Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Czas na piwko


Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

po natrafieniu na nieliczne lecz pozytywne głosy odnośnie spotkania szczeciniaków

postanowiłem założyć ten temat :mrgreen:

Panie i Panowie czekam na propozycje co do terminu i miejsca

jak sie wyrobimy mogło by sie to odbyć nawet w następny weekend wiec moja propozycja 7 lub 8 marzec w godzinach wieczornych bo rano i tak wszyscy na ryby pojadą :mrgreen:

Pozdrawiam Wojciech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

i bardzochętnie i akces swój zgłaszam, najbliższy weekend (7, 8, 9 III) niestety odpada, mam wyjazd do Gdańska służbowo. Ale kolejny bardzo chętnie, a może nawet stanie sie to cykjlicznym wydażeniem, że np raz w miesiącu się spotkamy :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za. Jeśli czasowo nic mi nie będzie kolidować to napewno się pojawię. I myślę, że nie powinniśmy się martwić dość małym zainteresowaniem, bo przecież kameralne spotkanie w parę osób jest chyba fajniejszą sprawą niż wielki spęd. Pozostaje ustalić konkretnie jak i gdzie. Widzę, że najbliższy weekend nie wszystkim odpowiada więc może rzucę wstępnie do dyskusji sobotę 15 III. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj od 12 16 to plauję trochę pobyć nad jeziorem i przygotować ośrodek do sezonu. Jednak jak kilka osób bedzie chetnych to przyjadę. co do kameralnego towarzystwa to jestem jak najbardziej za. Przynajmniej bedzie mozna porozmawiać. Jednak byłbym za 7 marca :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie zawsze jest tak, że przy tak licznej grupie, zawsze komuś nie będzie pasowało, to zwykła statystyka "życia".

Więc może faktycznie ustalmy 2 terminy i komu, który będzie pasował, na ten sie zdecyduje, ważne by sie spotkac, choćby w podgrupach, a później już będzie dużo łatwiej :)

Więc komu pasuje 7 III a komu 15 III?

Ja zgłaszam akces spotkania na 15 III, jestem na miejscu i nic na razie nie planuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to cale szczescie ze przełożyliście to spotkanie bo ja jednak 7-go nie moge/łem:) bo mi neta odlaczyli,a wyjechalem do mamuski na pare dni no i nie mialem sie jak odezwac...

to mi tez 15go pasuje:) jaka knajpka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

plan jest taki spotykamy sie 15go powiedzmy o 18 w propagandzie na piwko i pogadać

żeby wszystko wypaliło musiało by nas być przynajmniej ze 3 :D

wiec tak szybko kto sie pisze i będzie na pewno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę na 99% także chyba właśnie dobiliśmy do wyznaczonego przez Wojciecha minimum :grin: . Liczę jednak, że ktoś się jeszcze do nas dołączy:Gonzobart, pan x, mówię do Was panowie :wink: . Jedyny problem jaki widzę to szansa na znalezienie wolnego stolika w Propagandzie w sobotni wieczór, ale może nie będzie tak źle bo 18 to jeszcze młoda godzina. Tak więc do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
młody jesteś to jeszcze nie wiesz co sie robi na "zlotach" :D

Mam nadzieję, że w sierpniu się dowiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.