Skocz do zawartości
tokarex pontony

Uwaga! Podajemy jedną rybą którą chcemy złapać.


-PuS-

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 207
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Gość omen93

A ja bym chciał.......Myśle że najbardziej lina takiego przynajmniej koło 2,5kg .

Albo szczupaka konkretnego.Inne medalowe rybki tez sa mile widziane,w tym roku bede miał na wiosne ponton,echosonde .Więc mysle ze marzenia są do zrealizowania. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany jak to zwykle na początku roku- ambitne :lol:

Jeżeli mam wybrać jedną rybę, to oczywiście sum, ale nie pojedyncza sztuka. Chciałbym łowić sumy regularnie, po kilka porządnych w roku. Do tego jednak długa droga, bo sum to jedna z trudniejszych do regularnego łowienia ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metrowgo Szczupaka, żebym mógł zadedykować zdjęcie z nim specjalnie dla Keriego :mrgreen:
czego Tobie i sobie życzę.

Moje marzenie to okoń +50 i pstrąg +50 ale będzie o to niesamowicie trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotki, relacja, wymiary wszelkie, miejsce, porę, wędkę, przynętę, zanętę proszę w odpowiednim temacie :mrgreen::cool:

Fotki brak, bo nie miałem aparatu

A była to nocka na Wiśle okolice Falenicy przy wyspie na przykosie wędziska wyrzucone na suma około 12 odjazd zacięcie potężny opór walka około 15 minut i po zawodach to był sum montuje zestaw 3 pijawki 2 rosówki haczyk 6/0 ląduje wszystko w wodzie około 2 coś szarpie kijem pierwsza myśl sumek około 5 po zachowaniu kija zacięcie i sum zamiast murować do dna idzie w górę wyskok zafurkotał i nura w stronę nurtu :shock: wszystko działo się ze 40m od łódki przykręcam hamulec ryba staje pompuje idzie jak po maśle podciągam ze 20 m i znów idzie, ale pod prąd zwijam żyłkę poszła powyżej łódki w głowie świta Duża brzana zabawa trwała około 20 minut wykłada się ciemno słabo widać, ale po zarysie brzana i to duża około 4kg dociągam w podbierak, jak że było moje zdziwienie, gdy poczułem wyrostki na łusce biorę latarkę oglądam jesiotr piękny wyjmuje hak i wypuszczam szkoda, że nie miałem aparatu. Z tydzień później rozmawiam z kumplem o tym, że trafiłem jesiotra a on, że zeszłego lata też złapał :shock:

Prawdopodobnie są to jesiotry, które zwiały z hodowli podczas powodzi i od paru lat żyją w Wiśle

A swoją drogą czy dorosną kiedyś osiągną wagę i wymiar jesiotrów które były w Wiśle przed wojną ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widzę, że też jesteś z okolic Wawy - uzupełnij profil, będzie łatwiej rozmawiać i rozpoznac kolegę po kiju z okolicy ;)

Co do tego czy będą takie jak przed wojną...

wątpię niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płoć ponad 40cm(mam miejsce gdzie takie 35cm kilka złowiłem),brzana(wymiar obojętny),kleń ponad 40cm(same max-20cm łowiłem w tym roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trini napisał/a:

fotki, relacja, wymiary wszelkie, miejsce, porę, wędkę, przynętę, zanętę proszę w odpowiednim temacie :mrgreen::cool:

A miało być w odpowiednim temacie :evil::mrgreen:

A co do ryby jaką bym chciał złowić jeszcze w swoim życiu to marzy mi się jedna i tylko ta jedna Głowacica ,ewentualnie mógłby być jej kuzyn,z mongolskich rzek.Ale czy to realne marzenie chyba nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do ryby jaką bym chciał złowić jeszcze w swoim życiu to marzy mi się jedna i tylko ta jedna Głowacica ,ewentualnie mógłby być jej kuzyn,z mongolskich rzek.Ale czy to realne marzenie chyba nie .

A próbowałeś ją złowić?? Wbrew pozorom, są szanse (przynajmniej teoretyczną) na głowacice nie tylko na dunajcu, popradzie i sanie, ale także na kwisie i bobrze. Głowatka była tam wsiedlana, ale szczerze mówiąc jedynie raz słyszałem o przypadku jej złowienia. Raz też ponoć złowiono głowatkę w nysie kłodzkiej, gdzie też była wsiedlana wiele lat temu.

A co do moich ryb na 2008, to marzy mi się nie tyle złowienie jakiegoś rekordu, co regularne łowienie trzech gatunków:

1. kleni i jazi - bo nie mam nigdy cierpliwości na łowienie tych ryb na ślamazarnie prowadzone woblerki i blaszki. W tym roku złowiłem ich trochę, zwłaszcza jazi ale jedynie na wiosnę w okresie przedtarłowym kiedy znakomicie żerowały;

2. sandaczy - nie wiem dlaczego ale poprostu mam trudności ze złowieniem miarowego sandacza. Łowię szczupaki, krótkie sandacze ale z miarowymi mam problem. Chyba bieże sie to stąd że nie mam cierpliwości do wielogodzinnego obławiania jednej miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie drobne marzenia.. to może ze trzy bym miał [!?]

1. Tołpyga na spinning, w zbiorniku stałym..

2. Szczupak z łowiska Biała [!?] Ma napewno więcej niż 15kg..

3. Wzdręga na spinning większa niż 40 cm (Do tej pory złowiłem wzdręge 38, na czarnego twiesterka na 0,8 gramowej główce)..

I chyba koniec marzeń :cool::cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.