Skocz do zawartości
tokarex pontony

Okręg - Toruń : PZW pozbyło się odcinka Wisły


pablotor

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

he he akurat tak się składa ze pracuje w Policji i wiem ze oprócz wodnej nikt sobie zbytnio trudu nie zadaje kontrolowaniem :wink: a szkoda kłusoli tyle ze szok wrrr... rok temu miałem tylko jedną kontrole ze Straży Rybackiej w Czarnowie ciekawe jak w tym roku będzie he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji jestem w rozterce. Sprawa dzierżawy Wisły przez Toruń się nie wyjaśniła, więc obowiązuje nas regulamin Gdańska-200 zeta za wędkowanie z brzegu bez nocek to kpina (regulamin dostępny na stronie internetowej).

Ja głównie bazuje na wyjazdach nocnych, tak że jestem skazany na kłusownictwo albo rezygnację z Wisły- co zapewne nie nastąpi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejszymi laty kontrole Policji na Wiśle w Toruniu na wysokości Winnicy były i to częste. Podpływali motorówką płynąc od Bulwarów i bardzo dobrze. Sam byłem świadkiem, jak kolesie wiali z gruntówkami ciągnąc za sobą koszyczki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwoniłem do Gdańska w sprawie wykupienia zezwolenia. Odebrała jakaś paniusia obrażona na cały świat. Zamiast wyjaśnic problemy wykupu zezwolenia to przekonałem się, że uczciwe podejście do zaistniałej sytuacji nie ma sensu :sad: i oświadczam, że pierwszy raz w życiu będę systematycznie uskuteczniał czynności kłusownicze na bydgoskim odcinku Wisły :sad: .

W związku z tą decyzją proszę mi wyjaśnić CO mi grozi za ten haniebny czyn- oczywiście w recydywie-przynajmniej w sezonie 2010.

Bezczelność mojej rozmówczyni przekonuje mnie do rezygnacji z opłacania jednodniówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie brzmi to jak namawianie czy usprawiedliwianie klusownictwa. To ze nie kontroluja nie znaczy ze nie powinno sie miec karty :evil: I w zestawieniu do Twojej poprzedniej deklaracji o zyciu zawodowym brzmialo to conajmniej komicznie :evil:

Jak juz pisalem wczesniej pozostaje wam chyba jezdzenie pod Torun i wykupienie zezwolenia u nas - innego legalnego rozwiazania raczej nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie kolego zrozumiałeś :wink: boli mnie to po prostu ze zwykłego wędkarza to potrafią 100 razy kontrolować i kwita pisać bo ryba ma 1cm za mało albo samochód za blisko skarpy pozostawiony itd. ale wieczorami Wisła to jedna wielka firana kłusol na kłusolu no i gdzie wtedy jest Straż Rybacka nie ma tylko chodzą w południe i to po 6 a w nocy żadnego:-) następna rzecz co do za PZW skoro traci wody za jakies machlojki z zarybianiem jak slyszałem kase ktora byla przeznaczona na zarybianie okolo 5 baniek nie konieczne zostala zamieniona na narybek ktory mial trafic naszą rzeke tu zadam pytanie czy takim postepowianiemludzie co tam pracuja traktuja wedkarzy powaznie?? niektorzy z nas wykupuja karte 50 lat i wiecej i teraz nawet nie wiadomo gdzie kupic gdzie lowic itd. czy to jest normalne czy nasze PZW jest normalne? wniosek taki oni nie traktuja wedkarzy powaznie wiec dlaczego wedkarz ma ich tak traktowac nastepne pytanie dlaczego wykypywac czlonkostwo 60zl w moim przypadku skoro PZW aktualnie nie ma odcinka wisly ktora mni8e interesuje wystarczy 200zl do Gdanska wyslac a te 60zl np. na zanety zostawic zadalem te pytanie mojemu skarbnikowi a on jezeli za rok sie sprawa wyjasni PZW odzyska wody to od nowa bedzie trzeba wpisowe itd. jak bys karte mial wyrabiac czy to jest normalne straszenie wedkarza aby tylko wykupil czlonkostwo aby czlonkowie byli ikolo nie upadlo

nbastepne rzecz dlaczego mam jezdzic na wisle gdzie PZW ma jeszcze wode to okolo 30km jak moge przejechac 5km i jestem na Wiśle ale oczywiscie PZW na chwile obecna nie ma tego odcinka bo jak zwykle w naszym kraju ktos poczuł kase i ma gdzies wedkarzy wazne ze on jest zadowolony wrrr.....

i sorrki kolego jezeli mnie zle zrozumiales tez nie jestem za tym aby lowic bez karty chodzilo mi o to zeby nie wykupywac i nie jezdzic zle zrozumiales nie napisalem aby nie wykupywac i jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.