Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Umawialnia na wspólne wędkowanie.


galuch

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...

Waldekl

jestem następny z małopolski i mam nadzije że cuś się zorganizuje
Może umówimy się na jakiś spining, w dogodnym miejscu dla wszystkich, ja jestem z Krakowa co widać na wizytówce, mogę gdzieś podjechać,

Galuch

Napisz skąd dokładnie jesteś

Gdzie Wam pasuje?

I kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam,

jestem nowy na forum i właściwie karpiarstwem zajmuję się od niedawna. Jeśli w najbliższym czasie będziecie organizowac jakis wypad na karpie to ja się piszę z przyjemnością:). W razie czego prośba o kontakt na maila maciekbex@wp.pl lub tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Jeżeli coś w Tarnowie i bliskiej okolicy to chętnie.Forum raczej czytam ale uważnie śledzę co się dzieje:wink: Raczej spinning ale czasem można by klapnąć z feederem na spokojnie.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zdecydowałem się na pewne kroki... W popradzie bede polował na pstrąga na muchę , a w czasie kiedy jestem w krakowie Chciałbym wkońcu złowić swojego pierwszego w życiu szczupaka. Czy znajdzie się ktoś kto wybierze sie ze mną kiedys na tą rybę i wprowadzi w tajniki spiningu ? Od 18 do 25 marca jestem w Angli więc po powrocie kompletuję sprzęt ( już w domu znalazłem kilkanaście woblerów które w lecie z kolegą wyławialiśmy z popradu po sezonie głowacicowym) Musze kupic wędzisko , kołowrotek, no i plecionkę wszelkie sugestie mile widziane. Oczywiście chciałbym aby ktoś powiedział mi jeszcze coś na temat licencji bo mam obecnie biała karte oplaconą na Nowy sącz... :). Kusi mnie opcja płatnego stawu gdzies w okolicy krk ? Jest ktoś kto się zna na tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imie Andrzej jeśli ktoś jest chętny pospiningować na Czorsztynie to prosze pisać. Znam jezioro dobrze i mam miłe wspomnienia z połowów.Chętnie umówie się na wspólną wyprawę.Termin 01,05,2009 już zajęty,jade przetestować silnik Thruster 46 z baterią 100 Ah.możecie pisać na meil :antex@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Może ktoś na żywca umie łowić i chcialby nauczyć kolegę ?:) Niestety narazie bede musiał używać spiningowego zestawu do łowienia na żywca bo nie chce inwestować kasy, jak mi sie spodoba to czemu nie, moze jakas łódka czy coś? Ma ktoś jakies propozycje? oczywiście koszta dzielimy wszelkie na pół. Są chętni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jeśli jest ktoś z Krakowa chętny popływać ze spiningiem na Rożnowie lub od 15 Czerwca na Czorsztynie to niech pisze.

Tondrom już sie na wyprawe wybiera ze mną więc zapraszam.Można pisać na meil:antex@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hmm temat umarł? Jutro idę z kolegą "maćkiem" z naszego forum nad wisłe, mamy zamiar żywca zapodac grunt i czerwonego robala, bedziemy koło mostu kotlarskiego ( niedaleko ronda grzegórzeckiego na lewym brzegu) Jesli ktos chce dołaczyc zapraszamy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

Szukam towarzystwa do wypraw. Mieskzam w Krakowie, ale zaden z moich

kumpli nie wedkuje i przewaznie sam przesiaduje nad woda. Glownie bolonka i

lekki federek na rzekach (Wisla, Dunajec, Nida). Najbardziej lubie Dunajec.

Wiosna i jesienia spining. Jesli ktos mialby ochote sie wybrac razem na

rybki, to zapraszam. Piszcie na mail'a: mratal@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam to i ja sie dodam do tej listy Krakusów :) Mam na imie Michał i mieszkam w Krakowie zajmuje sie od jakiegoś roku karpiarstwem. Przewaznie jedze na komercyjne łowiska w Małopolsce lub okolicy od pewnego czasu bywam tez w Starym Sączu na tamtejszych stawach. Jeśli znalazł by sie tez jakis karpiarz z Krakowa albo okolic chętny na wspólne zasiadki od czasu do czasu to niech pisze na gg 1544291 lub tutaj. Chętnie z kimś powedkuje i doszkole swoja skromna wiedze na temat połowu miśków :lol: .Jestem zmotoryzowany tak ze z dalszymi wyprawami na zasiadki nie ma problemu.Pozdrawiam połamania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.