Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wędkowanie w październiku/listopadzie


ETS

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się na 01.11.2007 na wieś i zastanawiam się czy ma sens wyskok na rybki. Nie jestem zaawansowanym wędkarzem i nigdy nie wędkowałem o tej porze roku. Łowię z gruntu na Wiśle w okolicach Sandomierza. Może podpowiecie na co się przygotować? Że będzie zimno i trzeba się ubrać wiem sam ;).

Wdzięczny będę za sugestie i podzielenie się doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
i zastanawiam się czy ma sens wyskok na rybki.

Wyskok na rybki zawsze ma sens :cool:

Ekspertem w tej dziedzinie nie jestem ale powinieneś wziąć wszystko co zawsze się zabiera na ryby i heja :mrgreen:

A tak na poważnie: to październik/listopad to okres w ktorym ryby przestają juz żerować i biorą delikatnie.

Ale szansę na złowienie ryb masz taką samą jak w innym czasie. Tylko trzeba znależć dobre miejsce. Najlepiej zrobić dzień przed rybami "wywiad środowiskowy", podpatrzeć, popytać miejscowych na co łowią( jeśli jedziesz na wieś gdzie nigdy nie łowiłeś)i poudawać trochę "głupka". To zawsze skutkuje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ETS nie łowię sandaczy z gruntu, ale Tomek1 i Maniek między innymi łowią. Przez okres, o którym piszesz z powodzeniem się łowi sandałki :cool:

a jak z gruntu łapać sandacze? na żywczyka? łapię tak szczupaki ale czy sandacze się zainteresują? popróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.