Skocz do zawartości
tokarex pontony

Umawialnia na wspólne wędkowanie.


galuch

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Paweł. Szukam kolegów do wspólnego wędkowania Kraków i okolice. Preferowane osoby koło 30tki. Po pewnym incydencie na Kryspinowie odechciało mi się samemu jeździć na ryby. Do nocnych zasiadek potrzebne są minimum 2 osoby a i w dzień bezpieczniej i można porozmawiać jak nic nie bierze. Preferuje metodę gruntową i czasami spinning. Piszcie mój gg 511221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam kolegów!

Mam na imię Jakub. Mieszkam w Krakowie. Planuje wyjazd na rybki początkiem sierpnia (od 5-tego), interesuje mnie karpiowa zasiadka. Miejsce łowiska nie odgrywa tu większej roli (może być i północ Polski). Samochodzik i "sprzęt" posiadam. Nie jestem profesjonalista zastrzegam:) Poszukuje osoby chętnej na mała zasiadkę kilkudniowa. Moi znajomi akurat pracują lub brakuje im po prostu czasu. Jeśli któryś z kolegów byłby zainteresowany i dysponował wolnym czasem proszę o kontakt.

Tel.: 793 198 228

e-mail : olczykjakub@wp.pl

Pozdrawiam

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Witam poszukuje karpairzy z Krakowa i okolic na wspólne zasiadki w 2011 roku :) W większym gronie zawsze to lepiej mija czas a i nie jednego czteropaka mozna wypic :) Jak cos to pisac na gg 1544291 Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.