Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

A dragon nie wytrzymal presji :) Troche szkoda kija, ale za to bedzie co opowiadac :)

pzdr.

Dzięki wszystkim :razz: Kija nie żal mam jeszcze Mystery Contact Jig więc czekam aż przejdzie ta paskudna pogoda.P.S.Kij pewnie złamał się podczas szamotaniny-z mojej winy ale

i tak bardzo dobrze mi służył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No ladna bestia chomik sam chcialbym takiego pocholowac ;) Kurcze dzisiaj bylem sobie pospingowac ale niedosc ze zimno to jeszczes snieg zaczol padac i wiatr przeszkadzal w rzutach w sumie 2 godziny siedzialem nad stawem, grzalo mnie to ze moze uda sie cos wyciagnac ale nic nawet nie skublo pozniej na rowerze zasuwalem do domu myslalem ze mi rece i nogi odpadna :) jesli sie pogoda nie poprawi to trzeba bedzie czekac na wiosne :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj piękny dzionek padły 3 szczupaczki miedzy wymiarem a 50 oraz 15 okoni powyżej 20 cm dzien zaliczony o wędkowaniu psdło 0,5 i na 2 i to jest to bardzo ciepło się zrobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja 2 godzinki 500 metrow kamiennej przeszedłem i jeden śledź sie zapioł :P

Znajomy ( nie pojechał na Wisłe to też pospiningował na odcinku 3 km ;) z wynikiem 11 szczupaczków zaden nie miał wymiaru i brały tylko na twistera jakiegoś seledynowego na nic innego nie miał podbicia...

A ja jeszcze dziś odhaczyłem z wnyka szczupaka ok 45-50 cm ;) może przeżyje

Może jeszcze w przyszłym tygodniu na nocke sie wybiore ;) na miętusa ;)

Czołem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie pogoda nie poprawi to trzeba bedzie czekac na wiosne

jedyne co pozostaje to zajrzec do kola. popytam o zarybienia, zapisze sie na zawody na przyszly rok i skladki trzeba bedzie splacic. od wiosny twardo jade z tymi rybami :lol: bedzie wiecej wolnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapisze sie na zawody na przyszly rok

O a jakież to zawody? :mrgreen:

U mnie dzisiaj typowe zero.

2h na Łące, i ze 4h biczowania pszczynki nad mostkiem i wynik = zero :neutral: Nic z tego nie rozumiem ale to pewnie przez zimę...

tomek1, byłem dzisiaj jeszcze zobaczyc na Chochółce i wszystko wiem: Jest to łowisko specjalne członków PZW Pszczyna. Ale zbiornik naprawde bardzo urokliwy, dużo trzcin, duży parking poprostu miła "atmosfera"... :roll:

bedzie wiecej wolnych dni.

Co do wolnych dni: po nowym roku ide do szkoły 1,5 tygodnia i mam 2 tygodnie wolne :mrgreen: Więc jak wisła i przede wszystkim pogoda pozwoli bedę codziennym gościem! Co prawda na białoryb ale... ważne ze wędka!! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

hexman dlaczego tylko na białoryb ? :cool:

U mnie tydzień znów wygląda na nudę :( Dopiero w piątek, sobotę i niedzielę pojadę.

A tak życie w tygodniu nagle robi się nudne :cry: Pocieszam się jedynie kogucikami i wobkami :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hexman dlaczego tylko na białoryb ? :cool:

Bo spinningowanie po nowym roku do 30 kwietnia jest raczej malo efektywnym zajeciem. Tez do 30 kwietnia nie szukam innych ryb oprocz bialych. Spinning za okoniem? Moim zdaniem biorac pod uwage duze prawdopodobienstwo zahaczenia szczupaka mija sie z celem. Poza tym okon tez trze sie na wiosne i wartoby dac mu spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co pozostaje to zajrzec do kola. popytam o zarybienia, zapisze sie na zawody na przyszly rok i skladki trzeba bedzie splacic. od wiosny twardo jade z tymi rybami bedzie wiecej wolnych dni.

Ja w tym roku chyba tez opalace PZW bo na dzikich stawach niedosc ze miesiarzy duzo to jeszcze rybek coraz mniej :(

PS. czy trzeba zdawac egzamin jak sie ma juz 18 lat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote byla piekna pogoda :grin: . Co godz sypalo sniegiem i zawieje po to zeby za chwile wyszlo slonce i wszystko topnialo. Od 9:00 do 16:00 jedna zywcowka druga na trupka (lowilem kolo podwodnych zaczepow)i efekt byl w postaci jednego odjazdu , ale poszedl od razu w zaczep i zestaw trzebabylo rwac :cool: . Nic pozatym...

pict0178io2.th.jpg

Dzisiaj rowniez 9:00 - 16:00, tym razem spining i klapa zero :cool: .

chomik to chyba haczykowy rekord drapieznika tego sezonu :grin: . Congratulation :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

maryaChi ale są klenie i jazie! Też można łowić efektywnie tylko wymaga to trochę umiejętności. Mi to nie wychodziło wzorcowo, bo nie łowiłem ich regularnie. Ale trzeba przyznać, że nie raz dorodny kleń, czy jaź pokusił się na mojego wobka :wink:

chomik to chyba haczykowy rekord drapieznika tego sezonu :grin: . Congratulation :wink:

A Maniek nie miał większego suma :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy trzeba zdawac egzamin jak sie ma juz 18 lat??

Oczywiście. To jest tak samo jak z prawem jazdy. Musisz to mieć :mrgreen:

duze prawdopodobienstwo zahaczenia szczupaka

A powiedzcie mi: jeżeli poluje na okonia paproszkami to czy jest prawdopodobieństwo zachaczenia szczupaka? Bo nie ukrywam, ze jeden dzien chciałbym poswięcić garbuskom.

tylko wymaga to trochę umiejętności

No i właśnie to jest sedno sprawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a jakież to zawody?

jak na razie w samym kole, pozniej jak docenia moje umiejetnosci i bede mial troche szczescia, to moze jakies mistrzostwa np juniorow.

Mam pytania:

wlasciwie co to są kluby wędkarskie?

czy kazdy moze brac udzial w mistrzostwach okregu i zawodach ogólnopolskich m.in Grand Prix?

Jak nie, to w czym moze brac udzial 15 letni zwykly wedkarz?

Jesli to nie ten temat, to niech Ktoś przeniesie.

Z gory dziekuje,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę  wykombinowałem troszkę czasu  wiec wyskoczyłem na stare dorzecze Odry  porzucałem może z godzinkę i trafiły się 2 małe szczupaczki  ,nawet nie było sensu wyciągać miarki ,muszę się jeszcze raz tam wybrać bo jakieś mam przeczucie ze  są tam szczupaki o wiele większe .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
czy kazdy moze brac udzial w mistrzostwach okregu i zawodach ogólnopolskich m.in Grand Prix?

Jak nie, to w czym moze brac udzial 15 letni zwykly wedkarz?

Twoje koło wybiera zawodników. Wybiera parę osób ( lub jedną ) i jedziecie na MO. Jak wygrasz MO to jedziesz na MP. Nie wiem tez czy za II miejsce MO nie jedzie się na MP, bo na jednym z for coś takiego czytałem.

PS moje koło w tym roku wybiera 5 osób na MO. Będą to i juniorzy i seniorzy. Jeśli w następnym roku pójdzie mi jak w tym to na pewno pojadę na MO :grin:

maryaChi właśnie zima a szczególnie wiosna słynie z jazi i kleni. Co do tarła to tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może umiejętności

No i to i to :D dwie te rzeczy przydaja sie na rybach Pozdro ;) A tak wracajac do tematu bylem tylko nad stawem zeby sie popytac czy cos skubie w sobote lub piatek popoludniu jesli pogoda dopisze planuje jechac na spining a rano w sobote jade do pacificpeche zobaczyc co ciekawego maja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkusilo mnie z rana aby 'poblaszkowac" na kanalku. Na miejscu okazalo sie ze na wybranym odcinku woda jak w akwarium :!::sad:.

f082ca6e20c9d24dm.jpgfd57acb5e391eff7m.jpg

Nawet nie rozwijalem kija :!:.Polazilem tylko obserwujac wode i okolice.Co ciekawe miejscami woda byla kompletnie "pusta" a w innych miejscach plywaly stada ploci. Naprawde trudno powiedziec dlaczego wybieraly dane miejsce omijajac inne.Z pobieznych ogledzin nie bylo widac zadnej :!: roznicy.A przy okazji ochrony lowisk i ryb: Jak to sie robi w IRE-402ae62f9643d11bm.jpg

Na slupie tablice z "info"250d01fa59712f58m.jpg16022d9937921312m.jpg

Jeden z brzegow kanalu jest "zamkniety".1a0d7b3c40a313c2m.jpg

Kluczyki od bramki dostepne sa dla czlonkow klubu w sklepiku wedkarskim.Konczysz wedkowanie-zdajesz klucze.Mozesz to zrobic nastepnego dnia.Co wazne-dostajesz nr.telefonu pod ktory dzwonisz jesli widzisz "cos niedobrego".Ty nie jestes od interweniowania-Ty masz sie cieszyc wedkowaniem :!:.Odpowiednie sluzby zrobia to naprawde skutecznie :!:.Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Radek a jak bys wzial markera i poprawil i Zwrucic na Zwrócić

Chyba nie bedzie to chuliganstwo czy jakies inne zle zachowanie :twisted:

Bo choc z ortografii super mocny nie bylem to kluje to w oczy

Wiem ze licza sie zamiary i chcieli jak najlepiej (i popieram ich) to jednak mozna by ich bylo lekko poprawic :cool:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.