Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

spotkanie przy piwie - Wrocław


kromik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Maciek przypominam, że breloczek do kluczy autorstwa Romana jest do wzięcia na aukcji na rzecz haczyk.pl, nie ma czego zazdrościć tylko licytować, każdy go może mieć :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powrocie zostalem oskubany przez moja dziewczyne bo jej sie bardzo podobal :cool:
Ja swojej NIE DAM :twisted:
Szkoda ze targi karpiowe nie byly we Wrocku
To fakt na pewno pojawiło by się więcej osób :neutral:
Mam nadzieje ze zobaczymy sie na zlocie :wink: oraz byc moze przy innych okazjach nawet w wiekszym gronie :smile:
Ja również mam taką nadzieję :wink: Na razie próbuję wyciągnąć Dudiego na piwo. Dam znać jak mi się to uda :wink:
Choc pogoda byla fatalna to dzieki takiej formie spedzenia dnia mozna go uznac za bardzo udany
Nic dodać nic ująć ... dziękuję za mile spędzony czas i do zobaczenia :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała przyjemność po mojej stronie, cieszę się że poznałem miłych i sympatycznych kolegów z haczyka, tak to jest że co miłe to szybko się kończy ale mam nadzieję że wkrótce się spotkamy w szerszym gronie, może uda się to na spotkaniu nad Nysą :lol: zobaczymy.

Przemku nie żałuj breloczka dostaniesz innego z woblerkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jakieś blizsze szczegóły spotkania nad Nysą sa już znane? chciałbym wkońcu dotrze na jakiś meeting,

Na razie próbuję wyciągnąć Dudiego na piwo

może można poszerzyc Wasze grono?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żałuje ze nie mogłem być ale miałem wyjazd do Lublina.. Ramka "bryloczki-wobki" niebawem przejdą do legendy :lol::lol: tez taki przy kluczach nosze:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi ja tez jestem poki co chory i sie kuruje roznymi farmaceutykami ale jestem optymista

Zostalo kilka dni wiec moze i ty sie wykurujesz i jednak przyjedziesz :)

No tu akurat nie grypa mnie zatrzymała, takie małe usprawiedliwienie :wink:

Z pewnością do spotkania nad Nysą będę "na chodzie" :lol::lol::lol:

Troche pozno ale nie mialem kabelka do aparatu

A z tym kabelkiem to jakaś epidemia, najpierw trini teraz Ty...... :wink:

Spotkanie pierwsza klasa, bardzo żałuję, że nie mogłam się z Wami spotkać :cry:

mam nadzieję że wkrótce się spotkamy w szerszym gronie, może uda się to na spotkaniu nad Nysą :lol:

No ja myślę :mrgreen: I oby frekwencja była równie imponująca jak zainteresowaniem :wink:

może można poszerzyc Wasze grono?

Hmmm nawet gorzej: wręcz wskazane :twisted:

Ramka "bryloczki-wobki" niebawem przejdą do legendy :lol: :lol: tez taki przy kluczach nosze:))

Też mam przy kluczach :cool:

P.S. Na najbliższe spotkanie oczywiście węgiel na jakiegoś grilla mam, nie żeby specjalnie czekał ino ostał się po spotkaniu nad Odrą :lol: Kto w temacie ten wie o co chodzi :lol::oops::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku nie żałuj breloczka dostaniesz innego z woblerkami.

Romanie az mi glupio :oops:

Napisalem to w relacji bo bylem rozbawiony

Szczerze przyznam ze dziewczynie podobaly sie normalne woblerki i takiego chciala wziasc do kluczy szczegolnie tego wydluzonego malowanego na ose albo konika polnego :lol:

Tylko jej tata powiedzial ze to stery jej sie polamia tzn te male dziobki przezroczyste :wink::lol:

Tak wiec pierwsze wyniki na woblerki Romana juz sa :lol:

Co do spotkania to bede myslal co by sie nie wybrac do Wrocka choc chyba bedzie ciezko :evil:

Madi co do kabelka to po prostu moja skleroza

Oddalem dziewczynie jej aparat ale zostawilem kabelek do kompa w domu :lol:

Wiec zdjecia musialy poczekac do poniedzialku :wink:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
NIe ma żadnych propozycji na jakiegoś browarka i to moze nad woda?

no toś chłopie dowalił!!! słabo patrzysz

patrz tu http://www.haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=5190&postdays=0&postorder=asc&highlight=wsp%F3lne+w%EAdkowanie&start=360 od trzeciego postu od góry- jest meeting i piwko pewnie będzie i rybki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Widzę,że temat dawno ucichł.Zastanawiam się czy nikt nie ma ochoty na spotkanie przy kufelku piwka?Termin,miejsce do ustalenie.Zaczynają się niedługo mistrzostwa świata w piłce nożnej.Będzie dodatkowy temat do rozmowy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nikt nie ma ochoty na spotkanie przy kufelku piwka?
jak najbardziej!!! :)
Macie jakieś fajne i spokojne miejsce .
ja się dostosuje... Maniek może znasz coś gdzieś.. ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w sumie też nie pogardzę :D

ale nie wiem jak z czasem (sesja :/)

miejsce też by się znalazło, może ktoś z was słyszał, Dziekanat na polibudzie (wyb. Wyspiańskiego), raczej tam cicho ale czasami bywa kłopot z miejscem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.