Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dobre i złe sklepy wędkarskie w województwie mazowieckim


Patryś

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Witam! Wpisujmy tutaj adresy różnych sklepów w Warszawie. No więc ja pierwszy: Pasaż zewn. przy Geancie na jubilerskiej

:shock:

A dla czego w Warszawie a nie w Parzymiechach?

Czy to kolejna reklama? Tomik ... wiesz co masz robić z takimi postami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, dlaczego tylko w Warszawie i dlaczego tylko adres sklepu?

Może zróbmy inaczej, jeżeli chcecie polecić i znacie dobre sklepy wędkarskie to spróbujmy kontynuować ten temat.

Niemniej nie róbcie tego w formie typowej reklamy (super sklep, najniższe ceny, adres) tylko z uzasadnieniem np:

W tym sklepie robię często zakupy, jest fachowa obsługa, sklep specjalizuje się... itp.

Zmienię temat na "Dobre sklepy wędkarskie" i zobaczymy jak się temat rozwinie, jeżeli prawidłowo to będziemy kontynuować jeżeli, będzie czystą reklamą to temat zlikwiduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik, wszystko OK, tylko czemu ma to słozyć? Myslisz, ze jak ktos napisze, ze w Pacanowie jest miła sprzedawczyni, to wszyscy tam pognają? Bankowo, ze nie. W ten sposób zaśmieci sie jedynie forum i tyle!

A teraz tak myslę, że miało by sens ogłoszenie rankingu na najtańszy sklep. Ooooo!!! A miałoby to wygladac tak, ze np. ktos z forum rzuca hasło ... kołowrotek firmy "Jakiejstam", model "Ichtam" - cena. Koledzy z forum sprawdzaja w swej okolicy ceny produktu i obwieszczaja je wszech i wobec.

Powstaje nam cos w stylu ... ankiety, dającej obraz cen w kraju ... taki rozkład chciwości Polski :lol:

Co Wy na to?

Moze osobna kategoria forum .... ranking cenowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w poprzednim poscie że zmiana formy tematu ma służyć albo jego dalszej kontynuacji albo likwidacji.

Jeżeli uważasz natomiast, że warto otworzyc nowy temat to proszę bardzo, każdy uzytkownik ma takie prawo.

Niemniej osobiście, uważam, że jeżeli utworzysz temat - ranking na najtańszy sklep to podobnie jak z miłą obsługą nikt z drugiego końca kraju nie będzie gonił za kołowrotkiem tańszym o 20 zł... Ponadto jak sądzę w jednym dużym mieście typu Warszawa gdzie jest kilkadziesiąt sklepów wędkarskich różnice mogą być na tyle znaczne, ze nie bedzie to miało odniesienia do całej Polski.

Więc może otwórz ogólny temat typu "Ranking Cenowy"

Wymień w nim różnego rodzaju sprzęt wędkarski, różnych ogólnie dostępnych firm i jego ceny u siebie . Inni sprawdzą ile taki przykładowy sprzęt kosztuje w innych regionach kraju i zobaczymy u kogo jest najtaniej.

P.s.

Wskazane jest jak największe zaśmiecanie tego forum, aby było by to tylko związane z wędkarstwem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni panowie jeśli chłopak chce w Warszawie to czemu nie ,.. będą korzystać Warszawiacy. Wy natomiast piszcie o swoich miastach lub sąsiednich o dobrych ofertach .wybaczcie ale dlamnie to nie problem .I myśle że z czasem przyjdzie czas na usunięcie niekturych tematów [choćby moich] kture są nieodwiedzane lub brak nowych wpisów. Choc prawde powiedziawszy na dzisiejszym etapie forum każdy post jest ważny.więcej wyrozumiałości.Bardzo pilnujecie reklam[ waktycznie nie to miejsce] ale jeśli ktoś wypatrzył coś fajnego to czemu nie podzielić sie z innymi. sorry ale takie mam zdanie :wink: Tylko nie zabijajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie każdy z was jest fachowcem ale troche inaczej . zresztą tak naprawde to ilu wędkarzy tyle sposobów połowu .Ale zawsze z ciekawością czytam waszą szermierkę :wink: heja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jeżeli moge to chciałbym napisać po 10 postach cos na temat. Rewelacyjny samoobsługowy, ale jednak z świetna obsługą, sklep wędkarski znajduje sie przy Wislostradzie na terenie KS Spójnia (chyba ul. Wybżerze Gdyńskie). Jest to salon firmowy "Wedkarstwo Moje Hobby". Jest b. duzy i jak sie wchodzi ma sie wrażenie ze ceny bedą porażać wysokościa, a wręcz przeciwnie- ogromny wybór po cenach stosunkowo niskich. Nie mam duzego porownania ale nie uważam by było drogo. Pozatym bardzo mila obsługa, znająca sie na każdej dziedzine wędkarstwa. Na ścianie wisi plazma na której non stop lecą polskie wędkarskie filmy produkcji ww gazetki. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Gdzie zawsze są świeże robaki?

Gdzie obsługa jest fachowa, potrafi doradzić i zna sie na temacie?

Gdzie ceny nie powalają?

Gdzie jest dobry wybór sprzętu?

A jeśli nie ma, to bez problemu sprowadzą?

Gdzie można zaopatrzyć się w niedzielę z samego rana?

A które sklepy są kompletną pomyłką?

Jednym słowem, stacjonarne sklepy wędkarskie w naszym województwie.

Stwórzmy bazę godnych zaufania sprzedawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Warszawa przy centrum olimpijskim: http://www.wmh.pl/art.php?strona=sklep Swietnie wyposazony, kilka osob na sklapie ktore znaja sie na wedkarstwie oraz na swoim asortymencie. Na niektore rzeczy maja zawyzone ceny. Wielki wybor kiji.

No i Bass choc tam czasem mozna trafic na kolejki marud co odbija sie na aparycji sprzedawcow, swietnie zaopatrzeni w drobiazgi, haczyki, woblery, gumy, zylki, koszyki, i te wszystkie male rzeczy: http://www.bass-sklep.pl/ Ceny - rozne ale zwykle bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Wędkarskie sklepy w Legionowie, czyli blisko zalewy Zegrzyńskiego..

Sklep wędkarski ZŁOTA RYBKA

wprawdzie jest schowany w samie przy ul. Jagiellońskiej 13, ale warto, choćby ze względu na wiedzę która się chętnie dzieli własciciel, i nie zgorsze zaopatrzenie.

http://www.zlotarybka.go3.pl/

Za to drugiego sklepu przy samym końcu ul. Jagiellońskiej nie polecam.

Często nawet robaków nie mają, i siedzi tam panienka która nie ma pojecia o niczym, dosłownie...

Niezły jest sklep umiejscowiony na Legionowskim Targu przy ul. Jana III Sobieskiego, tam gdzie 3 razy w tygodniu chłop plonami handluje. Dobrze zaopatrzony, choć malutki i ceny są przystępne.

Potem opiszę 3 sklepy na ul. Warszawskiej - czyli głównej dojazdówce z Legionowa do Zegrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklepiki w warszawie

RAPA

Modlinska tuz przy kowalczyka

Swietny sklep Swietny sprzedajacy posiada duza wiedze Duzy wybor sprzetu Ceny sa bardzo przystepne

Sprzetu jak nie ma mozna zamowic

ESOX

Radzyminska za obi nowo otwarty ok miesiaca mili sprzedajacy potrafia doradzac wybor srzetu jest calkiem niezly i wciaz rosnie ceny sa tez bardzo przystepne

Kakadu wilenska

Wybor niezly obsluga nie ma czasu ale jak ma to jest calkiem zorientowana :) ilosc miejsca mala ogolnie chaos robaki rzadko bywaja ceny raczej wysokie jezeli chodzi o szybkie zakupy to polecam

Decathlon Marki

Obsluga - a jest wogule jakas :) ceny zalezy od towaru i czy jest wyprzedaz ilosc miejsca jest duza mozna tyczka machac :) na duzy plus otwarte chyba do 21 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESOX

Radzyminska za obi nowo otwarty ok miesiaca mili sprzedajacy potrafia doradzac wybor sprzetu jest calkiem niezly i wciaz rosnie ceny sa tez bardzo przystepne

O to kolega z moich okolic, bo mieszkałam pół życia, aż do zeszłego grudnia i mam dalej rodzinę na Zaciszu :)

A dokładnie gdzie jest sklep Esox? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolezanke sasiadke :) ja jeszcze troszke pomieszkam na targowku nie jest tu tak zle i do zalewu blisko :)

Sklep Esox jest na radzyminskiej po tej samej stronie co obi za obi tam jest takie centrum hifi samochodowego i tuz przy nim jest przystanek ZTM :) znajduje sie na pieterku i jest wielki szyld SALON WEDKARSKI w kolorze zoltym :) dokladny adres podam pozniej jest to naprawde milo zapowiadajacy sie sklep dbajacy o klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze troszke pomieszkam na targowku nie jest tu tak zle i do zalewu blisko

ja już się przeprowadziłam bliżej Zalewu - naprawdę mam blizutko :D

Dzięki za info o Essoxie, sprawdzę co mają jak będę w tygodniu u rodziców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieksza bliskosc zalewu to swietna sprawa :)

A co do esoxa to jest to Radzyminska tuz za skrzyzowaniem z tarnogorska .

Dojazd autobusem 512 190 718 przystanek Koscieliska za przystankiem jest sklep :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem gdzie :mrgreen:

Pół życia na tym przystanku wysiadałam wracając do domu, patrz a sklepu nie zauważyłam... :oops:

Widocznie otworzyli dopiero co. Oby nie splajtowali jak wszystkie inne poprzednie biznesy w tym budynku... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Byłam wczoraj w sklepie Esox.

Obsługa, rzeczywiście fantastyczna, dostałam potężny 10% rabat, co przy sumie 400 pln. okazało się zniżką niebagatelną :)

Sklep jest tani naprawdę!!!

Najprostszy przykład:

Sygnalizator Grizzly, u nich kupiłam za 25 pln, a w Legionowie przy głównej ulicy kosztuje 38 pln. :shock:

Bardzo polecam, jeśli czegoś nie mają to sprowadzą na życzenie wszystko, mile widziany jest też kontakt telefoniczny.

Sklep jest duży, wybór wędek spory, kołowrotków też.

Zanęty przede wszystkim traper i marcel. Dla karpiarzy jeszcze mają mało, ale to dopiero są początki.

Polecam bardzo - po robaki tam jeździc nie będę bo daleko, ale na grube zakupy - zawsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Powoli zbliża się sezon i trzeba się zaopatrzyć w żyłki, haczyki, ciężarki itp. Ostatnim razem gdy kupowałem takie drobiazgi to uzbierało się prawie 100 zł :shock: a za niewiele więcej to już można wędkę kupić . Wiadomo, że dobry sprzęt kosztuje, ale nieraz różnice w cenach są spore i można trochę zaoszczędzić. Jakie znacie najtańsze sklepy w Warszawie i okolicach? Nie muszą to być mega-wielkie super zaopatrzone miejsca, chodzi o to żeby było przede wszystkim [shadow=red]tanio[/shadow] :roll:

P.S.

Sorry jeśli już było lub post nie w tym dziale. Przeszukałem forum i nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam kolegów i koleżanki:

w roli posumowania:

ESOX Radzyminska,BASS Wolska,WMH Wybrzeże Gdyńskie - cena końcowa po rabatach to samo w każdym (marketing), ilość sprzętu - czego dusza pragnie w każdym, moim zdaniem najlepsze i najlepiej zaopatrzone sklepy w wa-wie.

Sklep na Bródnie skrzyżowanie ul.Rembielińskiej i Bazyliańskiej-pewnie prowadzi Pan Andrzej, jeśli tak to swietny gość kiedys miał budke na bazarku kolo koscioła, za młodych lat wydawałem u niego całe kieszonkowe, był w stanie załatwic wszystko dosłownie wszystko, zabrał mnie kiedys raz na ryby z jakimś kozakiem od tyczki, mega świetny gość i doswiadczenie ma ogromne, kiedyś załatwił mi górny skład do wędki która wyszła z produkcji 3lata wstecz.

Sklepy po drodze nad Zegrze - zawsze do nich wstępuje ponieważ mają czasmi taki asortyment który juz się sprzedał w tych trzech hurtowniach/sklepach wymienionych na poczatku, np. woblery salmo Hornet 5-6cm pływające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Osobiście mogę polecić sklep, hurtownię "Insel" w Wołominie. Ceny jak dla mnie ok, prowadzą sklep internetowy, ale ja mam blisko więc nie korzystam :wink: Rabat przy większych zakupach nie stanowi problemu a obsługa w miarę uprzejma z jakąś tam wiedzą wiec pomóc mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.