Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Magda a porównanie trafione :grin: :grin: :grin:

Staram się jak mogę :mrgreen:

Puki co wcześniej niż polowa kwietnia pewnie nie da się wejść nad wodę i do takiego terminu powinniśmy być przygotowani.

Dokładnie tak. Tym bardziej, że za oknem mam piękną, nową zimę. A wiadomo, ten nowy śnieg wydłuża moment "schodzenia" pośniegówki z rzek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jaka SIELANKA na tej umawialni :mrgreen:

No słuchaj u cioci Madzi zawsze sielanka :mrgreen:

Gdzie macie wędkowanie w planach :?::?: jaka to woda i czyja :?:

Okręg ??

Planowo organizujemy spotkanie na rzece Nysie, woda płynąca należąca do O. wałbrzyskiego. Przy okazji doczepiamy się do Zawodów o Puchar Kotliny Kłodzkiej (mam nadzieję, że dobrze napisałam), później po zawodach robimy własny bufet :mrgreen:

Może wpadne na wizytacje :?: o ile pozwolicie :?: i czasowo się wyrobie :!:

No to dawaj Chopie dawaj, gacie tylko spakuj i jadymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy jeszcze dnia ani godziny organizowanych zawodów, jak również samego spotkania. Prawdopodobnie będzie to któryś weekend kwietnia - wszystko zależy od pogody i tego co sobą zaprezentuje woda w rzece po roztopach....

Najszybciej poinformowanym będzie Pan Roman, który z pewnością szybko da nam znać co i jak. Wówczas zostanie dogranie nam kilku szczegółów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej poinformowanym będzie Pan Roman, który z pewnością szybko da nam znać co i jak. Wówczas zostanie dogranie nam kilku szczegółów :wink:

No i w sobotę koledzy z Ziębic mieli swoje zebranie sprawozdawcze i jest już ustalona data zawodów Puchar Kotliny Kłodzkiej który odbędzie się w drugi wekend kwietnia o ile pogoda nie pokrzyżuje planów o czym na pewno będę wiedział i poinformuję w tym temacie, w rozmowie z kolegami z Klubu Potok o naszych planach wspólnego spotkania nie widzą żadnych przeszkód a wręcz zadowolenie z takiego obrotu sprawy z tym że wcześniej muszę zapewnić ich o ilości uczestników bo jest to związane z wyżywieniem i napitkiem :wink:

O godzinie i dokładnym miejscu spotkania napiszę i powstawiam mapki dojazdowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rozmowie z kolegami z Klubu Potok o naszych planach wspólnego spotkania nie widzą żadnych przeszkód a wręcz zadowolenie z takiego obrotu sprawy

Ciekawe co powiedzą po spotkaniu :mrgreen::lol::lol:

Tak czy inaczej ja przy garach stać nie będę :wink:

muszę zapewnić ich o ilości uczestników bo jest to związane z wyżywieniem i napitkiem :wink:

O godzinie i dokładnym miejscu spotkania napiszę i powstawiam mapki dojazdowe.

Mamy jeszcze czas, więc spokojnie wszystko dogramy. Oby tylko pogoda dopisała, no i ryby też :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i temat do przemyślenia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Do jakiego przemyślenia :shock:

Tu nie ma co myśleć i się zastanawiać, jeux pakuj manatki i w drogę - żałować nie będziesz, daję 100% gwarancji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

No i jak tam Panowie :?:

Cisza w temacie bo pewnie teraz wszyscy siedzicie i jajka malujecie :razz:

Przygotowania ruszą pełną parą, jak i sam temat, zaraz po ŚW. Mam nadzieję, że entuzjazm nie opadł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No i w najbliższą niedzielę odbędą się zapowiadane wcześniej zawody spiningowe Puchar Kotliny Kłodzkiej, niestety mnie musi ominąć ta piękna impreza ponieważ leżę w łóżku z uszkodzonym kręgosłupem :evil: coś mi się narobiło przesuwając lodówkę :evil: . W rozmowie z organizatorem, wyraził zgodę na uczestnictwo chętnych z haczyk.pl wystarczy przy zapisie podac haczyk i wzucić jakąś sztuczną przynętę (wobler-blaszka) i brać udział w zawodach szczegóły podadzą na odprawie przed zawodami.

No a odnośnie naszego spotkania Dolnośląskiej grupy haczyka niestety musimy to przesunąć na inny termin- niestety życie jest brutalne i nie zawsze można sobie po planować, Tych których zawiodłem przepraszam ale siła wyższa, myślę że odrobimy te straty .

Jeśli ktoś wyrazi chęć uczestnictwa bardzo proszę o kontakt na pw ponieważ muszę w przybliżeniu okreslić udział w zawodach do piątku po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leżę w łóżku z uszkodzonym kręgosłupem :evil: coś mi się narobiło przesuwając lodówkę :evil:

Kurcze pieczone, niedobrze. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Panie Romanie szybkiego powrotu do zdrowia życzę :grin:

No masz ,Roman a co ty Pudzian ze lodówki przenosisz :wink::lol:

I tu się solidne OPR należy jak nic, ale to już na "żywo" :razz:

W rozmowie z organizatorem, wyraził zgodę na uczestnictwo chętnych z haczyk.pl

I jak tam Panowie, wybiera się ktoś?

No a odnośnie naszego spotkania Dolnośląskiej grupy haczyka niestety musimy to przesunąć na inny termin- niestety życie jest brutalne i nie zawsze można sobie po planować, Tych których zawiodłem przepraszam ale siła wyższa, myślę że odrobimy te straty

Nadrobimy, nadrobimy. Hmmm tylko nie wiem kiedy bo ja maj będę miała potwornie napięty :mrgreen::wink: Damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roman gawlas, ja na co dzien mam bole ledzwiowe ucisk dysku na nerw a intensywnie od 2 lat i moge Ci doradzic zebys kupil sobie zwykle plastry rozgrzewajace,do niedzieli powinienes stanac na nogi,tabletki mi nie pomagaja. madi, nie obiecuje na 100% ale prawdopodobnie bede,zgadamy sie na pw. :wink:I jeszcze jedno Madi jak wiesz nie mam zbytniego doswiadczenia w spinie,i nie znam tych wod,tak ze licze na Ciebie ze bedziesz mnie pilnowac zebym sie nie utopil :wink::mrgreen::shock::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.