Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jezioro Gopło


Luccio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 5 months later...
  • 1 month later...
Gość Łukaszss

Rok 2010 na J.gople był bardzo słaby jeśli chodzi o spining.Łowiłem od sierpnia aż do końca pażdziernika wyniki to jeden szczupaczek i troszeczke okoni. Mam nadzieje że 2011 będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Łukaszss

Jak tak dalej będzie to lipa ze spiningiem bo w tym sezonie 2011 nastawiłem się na szczupaka i sandacza.Od czsu do czasu magli by zarybić szczupakiem,drobnicy jest od grona szybko by rósł.Może się zlitują i coś wpuszczą, a pozwolenia takie drogie czyli kase mają :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukaszss

A jak wypłynie z ukrycia to i tak wpadnie w sieci rybaków.Mam nadzieje że ten wysoki stan wody pozwoli tej rybie przedostać się blirzej kruszwicy, co sądzisz kolego może tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Niedługo mam zamiar wybrać się na wczasy nad Gopło w okolice Złotowa. Przed chwilą dzwoniłem do Gospodarstwa Rybackiego "Gopło", aby zapytać się o czasowe zezwolenie. Dokładnie chodziło mi o tygodniowe. Cena za tydzień wędkowania wynosi 75zł :!::!: Trochę dużo.. Ciekawostką może być fakt, iż cena za pół sezonu tj. do końca listopada wynosi 85zł. Ciekawe kto wymyślał cennik..

Jak w tym roku brania na Gople? Może ktoś wędkuje w rejonach Złotowa?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

18-ego w czwartek, po wieczornej burzy były b. dobre brania. Ogólnie drobnica: leszcz, płoć, krąp. Jedyną zdobyczą był węgorz na trzy mady, na bata (40cm). Przez cały tydzień nikt z wędkarzy nie złapał nic większego, drobnica. Okolice Złotowa.

Nie polecam łapać na czerwonego robaka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Ceny zezwoleń na Gopło na rok 2012: (zrzeszeni --- niezrzeszeni)

1. Dwie wędki zwykłe z brzegu bez spiningu - 135zł --- 155zł

2. Dwie wędki zwykłe z brzegu ze spinningiem - 195zł --- 215zł

3. Dwie wędki zwykłe z łódki - 160zł --- 190zł

4. Dwie wędki zwykłe z łódki ze spinningiem - 230zł --- 260zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość AdamKaczor

Dokładnie tam,sporo spiningistów tam sie przewija.Byłem tam wczoraj szczupaczki pykały na gumeczki powiem Ci ze ludzie biorą wszystko co na kiju się uwiesi (40cm)troche smutne ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tam,sporo spiningistów tam sie przewija.Byłem tam wczoraj szczupaczki pykały na gumeczki powiem Ci ze ludzie biorą wszystko co na kiju się uwiesi (40cm)troche smutne ale prawdziwe.

Akurat to (zabieranie wszystkiego) to tu żadna nowość niestety. Miło poczytać o wędkowaniu na Gople. Tam zaczynałem w pieluchach plątać ojcu wędki.

Z innej beczki, pamiętam godną populację sandacza. Jak jest z nim teraz? Może kiedyś przy okazji odwiedzin rodzinnych stron bym się pokusił o zasiadkę.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.