Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam Kolegów, proponuje jutro popołudniem, mniejwiecej po 15 jakiś wypad nad wodę. Może jakaś mała wrocławska rzeczka? Np widawa albo olawka? Może byc spinning, splawik. Kontakt pw. ( jesli ktos bedzie chetny to najlepiej wysłać nr tel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest może ktoś z legnicy chętny na wspólny wypad na ryby ?

Łowię głównie na spławik i spining, ale i nad odrą w rakowie zarzucę na grunt na leszczyka.

Jestem zmotoryzowany, także w razie potrzeby można pojechać gdzieś na ryby. Posiadam też w razie potrzeb pontony

Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam na pw albo pisać w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Panowie, proponuję mały zlot na Ślęzie.

Termin, to przyszła sobota po południu np. od 17 do wieczora ,

lub niedziela od rana do południa.

Miejsce spotkania przy Moście Oporowskim. Jak zdecyduje się kilka osób, to będzie gdzie się rozejść, by połowić.

Kończymy o określonej godzinie, spotykamy się i dzielimy wrażeniami.

Żeby nie było tak bez niczego, pomyślałem o bonusie dla największego wymiarowego klenia ze spotkania. Może dwa lub trzy centymetry dodamy do ryby i w ten sposób łowiąc rybę np. 27cm w ogólnej rywalizacji wyjdzie na 30cm.

Jednak żeby nie skrzywdzić wyniku Marientego, bonus liczyłbym maks do 32 cm.

Byłbym za sobotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proponuję mały zlot na Ślęzie.

Termin, to przyszła sobota po południu np. od 17 do wieczora ,

lub niedziela od rana do południa.

Miejsce spotkania przy Moście Oporowskim. Jak zdecyduje się kilka osób, to będzie gdzie się rozejść, by połowić.

Kończymy o określonej godzinie, spotykamy się i dzielimy wrażeniami.

Żeby nie było tak bez niczego, pomyślałem o bonusie dla największego wymiarowego klenia ze spotkania. Może dwa lub trzy centymetry dodamy do ryby i w ten sposób łowiąc rybę np. 27cm w ogólnej rywalizacji wyjdzie na 30cm.

Jednak żeby nie skrzywdzić wyniku Marientego, bonus liczyłbym maks do 32 cm.

Byłbym za sobotą.

Na dzień dzisiejszy, termin zaproponowany pasuje, no chyba, że szanowna moja małżonka zaplanuje mi czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna propozycja to Niedziela. Proponuje spotkać się o 8.30 przy zajezdni. 30 minut na pogaduchy i łowimy do około 12.00. Z wpisów na forum wynika, że na chwile obecną jest nas trzech : bacyk ,jaceen, GuCeK oraz Marienty w charakterze obserwatora ;). Czekamy na kolejne zgłoszenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępna propozycja to Niedziela. Proponuje spotkać się o 8.30 przy zajezdni. 30 minut na pogaduchy i łowimy do około 12.00. Z wpisów na forum wynika, że na chwile obecną jest nas trzech : bacyk ,jaceen, GuCeK. Czekamy na kolejne zgłoszenia :mrgreen:

Przyjdę się przywitać więc też będę :razz:

bacyk ,jaceen, GuCeK, Marienty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kwestii miejscówki bo będę dopiero koło 9. Gdzie was szukać tak mniej więcej ??

Miejsce spotkania przy Moście Oporowskim - ul. Solskiego. Jadąc od strony centrum ulicą Grabiszynską, mijasz cmentarz. Około 300 metrów za nim znajdziesz most nad Ślęzą - tam sie spotykamy :) Jakbyś miał pytania to pisz na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę udanego spotkania i dorzucam nagrodę od haczyk.pl dla zwycięzcy Waszej rywalizacji na Ślęzie.

Dzięki tomek1! Coś się mi wydaje, że w grudniu ktoś może niezłą pulę nagród zgarnąć :)

Tak jak GuCek napisał. Chętni niech się postarają być w niedzielę między 8:30 a 9:00

przy Moście Oporowskim. Jest tam pawilon z pierogami i za nim można kilka samochodów postawić.

Co do łowienia myślę, że odcinek między mostami Klecińskim - Muchoborskim będzie wystarczająco długi, aby swobodnie podjąć decyzję do miejsca łowienia. Miejsce i godzinę zakończenia uzgodnimy w trakcie spotkania. Wstępnie proponuję zakończyć o 12 i dać sobie piętnaście minut na zejście z wody, chwilę pogaduchy i pochwalenia się wynikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tomek1! Coś się mi wydaje, że w grudniu ktoś może niezłą pulę nagród zgarnąć

Pamiętajcie też o Konkursie Fotografii Wędkarskiej pod patronatem Mikado (do końca września) tam czekają bardzo atrakcyjne nagrody i oczywiście o Grand Prix!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatniej chwili...

Tuż po opadach wybrałem się zobaczyć co nad rzeką piszczy i czy jest tak źle jak się tego spodziewam.

Otóż Ślęza koloru grafitowego, podniesiona o około 20/30 cm. Cokolwiek widać było przy dobrym świetle do głębokości może 5cm. Także jutro może być ciekawie...

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Witam,

Szukam osób chętnych na wspólne wędkowanie.

Jestem początkującym wędkarzem, ulubione metody spinning, feeder, przepływanka.

Nie pochodzę z Wrocławia więc nie znam "miejscówek" jeżeli ktoś chciałby podzielić się wiedzą i doświadczeniem to chętnie skorzystam.

Dysponuję samochodem ale nie mam prawa jazdy.

Gdyby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamnick85, powiedz coś więcej. W jakim rejonie wrocka się poruszasz,

to może ktoś się odezwie.

Proponuję parę razy przejść się na Ślęzę. Tam można ostatnio spotkać wielu pozytywnie i sportowo nastawionych wędkarzy.

Wiadomo, że sporo z nich, to wędkarscy "samotnicy".

Jednak jak rozmowa się rozwinie, to chętnie opowiedzą co, gdzie i jak.

Jak tura Ligi Ślęzy będzie się kończyć, to będę chciał spotkać się z uczestnikami.

Będą do rozdania suweniry dla najlepszych. Najlepiej nad wodą (ale niekoniecznie).

Wtedy może każdy dołączyć, aby pogadać i poznać się nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam towarzystwo , w lany poniedziałek wybieram się z rana nad widawe w swiniarach bez względu na pogodę , kto ma ochotę spalić trochę kalorii i pogadać oczywiście też przewietrzyć pudełka z wobkami to będzie miło z pozdrowieniem wasyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja dzisiaj byłem na Widawie, woda podniosła się jakies 20 cm, piękna i bystra. Bankowo, bez względu na aurę, będe nad wodą. Może ktos ma ochotę się jeszcze pojawić, ja dysponuje transportem, jeśli ktoś ma ochotę połazić po widawskich brzegach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.