Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chłopy, prowizoryczna mapka poniżej:

Miejscowość Ślęza

normal_zlot.jpg

Obszar zaznaczony na czerwono to miejsce spotkania. Przylega on bezpośrednio do rzeki. Miejsca parkingowe w zatoczkach przed mostem (zarówno z jednej jak i z drugiej strony).

Dojazd do miejscowości Ślęza od strony starej DK8 (wylotówka na Kłodzko) - w Bielanach Wrocławskich vis a vis kościoła (na światłach) skręcamy w lewo. Przejeżdżamy tory kolejowe i za 300m jesteśmy na miejscu. Jest możliwy również dojazd od strony dzielnicy Ołtaszyn. Dojeżdżamy do miejscowości Wysoka i jedziemy główną drogą. Przejeżdżamy wiaduktem nad A4. Docieramy do Ślęzy i skrzyżowania ze znakiem STOP. Skręcamy w prawo i jesteśmy na miejscu. Jak będą niejasności proszę o info w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się już pogubiłem - to o której godzinie jest zlot?

Odpowiadam cytatem:

Część będzie pewnie jeszcze walczyć o punkty, a godzina 19:30, to taka pierwsza propozycja. Możemy uszczknąć jeszcze i przyjąć, żeby do 19-ej wszyscy chętni się pojawili.

I o tej godzinie zamknęlibyśmy turę.

Propozycja @jaceen'a odnośnie godziny 19.00 nie została oprotestowana, więc biorę ja za pewnik :wink:

Nie ma jednak jakichkolwiek przeciwwskazań aby przyjechać wczesniej i dołowić kilka punktów więcej. Wiem, że kilku z nas tak zrobi. Do zobaczenia nad wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

Mam 27l i jestem amatorka w wędkowaniu. Kilkanaście razy wędkowałam i bardzo mnie to wciągnęło. Chciałabym prosić o pomoc w wejściu w świat wędkarstwa. Niestety nie ma kto mnie nauczyć.

Od niedawna mieszkam we Wrocławiu i szukam kompanów do wspólnego wędkowania.

Posiadam prawo jazdy, auto, kartę wędkarską. Tak też dojazd w ciekawe miejsca nie sprawi mi problemu.

Osoby zainteresowane udzieleniem wsparcia bardzo proszę o kontakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

szukam kogos kto mogl by towazyszyc mi w spulnych wyprawach na ryby

mam 27 lat jestem mobilny posiadam wystarczające uprawnienia do polowu ryb

ineresuje mnie ktoś kot dysponuje własnymi umiejętnościami i wolnym czasem

wedkuje raczej z gruntu i dość często wyruszam na nocne wyprawy

z reguly trochę kiepsko tak samemu jezdzic bo to ani do nikogo się nie odezwiesz :) po prostu brak towarzystwa

wiek niema znaczenia

jestem z wrocławia i z tego miasta szukam chętnych

wedkuje dość często na bukówce pilcach Mietkowie

podaje poki co maila rdkdom@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich chętnych, co chcą pogadać i wspólnie powędkować zapraszam na spotkanie nad rzekę Ślęzę przy Parku Klecińskim.

Szczegóły w wątku http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?p=275522#275522

Głównym tematem będzie łowienie metodą muchową i robienie przynęt.

W spotkaniu deklarowali udział wędkarze początkujący, jak i z dłuższym stażem.

Ogólnie zapraszamy wszystkich zakręconych wędkarzy;)

Może komuś spodoba się ta metoda. Będzie okazja pomachać muchówką i ukręcić muchę. Może nawet złowicie na nią klenia?

pzdr.,

jaceen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha Stefek25 jeśli masz ochote wybrać się gdzieś powędkować i nie przeszkadzają Ci podstawowe umiejętności ( chcę się nauczyć więcej ;)) to napisz proszę na prv.

Odpowiem dopiero po 21 gdyż wyjeżdżam dzisiaj na mazury - oczywiście wędka spakowana ;))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katerhina i stefek, jak będziecie mieli ochotę to z przyjemnością pokaże Wam kilka sympatycznych miejsc nad Widawa. Łowisko, może nie jest łatwe ale bardzo ciekawe pod wzgledem rybostanu. Niestety splawikowiec że mnie żaden ale zdarza mi się łowić na Federa, a największą przyjemność czerpie że spiningu w wersji Light. Jak będziecie chętni to piszecie śmiało. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witajcie,

Jest to mój pierwszy post na forum, chciałbym wszystkich przywitać i krótko się przedstawić. Mam 28 lat, od 3 lat łowię amatorsko na stawach komercyjnych. W tym roku zdobyłem uprawnienia i zacząłem łowić na wodach PZW, obecnie głównie na Odrze w okolicach Mostów Warszawskich i Kładki Burzowej (łowisko za jazem).

Wędkuję głównie z gruntu (koszyczek) lub na lekki spławik. W tym roku zacząłem również próbować swoich sił w spinningu.

Szukam chętnych do wspólnego wędkowania. Chciałbym doskonalić umiejętności, poznać nowe miejscówki i przede wszystkim - nie łowić sam. :-)

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam

Poszukuję osób do wspólnego wędkowania we Wrocławiu i okolicach.

Najczęściej łowię z gruntu w Mietkowie, ale chciałbym zobaczyć co można złowić na Odrze i w innych miejscach.

Mam 38 lat, autko i spory zapał do łowienia.

P.S. Jutro skoro świt planuję wyruszyć do Mietkowa na leszcze.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wybieram się w piątek 18.12.2015 z Katowic do Wrocławia wykupiłem więc zezwolenie na jeden dzień i chciałem powędkować z nastawieniem na okonia lub coś większego. Ponieważ jest to moje pierwsze wędkowanie we Wrocławiu poszukuję osób które pomogą mi poznać łowiska główne odrę. Mam 39 lat od 5 lat wędkuję. Pozdrawiam i czekam na wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Cześć. W niedzielę (27.08.2017) planuję wycieczkę do Siechnicy na łowisko Czarna Łacha. Łowisko między Odrą a rzeką Oława.

https://www.google.pl/maps/@51.0482854,17.1743403,1926m/data=!3m1!1e3

Woda ma swój urok. O rybostanie się nie wypowiem, bo nigdy nie odniosłem tam znaczących sukcesów. Mówiąc krótko, lubię tam czasami się pokręcić. Chętni, aby poznać to łowisko niech się odezwą w temacie. Samo dojście do wody na "obuwiu". Ja startuję od mostu na Oławie. Chyba, ze ktoś ma pozwolenie na poruszanie się samochodem po lesie. Jest tam duża polana i miejsce na ognisko-grilla. Tak pamiętam z ostatniego pobytu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w sobotę miałem inne plany.

O 24.08.2017 o 13:52, maniu394 napisał:

Niska woda i dużo komarów , przynajmniej tak było ostatnio. Z rybami cieniutko . 

Jak tak, to szybka zmiana decyzji. Uderzamy dzisiaj na odcinek przy ul. Osobowickiej. Dokładnie opaska od Barek2 w stronę Wyspy Rędzińskiej. O zmierzchu pieczemy kiełbasy. Miejsce naprzeciw "Parkingu Leśnego w Lesie Osobowickim".  https://www.google.pl/maps/@51.1567065,16.9794971,961m/data=!3m1!1e3

Jedną kiełbasę dla przygodnego gościa mam w zapasie;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.