Skocz do zawartości
tokarex pontony

Propozycja wiosennego spotkania Ślązaków


Gofer

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się cieszę, że moim narzekaniem zmobilizowałem śląską ekipę :mrgreen:

voivod, jak tak każdy coś przywozi- ja postaram się poczęstować Was karpiem z grilla, o którym opowiadałem wam w Rybniku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

1. bboobb

2. Andi64 i Gorzka Żółądkowa

3. Gofer z kumplem

4. Tomek1

5. Skydriver z kolega i browarami:)

6. voivod

7. hexman z ojcem;)

To prosze jeszcze jakies wskazówki co tzreba przywieźć. Będzie moze grill lub cos tym podobnego? :mrgreen:

tomek1, Ty to się unarzekasz :lol::mrgreen: Ale poskutkowało i to najważniejsze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek zapowiada grila, wiec jakies żarełko na pewno zabierz, a moze Twój Tata przymknie oko też na puszeczke jakiegos jasnego pełnego :twisted: . Fajnie, że sie zdecydowałeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie znam zbiornika ŁĄka

Ja choć mam do niego bardzo blisko, ze wstydem :oops: przyznam się, że też za bardzo nie, Ale jest Andi64, który z tego co pamietam jest tam częstym bywalcem i tomek1, który zna go chyba równie dobrze to nie zginiemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi przerobił nad Ł.ąką nie jedną Gorzką, więc na pewno podejmie się roli przewodnika.

Andi na taką sporą już grupę ludzi może lepszy byłby brzeg od strony Łąki niż ten od Poręby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Ostatnio mam kompletny brak czasu na wszystko,o ile sie nic nie wykluje to postaram sie do Was zawitac :grin:

zrobilem male rozeznanie i nie ma tragedii z dojazdem wiec wstepnie sie pisze na to spotkanie :lol:

Z grubsza wygląda to tak;

zbkarn1.gif

Pozdrawiam MARIO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi na taką sporą już grupę ludzi może lepszy byłby brzeg od strony Łąki niż ten od Poręby?

ja upieram się za Porębą jest tam wypożyczalnia desek przy której można browara machnąć :grin: poza tym musimy się umówić czy jedziemy się spotkać, :grin: czy na ryby :grin: , a może jedno i drugie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tam wypożyczalnia desek przy której można browara machnąć :grin:

Browar to akurat najmniejszy problem :roll: Trzeba wziąć pod uwagę, że już w tej chwili zapowiada się 11 chętnych, którzy muszą jakoś w miarę wygodnie usiąść tak żebyśmy nie rozpierzchli się na dystansie 0,5 km. :lol: Brzeg w Porębie jest wysoki i kamienisty a nie każdy pewnie będzie rzucał karpiówy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę.

Jest parę sposobów na dostosowanie do własnych potrzeb tego przepisu.

Na stronie związku jest info:

* - dopuszczone wędkowanie ze środków pływających na zbiorniku Łąka.

Jeżeli można łowić z łodzi to tak będziemy robić. Połowimy zanęcimy potem do brzegu i tak w kółĸo.

Przy okazji luknij na to:

Ponton

Chyba się skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmotywowany przez Andiego, wybrałem się dzisiaj rzucić okiem na Łąkę w ramach spaceru z rodziną.

Najpierw od strony Poręby. Miejsce ewentualnej zasiadki :mrgreen:

91e3cd42b493a96bm.jpg

a6333977fbf55578m.jpg

I rzut oka na stanowiska

13862772768711bbm.jpg

b114deec28683900m.jpg

Kawałek dalej brzeg zaczyna się zmieniać

190fd2b9b5881a0bm.jpg

Potem podjechałem od strony plaży w Łące

8df50cc3cb73bd53m.jpg

Z prawej kawałek trawiastego brzegu

7d30ca37f91c4509m.jpg

z lewej strony plaży płaski łagodny brzeg

8bf4687c5f77c277m.jpg

Dalej ciekawe stanowiska

df5ca43f621cfe99m.jpg

1f2c77ee50c70579m.jpg

d4e433ff0f54bdefm.jpg

Podsumowując. Od strony Poręby dość stromy, kamienisty brzeg, woda głęboka.

Od strony Łąki łagodny brzeg, dno opadające łagodnie. Patrząc pod kątem spotkania towarzyskiego ok. 10 ludzi wygodniejszy wydaje się brzeg łącki. Pod względem ryb się nie wypowiem, bo nie znam kompletnie zbiornika. Tyle ode mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1, te miejsca które fotografowałeś zapomnij o nich, chyba że chodzi Ci o tą plażę :grin:

ponieważ za plażą bytują stali bywalcy tzn. od wiosny do jesieni maja tam budy porostawiane (chyba że zdążymy przed nimi) nawet ziemniaki tam sieją :mrgreen:

póki co jestem za integracją, ale przy wypożyczalni desek :mrgreen::grin:

i tu jak wiesz to nie jest to moja miejscówka :grin: a plac srogi i stanowisk kupa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując. Od strony Poręby dość stromy, kamienisty brzeg, woda głęboka.

widocznie nie poznałeś całej części od strony Poręby.

przejedż się tam gdzie ja proponuję :grin:

i porób foty :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.