Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Poszukuje jakiejś osoby która mogła by ze mną sie wybrać na rybki w dniach albo 14-15-16(do ugadania).

Cel rybny:hmm może być prawie wszystko np. kleniak /oprócz ''Suma'':).

Liczę że kogoś skusi wyjście taska pikna pogoda i czekam na odpowiedzi.

Koniec przekazu(bbzzzz)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

wypowiadajcie się, Maniek a jak Ty to widzisz
Miejsce jest dobre ,w zasadzie jaki termin ustalicie to się przystosuje ,co prawda musze jakiś transport załatwić ,ale coś wykombinuje.Dudi wstaw już jakąś mapke i opisz jak możesz ,szczerze to nie pamiętam kiedy tam byłem,jak wogle bylem.A jeszcze jedno co do terminu ,wydaje mi się ze i tak 23 to za wcześnie[wysoka woda] ,ale 29-30 to spoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii - sprawdzaj te swoje grafiki

Sprawdzam na bieżąco ale grafiki przysyła Warszawa. Na razie mam do końca września więc jestem w stanie coś zaplanować. Jak będzie w październiku jeszcze nie wiem.

Ale temat oczywiście śledzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm a o której godzinie byśmy sie wszyscy spotkali?
Podejzewam ze z rana ,ale czy dojedziesz na 7 czy na 10 to jest malo ważne ,ważne abyś był.Jak już się zdecydujesz ,wazne też jest to że jak się umawiamy i ktoś się decyduje przyjechac to niech wszystko zrobi aby byc ,pisać że się będzie i nie przyjechac to troche olewanie wszystkich więc przestrzegam ,niech piszą ci co będą .Dudi twoje rejony ,a mapki i opisu nie widze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuję wstawić mapki nie wiem czy wejdą ale chyba się udało- krótko jak dojechać otóż trzeba się kierować na Jelcz Laskowice-Oława w Wojnowie na końcu jest rozwidlenie dróg nas interesuje droga w prawo, chociaż obie prowadzą do Jelcza.Mijamy Kamieniec Wrocławski a później Jeszkowice i jesteśmy w Czernicy którą też mijamy i około 200-300m będzie po prawej stronie malutki dziki parking, proponuję tam się spotkać i zdecydujemy z której strony będziemy wędkować.Maniek odezwij się pw lub telefon to się umówimy, nie wiem skąd chce jechać może i młody będzie chciał jechać, dajcie znać na pw.

post-1503-14544971431327_thumb.jpg

post-1503-14544971431804_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No we wrzesniu kiedy masz wolne ?? Tomii ??

teraz jadę do Słupska a 22 wrzesnia do Szczecina. Ze szczecina jestem w stanie wrócić w sobote w nocy tak żeby 23 się zmobilizowac na wyjazd. Ostatni weekend zapowiada się wolny. Ale nie moge go jeszcze zaplanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mańku - moje rejony to Malin wiocha koło trasy nr5 na poznan. A na czernice czasem jeździłem pospiningować albo na leszcze.

Mniej więcej opisałem też jak dojechać, ale lepiej będzie jak się spotkamy z Lubinem w Krynicznie przy 5tce albo na parkingu MARINO.

Lepiej w krynicznie - bo pojechalibysmy skrótem, ale to już chyba telefonicznie będziemy uzgadniać.

No to teraz jak z tym terminem ? bo mi kazdy weekend pasuje :) 29 za to moze byc problem bo obiecałem koleżance że pójde z nia na impreze, a na kacu nie da rady jechać samochodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak żeby 23 się zmobilizowac na wyjazd.
W zasadzie to dostosuje się do was jak pisałem ,Tomii jeśli uwazasz że dasz radze to ustalmy date ,ale ostatni wekend wydaje sie sęsowny ,woda się uspokoij i oczyści ale jak niedasz rady to robimy tydzień wcześniej .
Maniek odezwij się pw lub telefon
Romanie napewno się odezwie na fona ,narazie czekam na decyzje kumpla [w tym tygodniu] mam zamiar zrobić taką trzydniówke na tej wodzie ,zasiadka karpiowa ,ale nie koniecznie do konica ,bo i drapieżnik na uwadze mam.Poszukam opisu bo gdzieś czytałem o tej wodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kisux a może nocne połowy byśmy zrobili z soboty na niedziele,dalibyście rade.

a pewnie, że dalibyśmy :mrgreen: tylko głowa z rańca może boleć ! hehe :mrgreen:

termin wstępnie ustalony - a miejsce już też ostateczne czy jak :?: - bo mam doniesienie z Mietkowa że sandał w nocy już nieźle bierze (fakt, że trupek z wywózki - ale zawsze jakiś ponton można skombinować) - a i leszczak się niezły trafia ! kolesie w 2-óch mieli 5 szt sandałka w jedną nockę (od 50 do największy 67 cm) i 3 leszki większe - w tym największy prawie 60 cm

P.S. doniesienie dostałem dzisiaj a nad wodą byli z poniedziałku na wtorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobotę mam spotkanie klubowe właśnie na Czernicy-Ratowicach więc będę wiedział na bieżąco co w wodzie piszczy- a tak poważnie na tym zbiorniku bywam dosyć często ze spinem,

wyniki są różne, jakieś dwa może trzy lata temu wycieli sandacza prądem pracownicy żwirowni

było dość głośno na ten temat, od tego czasu zaczyna się trochę odradzać wszystko już można

połowić sandacza ale nie jest on za wielki no ale jest, za to okoń jest piękny koledzy mają na koncie 40-stki i to nie pojedyncze sztuki, a jak jest z białorybem- to na samym zbiorniku można trafić na karpiki ale nie okazy, leszcza jest pod dostatkiem z tym że też nie jest olbrzymi ale pomiędzy mniejszymi trafi się konkret, jest ładny karaś i na wiosnę duża płoć, na wejściu do żwirowni z Odry są olbrzymie doły gdzie padały spore sumy i tu właśnie jest dużo tołpyg gdzie latem często się słyszy o złowionych 20-stkach. Od strony drogi przy trzcinowisku można liczyć na szczupłego ale nie będą to okazy chociaż o tej porze można go wszędzie spotkać, sandacz jest bliżej koparek, a za okoniem trzeba się trochę nachodzić bo krąży po zbiorniku, w skrócie to by było tyle co mogę przekazać a reszte to życie pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mam doniesienie z Mietkowa że sandał w nocy już nieźle bierze
Tak masz racje juz miałem info z tydzień lub dwa temu o sandaczu na Mietkowie ,Poczekajmy moze do poniedziałku na rekonesans Dudiego i Romana ,a w poniedziałek ustalimy konkret gdzie ,ja dostosuje sie pod was ,najwazniejsze ze mamy ustaloną date .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.