Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wobler129

Właśnie wyruszam z siostrą, jej chłopakiem i Łukaszem na Odrę :grin: Potem będą fotki - mam nadzieję, że będzie co fotografować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość greg37

Mamy już 2. maja, ale jestem pod takim wielkim wrażeniem, że wklejam dopiero dzisiaj.

Pierwszy raz spin w ręce i ...

...mały pistolecik

a2351d7fb4a776e2m.jpg

...i szybko do wody

54f3c6caf1b8d353m.jpg

Mój mistrz i nauczyciel Kisux też miał (nie)szczęscie...

51274c3a3a29183am.jpg

W sumie 10 zębaczy, w tym tylko dwa wymiarowe, ale jak na mój pierwszy raz, to kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy gratuluję udanych połowów a ja gratuluję córeczki.

Dzięki :wink:

Powtórzyłem dziś miejscowe Glinianki, znowu jeden niewymiarowy szczupak ale jakby większy od wczorajszego. :mrgreen: Może jutro będzie wymiarowy

Najważniejsze, że wreszcie wpisy robisz w tym temacie :mrgreen:

ale jak na mój pierwszy raz, to kosmos

Gratulacje :razz: Początek godny podziwu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było nie na temat :mrgreen: moja Agatka oko w oko z piraniami :twisted:

Tomek Ty tu na forum piszesz o zasiadce na liny, a Twoja córa za drapieżniki się zabrała.

No wstyd, normalnie wstyd :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dzisiaj na Zalewie w Głuchowie i słaby wynik 4 karasie około 20cm,1 wzdrega około 10cm i okoń też około 10cm.A wczoraj byłem tez na tym zbiorniku i złowiłem jazia 35cm,karpika 31cm i 2 płoteczki 21 i 23cm:)Jak na początek maja to dwie pierwsze udane wyprawy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

U mnie dziś 0 :sad: Ale więcej SMS'owałem jak łowiłem :lol: Aż krzyczeli na mnie :mrgreen: Kolega dostał jednego bolka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś 0

z tego co pamiętam to biczowałeś Odrę???, nie dobrze zapowiada się przed naszym dolnośląskim meetingiem, Homegeon też nie połowił :((

trzeba będzie się napocic chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 2 godziny od 15:30 do 17:30 (bo musiałem na 20:00 być na meczu Lecha) biczowania spinem w Cybinie o 16:15 rzucam wzdłuż roślin przy brzegu branie i ląduje szczupak 51cm, troche chuderlawy nawet kilo nie ważył. Wziął na mojego killera kopyto Relax 7cm brokat czerwony grzbiet i biały dół.

d655025d56fbfe44.jpg

Sory za jakość, ale robione aparatem z komórki.

Na drugim brzegu facet w kijem z drewna a na końcu doczepiona siata :roll:

Potem jakiś małolat do mnie czy mam papierosa :roll:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

patbaj ale kolega potem pojechał i dostał bolka 60-tkę :smile: Ale im bliżej wieczoru tym bardziej bolek walił w ukleje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Ty tu na forum piszesz o zasiadce na liny, a Twoja córa za drapieżniki się zabrała

Chyba po starym ma zamiłowanie do zębatych ryb :cool:

A jak idzie o ryby :mrgreen: Na linka jeszcze chyba za wcześnie, karaś jakiś się trafił, ale jestem bardzo zadowolony, bo nagrałem sporo dobrego(?) materiału o łowieniu... okoni na rosówkę :cool:

Teraz potrzeba trochę czasu na montaż. Film zadedykuję Hexmanowi :wink::twisted:

podpowiem tylko tyle- mała przynęta mała ryba, duża przynęta duża ryba :wink: Latarki w dłoń i zbierać :wink::mrgreen: Haki od 1 do 1/0 :twisted:
Chyba zartujesz :o Takie haki to ja mam jeszcze w pudełku na dnie :mrgreen:

tomek1 napisał/a:

mała przynęta mała ryba, duża przynęta duża ryba :wink:

Ale chyba nie można jeszcze przesadzić z wielkością te przynęty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dziś pojechałem do łubinowa na odrę pogruntować od 4.30 do 10.30 i złowiłem jednego leszczyka około 30 cm i jakieś tam parę krąpi ale za to miałem bliski kontakt z wydrą :) i raz rak mi obciął hak :) ale jak zwykle wróciem zrelaksikowany. rozmawiałem z tubylcami i mówią że jeszcze leszcz nie wszedł ale już jest na dolnej odrze. ciekawe kiedy przypłynie dalej :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś 0

z tego co pamiętam to biczowałeś Odrę???, nie dobrze zapowiada się przed naszym dolnośląskim meetingiem, Homegeon też nie połowił :((

trzeba będzie się napocic chyba

no niestety :) ale warto obserwować wodę bo dzięki temu znajomy z którym byłem złapał pięknego bolenia 70cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nawet udany połów.Najpierw karpik znów mały 32cm,potem kilka płotek które są jeszcze ostre :???: a ich chlupanie słychać cały czas w przybrzeżnej rośliności. A na koniec taki karaś 28 cm7d5457970a22c0d3m.jpg

Dawno nie złowiłem już karasia na tym zbiorniku. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybrałem sie po spinningować do śluzy w celu poszukiwania okonia i szczupłego :mrgreen: Jednak żaden sie nie uwiesił :sad: Złapałem małego nie wymiarowego sandaczyka na obrotówkę którego zaraz wypościłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1

A jak idzie o ryby :mrgreen: Na linka jeszcze chyba za wcześnie,

Witam ... ojj ja wczoraj posiedziałem z kilka godzin z kolega na stawach 4 liny nieduże ale brały, było też kilka niezaciętych brań i jak przypuszczam to rownierz były liny...

Ale co najważniejsze złowilem 1 szczupaka na spining... 1 Maja zerwał mi się, Wczoraj czyli 2 Maja wkońcu się udało ;] miał na oko jakies 45-50cm został złowiony na czerwono-perłowe kopyto..

;]

th.2297290665.jpg

Jakość tragiczna bo się spieszyłem żeby zdjęcie zrobić... i Do wody! :D

Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie szczupak wcale nie bierze. Miałem jedno branie na żywca, ale to było takie 2 sekundowe wciągnięcie spłwaika pod wodę i zanim dobiegłem do kija to spławik wyskoczył.

Czekałem jeszcze godzinę, ale drugi raz już nie wziął.

Za to płoć ma tarło i bierze jak głupia, wyskakuje na brzeg (!) i można ją łowić ręką (!!), czego oczywiście nie robiłęm, bo od czego jest bacik :D. No i złowiłem leszcza 23cm.

Liny też brały, ale nie mnie :/ Okonie takie 5-10cm.

Ogólnie słabo. Jeden facet siedział od 21.00 do 08.00 i złowił jednego karasia 35cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.