Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

maniek ja chetny ale na karpiki badz sumy :))))

A ostatnio slysząłem fajną akcje - koleś siedzi i łowi na brzegu i nagel nadpływa łodka i w niej 2 kolesi - sęk w tym że nie mieli włączonego silnika :)

Ryba ich ciągnęła :) No ale koleś już miał dość owinął żyłke wkoło ręki i urwał :)

:)))) jakie sumisko niezle dało im polalić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Proponuję może obie metody do wyboru, jest dosyć ciekawe miejsce nieopodal wrocka od strony południowej a mianowicie Jeszkowice- odcinek od jazu w dół można zmieżyć się z dorodnym sumem bądź sandaczem, a i olbrzymie bolenie bombardują w nocy, miejsce o tyle dobre że jaz jest dosyć dobrze oświetlony więc widać doskonale w znacznej odległości od niego, termin do uzgodnieni aale myślę ze nie predzej jak we wrześniu ponieważ zlot haczykowy prawie zaczęty no i wypadałoby zakończyć sezon pstrągowy, tak że najbardziej realny termin widzę we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak niewiele już zostało......

Może by tak w ramach pstrągowania coś zrealizować....... :roll::?:

No naprawdę niewiele zostało do zakończenia sezonu pstrąga- dla mnie realny został tylko 1wekend to jest sobota 22 sierpien i tak wstepnie rozmawiałem z Mańkiem coby gdzieś wyskoczyć optujemy za Bobrem w okolicy autostrady, ale wszystko jest jeszcze do uzgodnienia w razie większego zainteresowania, jest jeszcze kilka dni więc może jakieś propozycje :?:

Madi na Nysie chłopcy mówią że lipa totalna z wysoką wodą pewnie poschodziły niżej, na spokojniejsze odcinki-nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie realny został tylko 1wekend to jest sobota 22 sierpien

Kurcze... dobrze, że chociaż dało się wyłuskać ten jeden weekend.

Ja na razie mam czas, każdy termin mi odpowiada :wink:

Madi na Nysie chłopcy mówią że lipa totalna z wysoką wodą pewnie poschodziły niżej, na spokojniejsze odcinki-nie wiem.

Nie wiem jak na Nysie, ale wczoraj dzwonił do mnie kolega z wieściami. Był na rz. Ścinawce, wrócił zadowolony - kurna pstrągi brały jak nic ......

Jutro pewnie pojadę i sprawdzę co tam w trawie piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilce super sprawa, znam fajną a'la wysepkę - bardziej taki mocno wysunięty cypel z możliwością łowienia na otwartej wodzie jak również na okolicznych zatoczkach. Jedyny minus - szlag trafił dojazd do jednej z ulubionych stron "mojego" stawu.

Poza tym przy samych Pilcach, łatwy i szybki dostęp do Nysy w okolicach Barda, słynący z resztą z rekordowych kleni.

W przyszłym tygodniu może będę miała jakieś konkretne info jak tam sytuacja wygląda, dam znać.

Miro1956 jesteś z Wałbrzycha, a co myślisz o Zagórzu Śląskim (zb. Lubachów) i o przepięknej rz. Bystrzycy?

Na temat Pilchowic się nie wypowiem, nie znam za bardzo tego zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, Zagorze raczej nie polecam,ostatnio jezdze i martwa woda nawet ploc nie bierze,nie wiem jak na innych wodach jest z braniami bo od 3 tyg nigdzie dalej nie bylem,oprocz Zagorza,ale z tego co slysze od wedkarzy to ten rok jest lichy.Jest jeszcze fajny zbiornik w Kozielnie kolo Paczkowa. Mietkow racze tez odpada-problem z miejscowkami,doslownie oblezona woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, Zagorze raczej nie polecam,ostatnio jezdze i martwa woda nawet ploc nie bierze

Wiem coś na ten temat, byłam dość niedawno i praktycznie wszyscy wędkarze łowiący z brzegu, ci co odnotowali jakiekolwiek branie, był to albo jazgołek albo jakaś podpierdóła okonia. Nic jednym słowem.

z tego co slysze od wedkarzy to ten rok jest lichy.

Strasznie lichy, byłam na Topoli - lipa totalna. Jedynie co się pobawiłam to na małym zbiorniku Dzikowiec - tam chociaż karasie biorą, a i karpik nie pogardzi na owocowe kulki... No ale ten zbiornik jest mały i tak wytrawnych wędkarzy nie zainteresuje.

Kozielno - całkiem interesująca woda. Nie jestem na bieżąco jednak co tam się dzieje, ale warto się tam wypuścić. I blisko rzeka :mrgreen:

Mietkow racze tez odpada-problem z miejscowkami,doslownie oblezona woda.

Ja z miłą chęcią to Mietków bym odpuściła sobie tak na 2 lata...

Panowie liczę na Wasze męskie decyzje.

Ja mogę ew. coś podpowiedzieć jak wyłuskam jakieś info wśród wędkarzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak niewiele już zostało......

Może by tak w ramach pstrągowania coś zrealizować....... :roll::?:

No naprawdę niewiele zostało do zakończenia sezonu pstrąga- dla mnie realny został tylko 1wekend to jest sobota 22 sierpien i tak wstepnie rozmawiałem z Mańkiem coby gdzieś wyskoczyć optujemy za Bobrem w okolicy autostrady, ale wszystko jest jeszcze do uzgodnienia w razie większego zainteresowania, jest jeszcze kilka dni więc może jakieś propozycje :?:

Madi na Nysie chłopcy mówią że lipa totalna z wysoką wodą pewnie poschodziły niżej, na spokojniejsze odcinki-nie wiem.

Panie Romku a może Kaczawa powyżej Złotoryji??? Ja byłem tam w zeszłym tygodniu i mimo małej wody nieźle połowiłem. Wprawdzie bez jakichś rekordów, ale padł jeden 34 cm i kupa takich 20 - 30 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może Kaczawa powyżej Złotoryji???

Łukasz czy masz na myśli odcinek koło papierni :?:

Nie wykluczam tego, zobaczymy jak to widzi Maniek i reszta chętnych, choć widzę że zainteresowanie niewielkie,Madi a jak Ty to widzisz dasz radę dołączyć :?: byłoby super :wink:

No ale to już trzeba się sprężać bo czasu niewiele, jeszcze dzisiaj porozmawiam z Mańkiem i pewnie się już coś niecoś wykrystalizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi a jak Ty to widzisz dasz radę dołączyć :?: byłoby super :wink:

Jasne, że tak :!::mrgreen::mrgreen:

Jutro tylko amorki w aucie wymienię, bo to się już jeździć nie da.

Panowie to czekam na konkrety, wieczorkiem zobaczę co tam wymyśliliście. Póki co spadam nad wodę, bo rybki ładnie biorą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek, ale napisz co oprocz spiningu mozna tam polapac
Miro1956, W zasadzie to spotkanie to "zakończenie sezonu pstrągowego"czyli tylko spin ,natomiast spotkanie z możliwością karpi-owania to temat otwarty i czekam na propozycje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dam rade :D luzik :cool:

Nie no wiem że twoje mijsce jest powiedzmy tajne - tak samo zreszta jak moje miejscówki - w końcu nie chcę żeby mnie poidczili - tym bardziej że w okolicy wrocławia brakuje wody gdzie można pokarpiować.

Także czekam na jakieś propozycje gdzie cos takiego mogło by się odbyć ...

Moze osobny temat i ankieta - nam by sie przydała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.