Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety szkoła ja narazie ponizej 4 nie schodze ,,narazie" jutro mam z chemii i biologi kartkówke noi sprawdzian naszczescie umiem.,-i niestety rzadziej na rybach,mój ostatni z wiekszych okoni -chwycilem go na poczatku wrzesnia miał 33,5cm i 55dag.Naszczescie jest piątek po szkole,sobota,niedziela to mnie ratuje :mrgreen: .Pochodze troche na spina po jeziorze i morze z jeden raz na warte,w listopadzie udzerze na ujscie noteci,celem bedzie mietus ale tu juz oczywiscie wchodzi w gre grunt i rosówka albo jakis filecik .W koncu podobno najlepsze łowisko tej ryby w polsce .Tak mówia ale wedkarze co tam łowia maja dobre wyniki oczywiscie jak to z mietusami w najlepsze miesiace listopad ,grudzien -marzec-kwiecien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Łał :cool: taki okoń pewnie miał z 35-38cm

34cm :wink:

Gratulacje. Następny taki a nawet trochę mniejszy musi być na zdjęciu. :!:

Mówiłem już :cry: Brat przesiał aparat i ciężko będzie coś skombinować, ale ma weekend postaram się :smile:

I dzięki za gratki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz identyczna sytuacje jak ja tez ma takie malutkie dzikie bajorko koło miejsca zamieszkania i jest tam masa karasków karłowatych w wiekoszosci zadko zdarza sie wieksza sztuka jest równiez bardzo duzo kiełbi ,-prosty sposób haczyk czym mniejszy tym lepszy jedna pinka,spławiczek max,1,5g.A skad jestes Witek 150 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale kazde jest inne i nie kazde z kiełbiami bo podobno potrzebuje czystej wody i wogóle ,a te moje bajorko to takie że nigdzie wiekszego syfu nie widziałem. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 8 rano zameldowałem sie na jeziorze wapiennym w gryżynie trochę zmęczony bo po cało nocnej pracy ale to nic warunki idealne mgła zaczeła schodzić myśle sobie to mój dzien tymbardziej że ostatnio jestem coraz lepszy i wyciągałem komplety szczupaków na zawołanie (tyle że na innym jeziorku) . Obowiązuje zakaz łowienia z środków pływających wiec pozostają kładki , niedawno kolega którego uczyłem spiningować miał tam 4 szczupaki ! . Wiec tak pogoda ciśnienie wiatr wszystko na tip top to musiał być mój dzień - niestety czar prysł 3 godziny mozolnego biczowania i nic nawet pukniecia , widziałem stadko okoni dość ładnych wiec założyłem black fury i też nic . Dawno nie pamiętam żeby tak dostać po dupie. I teraz mam dwie tezy albo byłem zbyt pewny siebie i przyroda dała mi lekcje pokory albo nie wiem z jakich powodów życie jeziora kreciło sie wokół części środkowej poza zasięgiem moich obrotówek .

Dodam tylko że jezioro to powstało na wskutek zalania kopalni wapnia przez źródła jest dość zimne (nawet bardzo) cały czas przepływa przez nie woda dlatego jest tez bardzo czyste . Wczoraj padał deszcz może to miało jakiś wpływ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo, chcialbys miec na wszystko odpowiedz :smile: ale ryby maja to do siebie ze ich nie przewidzisz do konca.. :lol: raz biorą raz nie..są czynniki ktore mogą tylko sugerować jak bedzie, uprawdopodobnić, ale nigdy nie bedziesz miał 100% pewności ze nad wodą bedzie tak jak myślisz.. :mrgreen: Piękno połowu ryb kolego.. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z pracy i za 3 godz. wybieram się na Przczyce pobiczować troszkę z łódeczki może jakiś zębaty się trafi :?: W niedziele po 4 godzinach machania kijkiem zawalczyłem z 79 cm zębatym , który trafił natychmiast z powrotem do wody. Po powrocie opisze wam jak było a może jakieś foty dołącze .[glow=darkred][/glow][glow=darkred][/glow][shadow=darkred][/shadow][shadow=darkred][/shadow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie tydzień bez łowienia będzie w niedzielę :shock: To chyba rekord :roll: Powód to zarybienie naszych łowisk i związana z tym przerwa w wędkowaniu oraz brak czasu by uderzyć gdzieś indziej (pomoc w przygotowaniach do ślubu siostry) :mrgreen:

W sobotę wesele, prosto z wesela na zawody :twisted: potem poprawiny a potem.....padnę na pysk :mrgreen::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam 8)

Ja ostatnio nie mam czasu nawet pomyśleć o rybach, nadczym mocno ubolewam :(

Ale siła wyższa, i tak nie mam czasu sie nawet w nos podrapać, a z zaglądaniem na forum też troszkę kłopotu, ale niedługo się już powoli wszystko unormuje - a póki co wszystkim życzę połamania podbieraków :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z ryb. Nie było co fotografować ale mam foto - potem wrzucę. 1 szczupaczek około 20-30cm i 6 okoni. Wszystko małe przeszedłem duży odcinek rzeki nie łowiłem tam gdzie zwykle łowię okonki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich haczykowców.Jestem na forum od kilku miesięcy,ale jekoś nie mogłem się przemóc żeby coś skrobnąć.Dziś padła jednak moja pierwsza"metrówka" i nie mogłem się powstrzymać.Łowisko w Ustroniu (Tomek1 będzie wiedział o które chodzi),przynętą była duża,dwudziestocentymetrowa ukleja bez głowy.Zdjęcie marne bo z telefonu.Rybka oczywiście pływa dalej.

<a  href=%7Boption%7Dhttp://images28.fotosik.pl/95/f6d7e4b239701da6m.jpeg' alt='f6d7e4b239701da6m.jpeg'>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.