Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeśli rzeczywiście nie da się łowić to pewnie przeniesiemy to spotkanko na po świętach- co o tym myślicie :?:
pewnie że tak... jest kilka dni zobaczymy co nam przyniesie pogoda.. jak sie będzie dało to jedziemy jak nie to przekładamy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w górach aura robi psikusy jak chce, zapowiadają również prawie upalną pogodę na niedzielę.

Ja do tych psikusów to mam racjonalne podejście, dziś ok. 20.00 zamarzły mi tylne drzwi w samochodzie po obu stronach, na szczęście przodem dało radę się wpakować i podjechać na zakupy :???: Śniegu u mnie sporo dziś nasypało, co będzie w nocy... pewnie to samo, więc i chyba jutro jeszcze wiosny nie zobaczę :???:

Ja w sobotę około południa będę miał świeżutkie wieści z nad samej wody więc jeśli by było tak że nie da się łowić to kontrolujcie ten wątek dam znać co się dzieje, jeśli rzeczywiście nie da się łowić to pewnie przeniesiemy to spotkanko na po świętach- co o tym myślicie :?:

Ja ze swojej strony zapewnić mogę, iż wątek będzie pod stałym nadzorem. Co do spotkania, może być każdy termin, niemniej jednak i tak w niedzielę nie odpuszczę :twisted: Jak nie rzeka, to i tak z pewnością jakaś woda, za bardzo jestem napalona :!:

Tym kurcze bardziej, że:

Jest szansa ze będę
w co wierzę z całego serducha. Maniek tak trzymaj :wink:
jak sie będzie dało to jedziemy jak nie to przekładamy..

Mimo huczącej śnieżycy za oknem, wciąż myślę, że jednak "da się", a i oby niedziela się piękna okazała, prawda Panie Romanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj pogodynka podała spadek wody w kłodzku o 40 cm, zmniejszył sie tez przepływ o ponad połowę w stosunku do dnia wczorajszego- nadzieja umiera ostatnia :lol:

ps: a tak naprawdę to najlepiej jak ktos zaufany informuje z miejsca bo juz raz pogodynka podawała na nysie brak pokrywy lodowej, pojechałem z kol. Ja a tam wszędzie lód :lol: no i 200 km wycieczki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Nysy to nie wiem jak sytuacja wygląda. Natomiast mogę od jutra podać info na temat Ścinawki, która to do Nysy wpada, może to nie będzie odzwierciedlenie sytuacji, ale jakieś przybliżenie może nam przynieść. No to już jak Panowie chcecie, bo od jutra będę mieć szpiega na trasie Nowa Ruda - Kłodzko :mrgreen:

A i być może roman gawlas konkretnych info udzieli, skoro się wybiera w moje okolice coś koło piątku, jak dobrze pamiętam.

Na mnie osobiście nie liczcie bo się na zwiady nie wybieram, póki co ważniejsze mi teraz w głowie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast mogę od jutra podać info na temat Ścinawki, która to do Nysy wpada, może to nie będzie odzwierciedlenie sytuacji, ale jakieś przybliżenie może nam przynieść
No pewnie że chcemy. :wink: w sumie to jest najważniejsze jaka woda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że chcemy. :wink:

Oko doki :wink:

No to od jutra szpieg będzie "patrzał" na rzeczkę w godzinach rannych, jak i popołudniowych. No mooooże jak mi się uda i będzie ku temu sposobność gdzieś po drodze, to też oblukam.

w sumie to jest najważniejsze jaka woda

Zapewne na kąpiel za zimna :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie problemu z podglądem stanu wody w Nysie, na pewno kolega powie mi dokładnie jak sprawy się mają, myślę że nie będzie źle i coś tam na haku zawiśnie :mrgreen: .

Ateraz trochę o organizacji bo nic w tej kwestji się nie mówi- a więc jak z grilowaniem czy każdy we własnym zakresie sobie przygotowuje czy są jakieś inne propozycje, ja biorę grila i stolik i tacki,Maniuś ma węgiel, co jeszcze będziemy potrzebowali :?: bo jeszcze jest czas na zorganizowanie, jakby był jeszcze jeden stolik to by było super, a jeszcze podpałka obym nie zapomniał, dodajcie jak coś pominołem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij naładować baterii w aparacie

A wiesz że wypowiedziałeś to w odpowiedniej chwili bo dzisiaj na testy miałem coś popstrykać a tu klapa, woltów brakło :mrgreen:

A przed chwilą miałem komunikat z nad Nysy i jest kiepsko,mocno podniesiona woda i bardzo mętna, ale jest nadzieja że do niedzieli się wyrówna, te wody mają to do siebie że błyskawicznie przybierają ale i szybko opadają wody, tak że jestem dobrej myśli, z Ziębic będzie około 10 osób i rozjeżdzają się w cały rejon Nysy i Ścinawki, a zbierają się o godz 6,30 więc pewnie nie zachaczymy o siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja cosik tutej wkleję :wink:

A, że zostałam dziś porwana na otwarcie kolejnego "blaszaka" czyt. Carrefour'a w Kłodzku, więc i kilka fotek z nad rz. Ścinawki w Gołogłowach, tak dla wyobrażenia sytuacji hydro na tym terenie. Jakość nie najlepsza, bo i nie edytowałam ustawień, no i pora późna bo po godz. 18 :???:

Ujęcie z prawej strony mostu na trasie Nowa Ruda - Kłodzko (Gołogłowy) czyli miejsce, w które ostatnio Maniek wędrował:

07a3435e.jpg

ce7ec606.jpg

To samo z góry:

87eaa154.jpg

Ujęcia od prawej strony mostu, tylko z góry bo już mi się na dół złazić nie chciało :mrgreen:

23e1d3d3.jpg

b625c1cb.jpg

1095bc52.jpg

Jak widać woda mętno - brudnawa, bywało jednak dużo gorzej, co tu jeszcze dodać...

no płynie i tyle :wink:

Zapewne na kąpiel za zimna
Eeeee tam za zimna ,w sam raz tylko jeszcze ruska "bania" by sie przydała :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Kurcze Maniek do odważnych świat należy, chcesz ruską "banię", załatwi się :mrgreen:

a więc jak z grilowaniem czy każdy we własnym zakresie sobie przygotowuje czy są jakieś inne propozycje

No myślę, że mięcho i pieczywo to każdy sobie. Kto będzie miał ochotę na skrzydełka to niech sobie robi, a kto na kiełbasę czy też jakieś inne wynalazki, to też we własnym guście. No chyba najlepiej.

ja biorę grila i stolik i tacki,Maniuś ma węgiel, co jeszcze będziemy potrzebowali :?:

Mam prikaz żeby zabrać wodę, a skoro wodę to pewnie i czajnik, bo nikt nie wspomniał :wink:

jakby był jeszcze jeden stolik to by było super

Jak dam radę wydębić to wezmę. Jutro napiszę konkretnie czy będzie stolik czy nie.

Czy coś jeszcze? Bo jak na babę przystało to pewnie jakieś tam pierdółki wezmę, typu kawa, cukier, przyprawy itp. Ale co jeszcze, bo jakoś mizernie to u mnie wygląda :???:

P.S. Widziałam na żywo Pascala Brodnickiego, tego od garów z TVN-u, był na otwarciu. Coś tam pichcił, ale nie wiem co bo się nie dopchałam. Fotki nie mam, bo "młody" nie chciał w ogóle do Niego podejść. Foch na maxa, nawet olał jakieś tam występy krasnali :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać woda mętno - brudnawa, bywało jednak dużo gorzej, co tu jeszcze dodać...

no płynie i tyle :wink:

No myślałem że jest gorzej, do niedzieli będzie woda kryształ, nawet do kawy polecana :mrgreen::mrgreen: , a tak poważnie to troszeczkę zmętniona powinna być rokuje to na lepsze wyniki, byle by przepływ zwolnił bo kropki powłażą do dziur i będą czekały aż frajerstwo z wędkami się wyniesie :lol::mrgreen: .

Jestem dobrej myśli będzie super, pogoda tradycyjnie nie zawiedzie więc nie mam obaw, byle by jeszcze jakiegoś jegomościa w kropki zaliczyć i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi jak tam woda . :?:

Będę wiedzieć wieczorem, ale myślę, że od dnia robienia fotek nic się nie zmieniło.

A i stolik wezmę. Co jeszcze, bo się pogubiłam :???:

Jak ja nienawidzę wiązać węzłów :!::!::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wczoraj wieczorem i dzisiaj mam potwierdzenie że woda jest super, leciusieńkie złamanie no i w normalnym stanie, wczoraj kolega na Ścinawce troszeczkę wyżej jak w ubiegłym roku wędkowaliśmy złowił 2szt 45 i 47 i kilka maleństw,większy w żołądku miał śliza i pstrążka 8cm i skoczyl jeszcze do woblerka, znaczy to że albo w tym dniu albo zaczeło się jntensywne żarcie. Jestem podekscytowany niedzielnym wędkowaniem do bólu, jeszcze jutro muszę żyłkę zmienić a reszta już spakowana :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podekscytowany niedzielnym wędkowaniem do bólu

Ja też, ja też :mrgreen:

jeszcze jutro muszę żyłkę zmienić a reszta już spakowana :lol:

Ja właśnie skończyłam. Kupiłam 0.16 Titan Power Robinsona, jak rwać to rwać. Tylko kurcze nie mogłam sobie przypomnieć tego fajnego "Romanowego" węzła :evil: Yhhh jest Uni, zobaczymy jak się spisze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda a jakieś luźne kotwice to Ty posiadasz :?:

Nie mam nawet uzbrojonych zeszłorocznych woblerków :oops::oops::evil:

Co za dziura. Ale jestem wściekła dziś. Ale za to sobie w niedzielę odbiję, nie ma lewara. A we wtorek muszę doginać do Wrocka, to i w jakimś wędkarskim też sobie odbije :twisted:

jak nie masz to co mam kupić :?:

Byłoby cudownie, a rozliczymy się na miejscu, bo przelew to nawet gołębiem nie dotrze jak jutro puszczę :wink::lol:

a co do wezła to pryzpomnę ci na miejscu :mrgreen:

Mam nadzieję, bo się namęczyłam. Ale plus jest taki: okazało się, że znam bardzo dużo wyrazów obcych :roll::lol::lol:

Rany oby przeżyć do niedzieli.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dziś u mnie jak marzenie ,jutro by się też taka przydała

U mnie dziś było to samo, więc jutrzejszy wypad zapowiada się pozytywnie :mrgreen:

przypominam ze dziś w nocy zmiana czasu ,nareszcie :mrgreen:

Kurcze komu nareszcie? No mi nie, bynajmniej nie dziś w nocy :roll:

Lada chwila będę mieć info o wodzie, więc dopiszę. Wszystko raczej gotowe, czekam jedynie na samochód, potem tylko go spakować i gotowe.

A Ci, którzy się nie zjawią niech żałują :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.