Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Brakowało mi tego tematu ,w dziale regionalnym,myśle że nie długo się zapełni ofertami wspólnego wędkowania.Co prawda wybieram się jutro na nocke ,ale nie wiem czy ktoś byłby chętny ,jest parszywy dojazd ,nawet rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

co do metody to glownie grunt..zywiec lub martwa rybka..ze sprzetu mam ze soba jak na razie tylko feeder 4,2 o cw 50-150gr..pozostaje tez kwestia oplat bo mam z legitymacje z okregu lubelskiego o ten nie ma porozumienia z wroclawskim.
Sprzęt ok,na da się ,co do oplat proponuje odwiedzić PZW na ul.Kazimierza.kolo Odra ,ale musisz posiadać kartoteke,dobrze by bylo abyś zainwestował w rower ,jak narazie najlepszy środek

komunikacj na Odrzaniskie miejscówki ,prawdopodobnie na jesień przeniose się nieco bliżej więc jak będziesz gotowy daj znać to oprowadze cię i podpowiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Wrock- już z grubsza jest ustalony termin jesiennego spotkania w rejonie ujścia Baryczy na zalewie Ryczeń będzie to kontynuacja wcześniejszych spotkań grupy dolnośląskiej naszego forum jesteś mile widziany, poza tym nic nie stoi na przeszkodzie żeby się umawiać na rybki właśnie w tym miejscu, pisz gdzie będziesz o której a może ktoś do ciebie dołączy, albo konkrety jestem tu i tu i zapraszam na wspólne wędkowanie i myślę że na pewno znajdzie się ktoś do wspólnego wędkowania, lub chciałbym się z kimś zabrać na rybki, myślę że nie zostaniesz sam. Roman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wracając to popełniłem gafę powinienem na dobry początek powitać Cię w gronie forumowiczów,myślę że mi to potraktujesz ulgowo,tak więc jesteś wśród swoich i życzę ci wielu

owocnych dyskusji na interesujące cię tematy i nie tylko, powodzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Adam_Max niedaleko Strzelina masz piękny zbiornik zaporowy Mietków nie wiem jaką metodę preferujesz ale możesz łowić z brzegu leszcze i karpie których jest sporo, jest trzy wypożyczalnie łodzi i możesz pospiningować, z sandaczem jest nie najlepiej ale jak trafisz na dzień to takich do 55cm można połowić są ładne garbusy. Jest ogromna ilość tołpygi białej, ale nie ma wieści o systematycznym łowieniu a raczej o podhaczaniu olbrzymów. Możesz też wybrać się na Bystrzycę gdzie połowisz iładne płocie leszczyki i okonie a i sandacz też się lubi wybrać w górę rzeki. Jeśli będziesz miał jakieś pytanka to zapraszam Roman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam_Max niedaleko Strzelina masz piękny zbiornik zaporowy Mietków

Albo w przeciwną stronę: Topola, Kozielno, Jezioro Otmuchowskie lub Jezioro Nyskie :wink:

Odległość praktycznie podobna ok. 40 parę km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dluzszej nieobecnosci!

Ostatnio musialem stac sie "zagranicznym dorobkiewiczem" i nie bylo mnie przez jakis czas. Ale po powrocie widze ze na forum robi sie coraz ciekawiej - kurcze jakies zloty spotkania no i wiecej ciekawych postow.

Do tej pory bylem raczej czytelnikiem, obserwatorem, uczniem na tym forum no ale czas najwyzszy rozszerzyc horyzonty, w zwiazku czym wyrazam chec dolaczenia do Waszej grupy, ze tak powiem grupy "wspolnego wedkowania" :grin: Jesli dobrze gdzies wyczytalem planujecie spotkanie na zalewie w Ryczeniu. Mieszkam niedaleko wiec chetnie do Was dolacze :grin: Prosze tylko o blizsze informacje. Ze swojej strony moge zasugerowac spotkanie przy ujsciu Baryczy do Odry. Jest to bardzo ciekawe lowisko czesto oblegane przez miejscowych wedkarzy jak i przyjezdnych - spotkalem ludzi z Jawora, Wroclawia wiec potrafi obdarzyc niezla rybka. Sam takze udalo mi sie polapac leszcze, klenie przy opaskach i szczupaki. W miare mozliwosci umieszcze zdjecia z lowiska, jest naprawde pieknie i ciekawie polecam.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienne spotkanie na Ryczeniu jeszcze szczegółowo nie jest dopracowane wszystko jak na razie jest w fazie planów sygnał do spotkania ma dać kol Kisux jak zielsko trochę się przerzedzi, na pewno będzie info co i kiedy się spotkamy.To fajnie że masz chęć się włączyć będzie nas więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

Przez wiele lat juz lowie, ale ostatnio zaczynam sie bawic w spinningowanie

img1217lz8.th.jpg

img1221ru4.th.jpg

img1223rd3.th.jpg

To moje dokonania z ostatniej soboty. W niedziele rowniez bylem z kumplem. Tym razem chlapnal mi tylko bolen kolo przynety, zas kolega go chwycil. 43 cm. Oczywiscie wypuszczony do Odry.

Lowilismy zaraz pod mostem kolejowym, niedaleko milenijnego, rzucalismy tam w kamienie zaraz przy fundamentach mostu, skad wychodza kolumny.

Generalnie tam chwycil zebaty(31cm) i bolki mocno sie rzucaly.

Okon i Byczek zlapane w jednym miejscu. Okon o dziwo jak bawilem sie woblerem swiezo wyjetym z opakowania zaraz przy brzegu, "plywajac nia to w prawo to w lewo".

Byczek zaczepiony z opadu za brzuch. Mooooocno walczyl, naprawde sadzilem ze cos wiekszego mam na holu.

Jakby ktos mial ochote, wybieram sie z kumplem w nastepna sobote. Oczywiscie spin i tylko spin. Moj tele i cala reszta kijkow poszla w odstawke :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienne spotkanie na Ryczeniu jeszcze szczegółowo nie jest dopracowane wszystko jak na razie jest w fazie planów sygnał do spotkania ma dać kol Kisux jak zielsko trochę się przerzedzi, na pewno będzie info co i kiedy się spotkamy.To fajnie że masz chęć się włączyć będzie nas więcej

Witam - co do spotkania to jak najbardziej aktualne - może nawet jutro pojadę na Ryczeń na mały zwiad - głównie zobaczyć co i jak - tj. jaki stan wody i czy już można spokojnie spinować - ale wyjazd stoi pod znakiem zapytania bo na rano zapowiadają ciągły deszcz (a ICM METEO raczej się nie myli :wink: )

Pozdrawiam

kisux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z forumowiczów się wybiera na rybki na Odre np. to z miłą chęcią się przyłącze.

Bo aż wstyd że mieszkam już tu kilka lat a dla mnie Odra to wciąz wielka tajemnica :)

Metoda i czas prawie że dowolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zrobiliśmy mały rekonesans za zbiorniku w Ryczeniu - i generalnie zawód - stan wody niski - zielska mase - brzegi zarosły ostro i jak wcześniej można było spokojnie pospinować to teraz pojedyncze miejscówki w trzcinach co 100 - 150 metrów (a dojścia pozarastane trawą na ponad metr) - wyniki także bardzo słabe jeden szczypły glucik jakieś 30 cm - no i co nas zastanowiło ludzi "0" - a zawsze było trochę i przyjezdnych i "tubylców" - zastanawiamy się czy to nie za wcześnie a nawet czy jest sens tam jechać - może wybierzemy jakiś inny akwen - może ktoś ma jakiś ciekawy pomysł ??? Prężyce, Mietków może rzeczka jakaś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest nas dwóch ;) czekamy na reszty propozycje .....

Lubin będzie szczęśliwy bo feeder to tam broń nr 1 ;)

A ja tam ze spinem bez wyciągniętej ryby też nie wracałem.

no jutro z Tomii obgadamy tylko dajcie jakąś mapke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje http://mapa.targeo.pl/

trasa nr 455 kierunek Jelcz Laskowice - jak znajdziesz Wrocław na mapis przybliż i szukaj trasy 455 na wschód od wrocławia.

Albo wzdłuż odry :

Są 2 zbiorniki po "drodze" bajkał i czernicki

jak by były trudności to jakiegoś screena zamieszcze - a jeśli będzie chodziło o dojazd - to ja mieszkam przy trasie nr 5 kier. Poznań więc jakby doszło do wyjazdu to byśmy się umówili gdzieś po drodze i dojechalibyśmy razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 23 wypada jesteśmy z klubem na Turawie 22-23 wrześeń po za tym terminem do 7 października jestem do dyspozycji,7 mam ostatnie zawody koła i potem też jestem do dyspozycji, a jak tam z resztą wrocławiaków i okolic, wypowiadajcie się, Maniek a jak Ty to widzisz :?: jak zapadnie termin to oferuję transport nie zmotoryzowanym a chętnym do udziału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.