesteśmy normalnymi ludxmi, tyle, że z różną zasobnością portfela. Nie ma potrzeby podziału na różne noclegi, trzeba znaleźć coś w jednym miejscu.

Myślę, że coś a'la schronisko młodzieżowe będzie ok - ceny są przystępne itd.

A najlepiej by było gdybyśmy wszyscy jeśli już z noclegiem, nocowali w jednym miejscu.

Co do knajpy - piwo za 7 złotych to myślę przegięcie, za 4-5 jest ok - i niech to nie będzie lokal w stylu umcy-umcy, bo większości z nas się flaki za przeproszeniem do góry powywracają.

Najlepszy jest lokal gdzie jest cicha spokojna muzyka, żeby można było pogadać jak ludzie, a nie przekrzykiwać się poprzez ryk głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby podziału na różne noclegi, trzeba znaleźć coś w jednym miejscu.

Myślę, że coś a'la schronisko młodzieżowe będzie ok - ceny są przystępne itd

no nie wiem... na początku tematu pytałem o standard.... i okazało się, że schronisko nie wszsystkim odpowiada..... dlatego też podałem link do strony z hotelami i noclegi zostawiam jako sprawę indywidualną....każdy wybierze coś wg własnych potrzeb i możliwości...

co do piwka to może być problem.... bo knajpy gdzie browar jest za 4PLN to są puby studenckie i na pewno nie jest tam cicho..... a lokale w których można fajnie pogadać cenią się bardziej.... ale poszukam pomyślę, pewnie coś się znajdzie.

piwo za 7 złotych to myślę przegięcie

to nie przegięcie tylko realna cena i pewnie nie tylko w poznańskich pubach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie znalazłam niczego gdzie ktoś miałby jakieś obiekcje do schroniska :roll:

proszę:

lazienka w pokoju
:cool:

a z czasów szkolnych wycieczek nie pamiętam schroniska z łazienkami w pokojach..... jest wspólna na piętro. więc tak jak napisałem w noclegi się nie mieszam, mogę jak co podpowiedzieć czy to blisko czy daleko od targów.....

poza tym trini w schroniskach jest cisza nocna i takie tam inne regulaminy. z czasów studenckich pamiętam, że nie patrzono przychylnie na osoby, które wracały na nocleg po imprezie.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łeee tam, jedna noc - to co nam zrobią? :P

Zresztą, ja z Madi i tak chcę być razem, kto dołącza do nas, to się będzie musiał obejść bez luksusu - zresztą, no nie o to chodzi żeby się w luksusach pławić.

Na Zlocie mieliśmy wspólną łazienkę wszyscy i nikt nie piszczał, że mu to nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak szybko bo cienko z czasem u mnie dziś :???:

Najlepiej zebrać ekipę, nocujemy w jednym miejscu, ma być tanio i jak wcześniej pisałam nie wymagam apartamentu.... jeden warunek: czysto i schludnie bez robactwa :lol:

Może być schronisko, a czemu nie :wink:

Co do piwa to ja podziękuję za 7 zeta :evil:

piwo za 7 złotych to myślę przegięcie

to nie przegięcie tylko realna cena i pewnie nie tylko w poznańskich pubach....

Nie no to jest czyste zdzierstwo :mrgreen:

Jeszcze jedno: nie muszę mieć łazienki w pokoju, mogę do niej iść bez problemu nawet na czworaka na półpiętro :twisted::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale nawet w Warszawie nie kosztuje 7 zeta, a co dopiero u mnie na wsi :lol:

W Warszawie duży Zywiec 5 złotych w normalnej knajpie, a można kupić i taniej. :roll:

Zresztą, zawsze można się spotkać w tymże schronisku, jak juz je znajdziemy, a nie w knajpie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale nawet w Warszawie nie kosztuje 7 zeta, a co dopiero u mnie na wsi :lol:

Popieram w Wawce nawet noclegi są tańsze, dlatego też zdziwiłam się kosztami osobodoby nawet w prywatnych kwaterach :shock:

No ale cóż może faktycznie najlepie tak:

Zresztą, zawsze można się spotkać w tymże schronisku, jak juz je znajdziemy, a nie w knajpie ;)
to jest chyba dobry pomysł :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co jst kochani? :>

do roboty!!!

W sumie to miesiąc został, trzeba zarezerwowac nocleg czy coś no!

Tomek, Przemek, Tomik, Gregorek, Keri, Artech, Lary, Alex, Piotrek, Maniek, Andi, Essox, Jeux, Shogun? MAGDA!!!!!

Ludzie kochane .................chciałbym ale te odległości . :sad:

ja tylko na targi, na piwko nie

Masz rację jeszcze sie zdążysz napifkować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, zawsze można się spotkać w tymże schronisku, jak juz je znajdziemy, a nie w knajpie ;)

nie chcę być uważany za złego proroka, ale o ile pamiętam w schroniskach jest zakaz spożywania alkoholu.... zresztą jak ustali większość, ja się dostosuję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cie"sinus" mam do ciebie pytanko, jestes miejcowy, to moze bedziesz wiedzial wiecej. Chodzi mi o to, czy mozna na tych targach kupic sprzet. jezeli tak, to z checia, jezeli oczywiscie nie bylo by sprzeciwow, (zapial) bym sie na ten zlocik, Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie Sinus, ale... Niestety nie można - w zeszłym roku byliśmy całą bandą, i nie można było.

Za to spod budynków targów kursuje fajny autobusik do fajnego wędkarskiego sklepu, gdzie są fajne nawet ceny - ale czy w tym roku będą równie fajne jak w zeszłym to Maniek musi powiedzieć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trini mniej miesa jedz :wink:

Na targach w Poznaniu nie mozna bylo kupic nic a nic - jedynie moze cos dostac za free np jakies dodatki do zanent albo wygrac w konkursie (wtedy po nich lazilas ze mna i Artechem - pozniej dolaczyl Tomik)

Na targach karpiowych we Wrocku ktore byly jakos w marcu mozna bylo kupic czesc rzeczy i to tam jezdzil busik do takiego fajnego sklepu gdzie byly rozne fajne promocje itp

Dlatego z ta wedka to chyba z kims z Wrocka bys musiala pogadac aby zareklamowac (jesli beda w Poznaniu i sie zgodza :wink: )

We wrocku byla wieksza banda o ktorej pisalas :twisted:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy w tym roku będą równie fajne jak w zeszłym to Maniek musi powiedzieć :mrgreen:
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale ostatnio czytałem, że nie ma targów karpiowych we Wrocławiu. Są połączone z tymi w Zabrzu. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa

Bo we Wrocku byly przy okazji fajne promocje w pewnym sklepie

Poza tym moze Maniek bedzie wiedzial czy one byly tylko przy okazji targow czy jak ich nie bedzie to tez bedzie jakis cenowy szalony weekend :lol:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu jest nie wiele to fakt ,a my nie ustaliliśmy jeszcze w który dzień się spotykamy ,a targi zaczynają się w piątek a kończą w niedziele,więc trzy dni do wyboru a w zasadzie dwa ,sobota lub niedziela ,optował bym za sobotą bo mniejszy tłok ,co wy na to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.