Skocz do zawartości
tokarex pontony

Propozycja wiosennego spotkania Ślązaków


Gofer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeżdżę na targi głównie po to żeby spotykać się ze znajomymi z forum. Jak widać znajomi nie chcą się spotykać :???::???::???:

Ok, poczuwam się do winy. :oops: Dlatego pozwole sobie teraz sam wyjść z inicjatywą i zaproponować spotkanie nad wodą. Rozumiem, że najprościej obowiązki służbowo domowe pogodzić w weekend, wiec zaproponowałbym którąś weekendową sobotę: 15 marzec, 22 marzec ( byś my wspólnie pokarmy poświęcili :wink: ), 5 kwiecień (w inne weekendy niestety szkoła mi nie pozwala). Z tego co czytałem zawsze apropo spotkań robił się mały młyn odnośnie łowiska. Proponowałbym wybrać miedzy tymi czterema :

1. Rybnik

2. Przeczyce

3. Paprocane

4. Łąka

starałem sie wybrać w miarę możliwości bieguny województwa. Sam "głosuje" na zalew Rybnicki, ze względu na ciepłą wodę.

Sprężmy się i spotkajmy nad wodą, co by kolega Tomek przestał na nas marudzić.

Jeśli moderator uzna to za stosowne prosze o przeniesienie wiadomości do osobnego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie wybierałem się na tą imprezę, kompletnie nie pasował mi termi, o czym wiedziałem już od dawna, dlatego nie zgłaszalem swojego akcesu w proponowanym spotkaniu. Ale sądząc po relacjach zamieszczonych do tej pory nie mam czego żałować, za wyjątkiem tego, że w końcu miałem szansę poznać osobiście kogoś z "Haczykowców". Niestety kolejny raz nic z tego nie wyszło. :???: Co do spotkania proponowanego przez Gofra, jeżeli ustalony termin nie będzie kolidował z moimi obowiązkami to jestem jak najbardziej za> pewnie, że wolałbym spotkanie blisko mojego miejsca zamieszkania, ale dostosuję się do wyboru większości. Może tym razem się uda :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Łąka

jestem za :grin:

a, dlaczego, hmmm...

bo zanim do tego dojdzie to woda będzie na tyle ciepła że będzie w niej można "żołądkową gorzką o smaku miętowym" odmrozić :grin:

teraz troszeczkę powagi :mrgreen: kasę jaką można byłoby przeznaczyć na opłaty w Rybniku możemy przeznaczyć na rozwój " haczyk. pl" jest i druga opcja, mianowicie zainwestiowanie w "żołądkową" :mrgreen::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasę jaką można byłoby przeznaczyć na opłaty w Rybniku możemy przeznaczyć na rozwój " haczyk. pl" jest i druga opcja, mianowicie zainwestiowanie w "żołądkową"

Jestem jak najbardziej za :lol: I na dodatek mam blisko. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała lista obecności :twisted: tylko bez wykrętów Panowie :wink: :

1. bboobb, zbiornik Łąka

2. Andi64 i Gorzka Żółądkowa, zbiornik Łąka

3. Gofer z kumplem, dla zgodności również typuje Łąkę

kto następny ? :smile:

Ważne by dobry termin wybrać, by wszystkim pasował, może określmy się w tej kwesti konkretniej.

Terminy według mnie odpowiednie i najbardziej słuszne to 22 marca lub 5 kwietnia, zima powinna już dać sobie wtedy absolutny spokój, a i jest to zawsze wiecej czasu by ktoś sie jeszcze zdecydował. Ponownie apeluje do Ślązaków i Zagłębiaków, czy nawet wszytskich forumowiczów :lol:

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto następny ?

Jak tylu ludzi się wybiera do Łąki to nie sposób się nie zapisać :cool:

22 marca lub 5 kwietnia

Dla mnie oba złe :???: Pierwszy tuż przed świętami a drugi tuż przed roczkiem córki :roll:

Proponuję któryś kolejny kwietniowy. Ewentualnie jeśli większości będzie pasować któryś z powyższych terminów, to oczywiście nie mam pretensji. Najwyżej po prostu tylko zajrzę jak wam idzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję któryś kolejny kwietniowy.

Z mojej strony nie widzę przeszkód, spróbujemy to wszytsko tak pogodzić by było nas jak najwiecej. Myślę, że pozostali chętni się ze mną zgodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 22 marca też nie za bardzo (wiadomo święta i ciężko byłoby do tego przekonać żonę) :neutral: za to 5 kwietnia jak najbardziej tak jak i następny weekend czyli 12. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jeszcze jak wygląda sprawa pozwoleń na Łąkę, bo w tym roku na razie nie opłaciłem składek PZW i zastanawiam się czy to zrobić, czy pozostać tylko przy pozwoleniu na Goczałkowice :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda sprawa pozwoleń na Łąkę

Z tego co wiem to chyba wystarcza pozwolenie na okręg katowice.

Edit: Sprawdziłem i na lowienie wystarcza wykupienie pozwolen na okręg katowice :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Gofer o jakiej liście mówisz ??

Przeglądam wątek i jakoś nie mogę jej dostrzec, a dopiszę się z checią.

Pierwsza strona tematu , post piąty.

Aktualnie

1. bboobb

2. Andi64 i Gorzka Żółądkowa

3. Gofer z kumplem

4. Tomek1

Co z tym terminem, wszystkim odpowiada 12 kwiecień ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sie pisze,z tym ze jeśli 12 kwiecień to bylbym od godzin przedpoludniowych bo trzeba sie wyspac po imprezie ;p :) Poza tym nie znam zbiornika ŁĄka ani troche wiec liczylbym na Wasze wskazówki...bo widze wiekszosc na niego sie nastawia . No i kolege tez z sobą na 99% dopisuje:)

wiec:

1. bboobb

2. Andi64 i Gorzka Żółądkowa

3. Gofer z kumplem

4. Tomek1

5. Skydriver z kolega i browarami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info.

Andiego z jego Gorzką oraz Tomka1 już zanam, a innych chętnie poznam.

Tak więc lista wygląda nastepująco:

1. bboobb

2. Andi64 i Gorzka Żółądkowa

3. Gofer z kumplem

4. Tomek1

5. Skydriver z kolega i browarami:)

6. voivod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.