Skocz do zawartości
tokarex pontony

Łowiska w łodzi


ckm

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 150
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kiedyś miałem okazje łowić na łowisku Glinnik, tak z ciekawości pojechałem bo słyszałem że tam są liny i postanowiłem złowić tak ze 2 kg.Dwie wędki na jednej spławik i czerw. robak a na drugiej ciężarek i czerw. robak.Po 10 min patrzę a wędka z ciężarkiem zaczyna uciekać do wody.Złapałem ją a tu jakaś torpeda na pół jeziora zaczyna jazdę.Myślę co to za cudo.Po 10 min jak już to coś było blisko brzegu patrzę i co to jest? co to za ryba?Jakis mutant? Może to ten amerykański wężogłowy? strach tego w ręke było wziąść.Wędkarz obok złapał to w podbierak i okazało się że to...

52c3c152dbf23101med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do opłat na Glinniku to tak jak wszędzie od 10 do 50.Wiadomo karaś płoć okoń to są tańsze a szczupak jesiotr sum droższy.Za tego jesiotra to portfel mi wyczyścili chyba na 50 zł :cry: Za liny na które się tam nastawiłem to chyba 15 zł.Do tego 5 zł na wejśćie jest a parking to niepamietam już.

Wiadomo że łowiska tego typu maja wady i zalety.Fajnie się łowi ale nie fajnie się...płaci.Ale dla takiej prehistorycznej ryby to warto dać.

Z drugiej strony jechać 300 km na wyprawe i wydać 200 zł na wszystko łowiąc kilka leszczyków lub okoni palczaków to też nie każdy lubi i ma czas.

Niestety w Łódżkim jest licho z łowiskami i trzeba kombinować.Jak ktoś powiedział Łódż to wędkarze stawowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/daaf72d131d5c8f6.html

Z drugiej strony jechać 300 km na wyprawe i wydać 200 zł na wszystko łowiąc kilka leszczyków lub okoni palczaków to też nie każdy lubi i ma czas

mozna inaczej jechać z kolegami z haczyka , umawialnia na ryby.

a ile ważył i mierzył ten potwór.

a to łowisko znasz.

Do zobaczenia nad wodą Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jadąc od strony Łodzi nad jezioro Rydwan mijamy po prawej stronie wyrobisko pożwirowe leżące na terenie należącym do kopalni Kosmin. Słyszałem, że jest to łowisko specjalne , na którym obowiązują dodatkowe opłaty. Orientuje się ktoś ile one wynoszą i gdzie można je uregulować? Wiem, że w zbiorniku tym pływają bardzo ładne karpie i karasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

O które ci chodzi robcio? Jadąc od trasy te po prawej stronie,co widać je z gróry? Tak ze 2 km od rydwanu jeśli tak to wiem że 1 z nich jest policji ale który to nie wiem.Jak coś to moge sie dowiedziec:)

Koledzy a z komercyjnych coś na spinning? gdzie sie warto wybrać w poszukiwaniu okoni i szczupłych,może sandacza. Jeśli można to wolał bym od strony strykowa

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O które ci chodzi robcio? Jadąc od trasy te po prawej stronie,co widać je z gróry? Tak ze 2 km od rydwanu jeśli tak to wiem że 1 z nich jest policji ale który to nie wiem

A ja slyszałem ze Rydwan jest właśnie podzielony na dwie cżęści i jedna należy dla policjantów.

Jak coś to moge sie dowiedziec:)

To fajnie by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O które ci chodzi robcio? Jadąc od trasy te po prawej stronie,co widać je z gróry? Tak ze 2 km od rydwanu

Dokładnie o ten zbiornik mi chodzi. Jest tam napisane, że to teren kopalni. Byłbym Ci wdzięczny gdybyś popytał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co do zbiorników na Rydwanie to powiem że całe wielkie wyrobisko kopalni od tego roku należy już do PZW,mozna łowić już na całym(i tu prosze o rozwage bo w tej kiedyś niedostępnej cześci jest właśnie sławetna głębia koło 35-40metrów,pilnować sie:)

Co do wcześniejszych łowisk tych mniejszych wiem że jedno należało do okregu Łowickiej policji jednak już nie należy ponieważ znależli inne niedostępne a to chyba jest pustechyba!!!wiem jednak że na pewno było zarybiane,czym nie wiem.

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba02121, To bajorko w Głownie po prawo jadąc z Łodzi to tzw.KROCHMALNIA. Jest to zbiornik należący do P.Z.W.Skierniewice. Nigdy tam nie łowiłem i nie znam tej wody.Nie mam bladego pojęcia czy są tam jakieś ryby , ale za każdym razem jak tamtędy przejeżdżam widzę kolegów po kiju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich wędkarzy.

1.) Czy to prawda, że w tym roku łowisko Glinnik jest nieczynne z powodu remontu :( ???

2.) Czy wędkował ktoś w łowisku Aturex w Brzezinach? Warto tam pojechać ? Ciekawe jak jest tam w praktyce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam, byłem w ostatni weekend w Brzezinach na łowisku Aturex, śą tam 2 stawy, jeden większy ok. 2ha, z karpiem, amurem, płocią, linem i karasiem i mniejszy z pstrągiem. Wędkarzy w trakcie mojego pobytu - 6-8 osób. Przez 2godz. złowiłem tylko kilka karasi i płoci, Z łowiska postanowiłem zabrać 2 pstrągi, które biorą w małym stawiepraktycznie na wszystko. łowisko polecam tym którzy nie mają czasu na długie wyprawy i chcą wrócić do domu z rybą. Koszt to 5zł za łowienie + za kg ryby, np pstrąg-15zł/kg

pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

za dwa tygodnie będę w Łodzi, wiozę swoją żone na kurs...

Jako, ze ona będzie się szkoliła od 9 do 18 to ja sobie planuje wypad na jakieś komercyjne łowisko...

co polecacie, gdzie...

dodam, że moja ukochana szkolić się będzie gdzies koło ul. bydgoskiej

a nocować będziemy gdzieś na wylocie na Toruń, pensjonat Grosik czy jakos tak...

pewnie będzie nie na temat, ale może znacie jakies noclegi bliżej

no i oczywiście jakies łowiska po trasie wtedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też fajna komercja w Byszewach , jest to kilka stawów dobrze zarybionych .Wejście 20 zł można za to wziąść jednego karpia i coś tam jeszcze z drobniejszych. Są tam ładne liny , karasie , płocie , amury do 8 kg i karpie ( z opowiadań właściciela do 16 kg) osobiście nie miałem okazji takiego pocholować z reguły są to sztuki 2-4 kg. Ogólnie zabawa całyczas , polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.