Skocz do zawartości
tokarex pontony

Kłusownicy w centrum miasta...


Supersobi

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trudno jest jednoznacznie określić, czy nr rej. zalicza się do danych osobowych, bo z tymi danymi - zarówno z ich katalogiem, jak i ochroną, mamy w kraju duży pasztet. Skoro organy UE zaliczają do danych osobowych nr IP, to dlaczego nie nr rej.? Problematyka danych osobowych wbrew pozorom jest bardzo trudna. Gdy obserwuję różne decyzje GIODO, dochodzę do wniosku, że on także ma z tym problemy, niemniej zwróćcie uwagę, że gdy media upubliczniają jakiś materiał dot. np. pirata drogowego, to tablice aut są zawsze zakryte.

Teoretycznie właścicielowi pojazdu zawsze pozostaje pozew o ochronę dóbr osobistych. Publikowanie nr rej. samochodu w kontekście kłusowniczym może naruszać te dobra. Właściciel pojazdu o konkretnych numerach rej. i kłusol poruszający się tym autem, to mogą być (choć nie muszą) dwie różne osoby.

Reasumując, nie wydaje mi się, aby upublicznianie nr rej. było najlepszym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro z kolesiem jestem ustawiony na regalice na sandacza ponoć dość nieżle bierze początkowo mieliśmy jechać na cegielinke ale on jako "tubylec" zaproponował żeby sobie dać spokój z cegielinką i ruszamy na podjuchy niewiem gdzie to dokładnie jest bo tam nigdy niebyłem jutro napisze jakie efekty.nawiązując do powyższych rozważan byłem już kilka razy na cegielince!!! 3 razy byłem kontrolowany i bardzo się ciesze z tego faktu że jednak coś dobrego się dzieje!!!!!!!! szarpakowców niebyło bo ja jako dość nerwowy człowiek mógłbym zastosować taką metodę jak kolega wyżej opisywał ale ukatrupisz gada a jak za człowieka bedziesz odpowiadał!!!!!!!!!!!!!!!!ponoć ostatnio (na cegielince)działy się dantejskie sceny chłop przy chłopie kija niebyło gdzie wsadzić a brali wszystko jak leciało mały duży za ogon oko brzuch!a ja cenię spokój i tam niepojade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRAWIAM WSZYSTKICH WEDKARZY :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lawdzoj82, Ci co powinni pilnować dobrze znają te miejsca, jak wszyscy zresztą, i nic to nie daje. Trzeba chcieć z tym walczyć, szczecińskie PZW na razie zaostrza przepisy dla wędkarzy i nic więcej, nawet nie egzekwuje swoich przepisów, normalny wędkarz się do nich stosuje a kłusole mają je w dupie i robią co robili w biały dzień bez żadnego skrępowania. Ostatnio słyszałem jak jeden z szarpakowców opowiadał koledze o udziale w interwencji polegającej na ściąganiu kota z drzewa :???: Policjant czy strażak ??? :???::???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie listę miejsc gdzie szarpią i wyślijcie w odpowiednie miejsce u mnie to pomogło już nie szarpią

tak jak pisał artech.. u nas nie ma takiej opcji.. leśne dziadki z pzw siedzą i pierdzą w stołki..

Każdy wie gdzie szarpią, ale niestety zero reakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam byłem na podjuchach i na wodach sumowskich też! na szczęście żadnych palantów nie było czyt.szarpakowców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!efekty mizerne kilka małych sandałków i jeden wymiarowy boleń i nic pozatym ale jedno mnie zdrażniło że kilku jełopów brało te małe gile w łeb i do wora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zjeby dostali ale wcale się tym nieprzejeli ale odrazu już miałem nerwy widać że to jacyś nowobogaccy bo ubrania za kilkaset złoty i sprzęt też niewąski stali za mostem na autostradzie ale niepomyślałem żeby nr łodzi ale mam nadzieje że już ich niespotkam bo moge z nerwów coś moge nabroić !!!!!!!!!!!!!acha i jeszcze jedno byliśmy też na cegielince i jeden jełop miał w wiaderku po farbie pięć sztuk sandaczy jednego takiego może z kilogram a reszta to niewiem nawet jaki wymiar a raczej brak wymiaru ale z 10 litrowego wiadra nawet ogony niewystawały jak spytałem czyje to jest to szum się podniósł że się czepiam i już miałem przypuścić atak ale koleś spanikował że mu samochód zniszczą to puściłem parę wiązek "mięsa"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Słuchaj artech możesz mi podać nr telefonu do jakiejś jeśli działa straży wędkarskiej w szczecinie co bym mógł zareagować na kolejne takie sytuacje!POZDRAWIAM WSZYSTKICH NORMALNYCH I PRZYZWOITYCH WĘDKARZY KTÓRZY PRZYJEŻDZAJĄ NAD WODĘ WYPOCZĄĆ ANI UBIĆ JAK NAJWIĘCEJ MIĘSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziękował!!!!!!!!!! nie omieszkam użyć tych numerów jeśli zajdzie taka potrzeba!!!!!!!!!!!!!!!!u nas na takim niedużym jeziorze 11 listopada jednego radiowozu zabrakło żeby zabrać wszystkich kłusowników 11 sztuk(11!!!!!!!!!!!) sieciarzy i 1 prądowca i bardzo dobrze bo już się rozbestwili i tylko dzięki postawie obywatelskiej jednego z wędkarzy doszło do zatrzymania i niektórzy z nich to już wielokrotni recydywiści w kłusownictwie!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam w niedziele chyba cegielinka może coś lepszego bedzie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj w centrum policja przetrzebiła 50 osobową grupę łowiących przy kolejowym :razz: sprawdzali wszystkich, powlepiali mandatów i jednego delikwenta nawet na komende zabrali...
Za wcześniej się cieszyłem :evil: Dzisiaj przejeżdżałem wzdłuż Odry, od dworca do Trasy Zamkowej, "łowiło z 50-60 osób, spinningisty nie widziałem żadnego :evil::evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łowiło z 50-60 osób, spinningisty nie widziałem żadnego

oj było paru było

Byłem łowiłem i widziałem... ale szarpaków swoją drogą sporo... po 16 zaczęli kosić ładne sztuki w około 70cm.. aż krew zalewa...

Przejeżdżało 6 aut Policji, lecz żaden się nie zatrzymał...

:evil::evil::evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.