Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

berkley whiplash pro crystal plecionka


exitmaku

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Wydaje mi się, że exitmaku, chodzi o crystal w nazwie, czyli plecionkę przezroczystą. Te, które znalazł ds-fan, to też berkley whiplash pro ale nie crystal - ale może się mylę. Berkley whiplash pro crystal znalazłem jedynie w ofercie sklepów zagranicznych, np. tu http://www.boddenangler.de/berkley-whiplash-pro-crystal-p-1386.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj berkleya crystala. To to samo co Fireline. Strasznie się rwie bez powodu. I wcale nie jest taka przezroczysta. Ogólnie straszna lipa te dwa typy plecionki Berkleya.

Polecam berkley whiplash. To naprawdę genialna plecionka. Miękka, nie szumi na kołowrotku i przelotkach, łatwo tonie i jest nieprawdopodobnie wytrzymała. No i ma inną technologię. Przy tym samym wymiarze nominalnym podanym na szpuli jest dużo cieńsza od np Fireline. Ale jak chcesz zmarnować prawie sto złotych to trudno ;)

A za trochę (około 50zł) więcej masz 270 metrów whiplasha. U mnie fireline i crystal po kilku tygodniach łapania trafiły jako podkład pod power pro i whiplash. Do tego się jeszcze nadają :) No i pomyśl o Power pro firmy innovative textiles. inc. Trochę droga bo za 135 metrów trzeba zapłacić około 130 zł. Ale to dopiero pleciona!!! Do normalnego łapania wystarczy 0.13 wytrzymałość około 8kg. A cienka jak żyłka 0.10 i bardzo miła w łapaniu.

A jak nie ma w Twoim sklepie wędkarskim to daj zaliczkę i Ci sprowadzą z hurtowni.

Tam leży tego towaru full.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do maja mam jeszcze daleko, więc się zastanowię co wybrać, w gre wchodzi praktycznie whiplash ,tylko teraz niewiem czy w barwie crystal (o ile bedzie dostępna)no i power pro.

W fishing-mart cena za 270m power to 155zł ,więc nie asz tak dużo.

Co do tych crystali to miałem w tym roku dragona invisible i nadawała się tylko do czterech liter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.