Skocz do zawartości
tokarex pontony

Uwagi techniczne do forum i portalu


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

W sumie to mam pomysł ale nie wiem czy dobry, może inni się wypowiedzą też w tym temacie. Jak otwieram stronę na telefonie bez logowania to trzeba się "naskrolować" sporo żeby dojść do najnowszych postów, może można by było to przestawić trochę wyżej?

P.S. Nowa opcja bardzo fajna :D 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.04.2018 o 14:20, peekol napisał:

@ESSOX zobacz aktywność w swoim profilu z tego dnia - przyznałeś 10 razy punkt reputacji i na więcej forum już Ci tego dnia nie pozwalało :)

Sprawdziłem . Nie pokazuje ile i komu przyznałem punktów. Na pewno nie przekroczyłem tego limitu, Chyba po pierwszym albo drugim dodanym punkcie to wyskoczyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odczytaniem wiadomości z konta , po kliknięciu chwilę mieli i wywala od razu z forum , tak jest na jednym telefonie a na drugim po kliknięciu ekran delikatnie ciemnieje jak by miał zatrybić i nic się nie dzieje , możecie to zweryfikować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

U mnie nie działa

Wchodzę na "Nieprzeczytana zawartość " otwieram wszystko w nowych oknach , później stronę z nieprzeczytanymi tematami "oznaczam jako przeczytane" i nie czyści zawartości. Wcześniej wyskakiwał komunikat o braku zawartości do wyświetlenia po oznaczeniu i czyściło całą zawartość.

- W temacie "Jak dziś było na rybach - marzec" nie pokazuje kiedy był napisany dany post. Te ostatnie godzinowe pokazuje , ale wcześniejsze gdzie powinna być data napisania posta nie działa, jest tylko "napisano" i nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Nie wiem co jest grane, ale w wątku "Muszkarstwo-Wrocław i okolice" odsyła mnie do 52 strony z 2018r. 

Pokazuje się czasami pasek z informacją, że jest kolejnych 40 wpisów i po kliknięciu w niego ponownie odsyła do wspomnianej strony z 2018r.

zrzut.thumb.png.2f6db62dc072f465087c3faa82d41b54.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co było grane. Na telefonie, mimo ograniczeń w przeglądaniu stron haczyka miałem identyczną sytuację. W każdym razie zaglądnąłem jeszcze do wątku zgłoszeń do GP haczyk i ostatni wpis, który wczoraj nie chciał się załadować dzisiaj jest. Nawet podwójny. Jeden skasowałem. W wątku muchowym wróciły wszystkie wpisy, których nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Ja mam takie pytanie odnośnie widoku strony głównej forum.

Po prawej stronie jest kolumna 

OSTATNIE AKTUALIZACJE STATUSU

Status
i to co poniżej czyli .............wgląd do prywatnych wiadomości użytkowników . 
Czy faktycznie tak ma być czy to jakieś przeoczenie ? 
Dopiero teraz zwróciłem na to uwagę  a widoczne to jest od dłuższego czasu. 
PW to  sprawy 2 zainteresowanych osób a nie połowy populacji zamieszkującej ziemie pomiędzy Odrą a Bugiem . 
edit.
To jednak nie PW tylko jakieś wiadomości pomiędzy zainteresowanymi osobami ale widoczne dla wszystkich . Bez sensu jak dla mnie i tak. :) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.