Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Uwaga! Podajemy jedną rybą którą chcemy złapać.


-PuS-

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość wobler129
A z takich drobnych marzydełek to chciałbym miec pod nosem wode z pieknymi dzikimi kropkowancami...

Dokładnie... ale ja mam pod nosem inną wodę i nie mogę narzekać. Chociaż wolał bym chyba pstrągową rzeczkę... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odwołuję swój poprzedni post z życzeniem sobie suma i dorsza. Zastępuję go marzeniem złowienia jakiejkolwiek ryby, która by stanowiła rekord nie do pobicia dla swojego gatunku. Najlepiej żeby to była duża ryba, bo hol rekordowego sumika karłowatego to nie to samo co rekordowy szczupak albo rekordowe sumisko. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ty Hexman, raz złapałem sumika karłowatego takiego jak palec.

Pisałem, że życzyłbym sobie pobić jakiś rekord i fajnie by było, gdyby to był rekord ciężkiej ryby.

Na swoim koncie mam kilka ryb medalowych, ale rekordu jeszcze nie pobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raz złapałem sumika karłowatego takiego jak palec.

Ja bardzo często w październiku na spławik je łowiłem jako przyłów ( na okonia się nastawiałem ale nic z tego nie wyszło :cool: )

Ale wracając do tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
oraz "kropka", tak pod czterdzieści centymetrów (niestety, o takie ciężko u mnie :cry: ).

Jak wszędzie indziej... trzeba się wykazać nie lada umiejętnościami lub "fartem" u początkującego. A mogę wiedzieć gdzie łowisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobler129, wędkuję w górnej Kaczawie, jeszcze kiedyś gdy nie interesowałem się wędkarstwem stając na murku przy niej, bez problemu można było dostrzec czterdziestaka, a gdy miały tarło to naprawdę takie po 50 cm i więcej. Teraz to wygląda nieco inaczej, w mojej "wichurce" są dwa zakłady, rozlewnia mineralki i wapiennik. Najpierw zimą gdy rzeka była zamarznięta, coś "nawywijała" rozlewnia, a trochę potem rzeka była cała biała podobno za sprawą wapna. Nie wiem jak było na prawdę, tak ludzie gadają. Jest to prawdopodobne, ale moim zdaniem bardziej przyłożyli się do tego kłusole(rzeka przepływa centralnie przez niewielkie miasteczko a raczej wieś). Ale prawda jest taka że ryby "nie ma", pływa masa takich "króciaków" po dwadzieściaparę cm, i nie wiem czy coś większego. Prawdę mówiąc złowienie ledwo wymiarowego pstrąga mnie zadowoli, muszę więc liczyć na dużo "fartu" :wink: .

Pozdrawiam.

I w sumie to sorry za "off topa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.