Skocz do zawartości
tokarex pontony

Niedzielny wyścig F1


rafcio

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Oczywiscie Kubicy zycze jak najlepiej ale "od zawsze" kibicuje teamowi Ferrari. Szkoda ze w F-1 startuja 'zmixowane' zespoly zamiast prawdziwych sportowych stajni takich jak Bugatti,Lambo czy Aston Martin :sad: .Producenci smieciarek,kombiakow czy tym podobnych pojazdow powinni scigac sie na specjalnie dla nich stworzonych zawodach :!: .Niestety kaska rzadzi swiatem :!::wink: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do stu-60

Ferarri nalezy do koncernu Fiata. Nie musze przypominac jaka renome ma fiat??? Aha i pewnie w tym przypadku nie chodzi o pieniadze... tylko o prestiz...

Po drugie nie rozumie Twoje argumentu odnosnie koncernow samochodowych produkujacych samochody w nadwoziu typu kombi i ich wystepow w f1 jako zakale tego sportu poniewaz jak sam zapewe wiesz lambo produkuje tez sprzet rolniczy wiec wedlug Ciebie powinno raczej brac udzial w wyscigach przelajowych po polu???? sam sobie przeczysz.... pozdrawiam

ps. z jednym sie zgadzam - kasa rządzi tym sportem tylko nie w taki sposob jaki sobie wyobrazasz... po prostu im wiecej kasy ma team tym szybciej sie rozwija i osiaga lesze wyniki a nam kibicom ogladanie tej rywalizacji na torze daje wiecej emocji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się Robert drugi :grin: Raikonen małe szanse na podium.Jednak jak się okazało to nie Bmw a Renault ma problemy z podsterownością .Jutro z rana browar w rękę i oglądać wyścig a będzie się działo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sobie przeczysz....

Dla fanow sportu motoryzacyjnego Lambo zawsze bedzie sie kojazyc z Countach-em lub Diablo nie zas z glebogryzarka podobnie Mitsubisch to Lancer EVo lub Pajero a nie sprzet RTV :smile: . Stawianie Ferrari na rowni z wyrobami FIAT-a .... :?::shock: pozostawie bez komentarza :!: .A producenci smieciarek i kombiakow..... skoro maja zwolennikow :wink: .

Pozdro-Radek.

P.S. Jesli Ferrari nie jest najlepsze to napewno najladniejsze :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrari jest szybkie, nawet bardzo. Ma swietnych kierowcow i jest piekne. Z tymi bolidami na torze moze konkurować jedynie Maclaren i nikt poza tym choc mam nadzieje ze do walki wlaczy sie tez BMW... I wlasnie przez to ze ten team jest niskaskaziltelny, wszystko maja zapiete na ostatni guzik i oglonie same ochy i achy to wlasnie przez to jakos nie palam do nich sympatia. Po prostu dla mnie ten team jest nudny...

A jezeli chodzi o porownanie samochodow Ferrari z samochodami marki Fiat to sie zle zrozumielismy...chodzilo mi raczej o to, ze ten team w F1 w ogole by nie istnial gdyby nie pieniedze koncernu Fiata czyli wlasnie takiego producenta tych juz przyslowiowych kombiakow....

Pozdrawiam

Ps. Robert 2 w kwalifikacjach....jest lepiej niz swietnie tym bardzie ze zaliczyl pobocze.. tylko boje sie ze jedzie na oparach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że gdyby nie decyzja Theissena to Robert skończył by wyścig na conajmniej 4 miejscu i bmw w klasyfikacji było by 1 miejscu a tak jest jak jest i nie można tu mówić o pechu tylko złej taktyce teamu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stu6-60 ma racje. Jest Ferrari a cała reszta jest potem. Kropka.

nie w taki sposob jaki sobie wyobrazasz... po prostu im wiecej kasy ma team tym szybciej sie rozwija i osiaga lesze wyniki
Nie wiem jak Ty sobie to wyobrażasz ale chyba dzielisz z niektórymi managerami przeświadczenie, że jeśli tylko w coś wpompować odpowiednio dużo kasy to wszystko się da. Zaprzeczenie masz pod ręką - to team Toyota (któremu szczerze kibicuję od chwili kiedy się pojawił) który ma budżet znacznie większy niż pozostałe zespoły a jednak nie przekłada się to na jakieś szczególne sukcesy i to już od lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakiś azjata wyru....ł nam Roberta :evil: .

I znając życie nawet kary nie dostanie , a powinien z tydzień jeździć wózkiem wokół jakiegoś Tesco dla nabrania wprawy.

No i Nakajima wędruje 10 miejsc do tyłu w Malezji.

Serial pt:"Co znów zawiodło u Kubicy?" ruszył pełna parą :!: ale odpowiedz jest tylko jedna BMW znów dało d..y :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty sobie to wyobrażasz ale chyba dzielisz z niektórymi managerami przeświadczenie, że jeśli tylko w coś wpompować odpowiednio dużo kasy to wszystko się da. Zaprzeczenie masz pod ręką - to team Toyota (któremu szczerze kibicuję od chwili kiedy się pojawił) który ma budżet znacznie większy niż pozostałe zespoły a jednak nie przekłada się to na jakieś szczególne sukcesy i to już od lat.

Prawda jest taka ze nawet dysponujac nieograniczonym budzetem nie da sie osiagnac "wszystkiego" i nie wszystko da sie "zrobic". To co napisalem to duze uproszczenie poniewaz posiadane srodki nalezy jeszcze umiec efektywnie wykorzystac jednak nie zmienia to faktu ze bez tych wlasnie srodkow nie da sie tego zrobic...

Natomiast jezeli chodzi o podany przez Ciebie przyklad teamu Toyoty to nawet nie wiem jak ma sie do tego ustosunkowac...Moze po kolei:

1. Skad wiesz ze Toyota ma najwiekszy budzet? :shock:

Z tego co wiem to wlasnie budzet teamu jest jedna z tajemnic ktorej zaden nie zdradza a te wszystkie spekulacje na temat ich wysokosci sa jedynie jakimis wynurzeniami pseudo dziennikarzy sportowych... podobnie to wyglada z iloscia paliwa w bolidzie i jak slucham tego to mi sie zygac chce....

2. Zadnych oficjalnych oswiadczen na ten temat nigdzie nie ma (a jezeli juz jakies kwoty padaja to sa one bardzo orientacyjne i w zaden sposob nie mozna ich zweryfikowac)

3. Zakladajac ze jezeli nawet maja najwiekszy budzet ( w co bardzo watpie) to to ze w F1 kryja z reguly tyly wyscigu jest po porstu zenujace i swiadczy wlasnie o tym ze nie potrafia go wykorzystac (a myslisz ze sami by sie do tego przyznali rozpowiadajac o wysokosci tego budzetu).

Podsumowaujac: ten sport jak zaden inny wymaga ogromnych nakladow pieniedzy. Kto ich nie ma - nie istnieje...

To tyle w temacie

Pozdrawiam

Ps. Chyba nie zaprzeczysz temu ze bez pieniedzy nie da sie w tym sporcie czegokolwiek zdzialac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo by znacznie lepiej gdyby Kubica zwiazal swa kariere z innym team-em F-1 :!: . Mialem cicha nadzieje ze szefostwo BMW-Sauber wyciagnie jakies wnioski z minionego sezonu jednakze dzisiejszy wyscig pokazal ze wszystko jest "po staremu" :evil: .Odnosze wrazenie ze ewentualne sukcesy raczej przeszkadzaja niz ciesza szefostwo team-u "dreswagonow" :evil: .A moze wykonano podobny ruch jaki uczynil Ford przejmujac Mazde :?: ,czyli obserwujac w przeszlosci kariere polaka uznano go za ewentualne zagrozenie dla swoich faworytow i najlepszym rozwiazaniem bylo "wziac go pod swe skrzydla" i automatycznie zahamowac rozwoj jego kariery dajac tym pole dla kierowcow niemieckich :?::!: .Bardzo chce sie mylic w tej kwestii :sad: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skad wiesz ze Toyota ma najwiekszy budzet? :shock:

Bo podają te budżety dziennikarze zajmujący się tylko F1 i nie są to wynużenia pseudopismaków, tylko fakty.

a jezeli juz jakies kwoty padaja to sa one bardzo orientacyjne i w zaden sposob nie mozna ich zweryfikowac

kwoty które podają rzeczywiście są orientacyjna, jednak przy budrzecie rzędu kikdziesięciu czy kilkuset milionów dolarów milion w jedną czy drugą to żadna różnica.

i rzeczywiści to toyota i honda mimo cienkich wyników mają największe budżety na ten sezon.

a co do kubicy to już wszystko koledzy powyżej napisali.... :evil: zamiast emocjonować i cieszyć wyścigami zaczynam się wk..ć i zastanawiać czy oglądać czy w necie przeczytać co tym razem kubicy się stało i kto jest winny :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w totka piłkarskiego a się okazało, że przez 10 lat mecze były ustawiane i tu jest tak samo. Na którym miejscu Kubica ma być przez najbliższe lata na tym będzie :mrgreen: i nie pomoże wasze podniecanie :lol::lol::lol: Trzeba mieć dojście do tych wiadomości wtedy można stawiać i wygrać. Przekonałem się o tym na giełdzie :wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo podają te budżety dziennikarze zajmujący się tylko F1

O to mi chodzilo... te informacje PODAJA DZIENNIKARZE, a nie sa to informacje podawane przez same teamy

Poza tym wierzysz we wszystko co dziennikarze napisza/powiedza??? :shock:

Zreszta podaj mi jeden sensowny powod dla kotreog jakikolwiek team mialby informowac osoby trzecie o swoim budzecie...

A co do Kubicy to mial po prostu pecha przy gigantycznym szczesciu innych zawodnikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mi chodzilo... te informacje PODAJA DZIENNIKARZE, a nie sa to informacje podawane przez same teamy

Poza tym wierzysz we wszystko co dziennikarze napisza/powiedza??? :shock:

nie wierzę we wszystko i wogóle nie o to chodzi....

Zreszta podaj mi jeden sensowny powod dla kotreog jakikolwiek team mialby informowac osoby trzecie o swoim budzecie...

team jako taki budżetu nie poda bo i po co, ale jeżeli dziennikarze zajmują się tylko F1, to mają swoje źródła w teamach. tak jest we wszystkich dziedzinach że dobry dziennikarz ujawnia informacje, które miały być tajne..... po prostu wie kogo i jak zapytać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dziennikarze zajmują się tylko F1, to mają swoje źródła w teamach. tak jest we wszystkich dziedzinach że dobry dziennikarz ujawnia informacje, które miały być tajne..... po prostu wie kogo i jak zapytać

O tym nie pomyslalem.. faktycznie mozliwosc przecieku takich informacji do prasy istnieje...

tylko wlasnie to sa przecieki i nawet jezeli zgodne z prawda to zawsze niepotwierdzone i dlatego ja mam do tego taki duzy dystans...

Poza tym jezeli faktycznie tak jest to moze znasz jakies przecieki na temat budzetwo ferrari, maclarela i BMW??? Pytam bo szczerze mowiac zaczelo mnie to troche interesowac... W sumie szukalem info na ten temat ale nic wiarygodnego nie znalazlem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.