Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Niedzielny wyścig F1


rafcio

Rekomendowane odpowiedzi

No i Nakajima wędruje 10 miejsc do tyłu w Malezji.

a co to za kara jak on i tak będzie na końcu stawki .

Odebrać punkty za dzisiejszy wyścig i finansowo wyhaczyć cały zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Moze zle mysle ale chyba nie ma sie za bardzo co czepiac Nakajimy. Przeciez nie zrobil tego specjalnie a takie rzecz sie po prostu zdarzaja...fakt ze przez jego zagapienie i blad Robert stracil punktowane miejsce (5 labo nawet 4) ale nie robmy z niego jakiegos zamachowca... Stalo sie i koniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jezeli faktycznie tak jest to moze znasz jakies przecieki na temat budzetwo ferrari, maclarela i BMW??? Pytam bo szczerze mowiac zaczelo mnie to troche interesowac...

jakoś bardzo mnie to nie interesowało, ale znalazłem coś takiego link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Nakajima wędruje 10 miejsc do tyłu w Malezji.

a co to za kara jak on i tak będzie na końcu stawki .

Odebrać punkty za dzisiejszy wyścig i finansowo wyhaczyć cały zespół.

Należy się mu. ale aby być konsekwentnym powinni dać karę winnemu kolizji Massy i Coultarda.

Zobaczymy jak będzie w Malezji ale oby Robert nie skończył W TAKI SPOSÓB poświęcając się i robiąc mrówczą robotę dl swojego team-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mamy prezent Świąteczny,gratuluję Robertowi dobrego występu :grin: Brawa również dla zespołu BMW,oby tak było w każdym wyścigu.

Wyścig w Sepang mal_k1.gif

1 K. Räikkönen Ferrari

2 R. Kubica BMW 0:19.500

3 H. Kovalainen McLaren :38.400

4 J. Trulli Toyota 0:45.800

5 L. Hamilton McLaren 0:46.500

6 N. Heidfeld BMW 0:49.800

7 M. Webber Red Bull 1:08.100

8 F. Alonso Renault 1:10.000

9 D. Coulthard Red Bull 1:16.200

10 J. Button Honda 1:26.200

11 N. Piquet Jr. Renault 1:32.200

12 G. Fisichella Force India +1 Rnd.

13 R. Barrichello Honda +1 Rnd.

14 N. Rosberg Williams +1 Rnd.

15 A. Davidson Aguri +1 Rnd.

16 T. Sato Aguri +2 Rnd.

17 K. Nakajima Williams +2 Rnd.

18 S. Vettel Toro Rosso +17 Rnd.

19 F. Massa Ferrari +26 Rnd.

20 A. Sutil Force India +51 Rnd.

21 T. Glock Toyota +55 Rnd.

22 S. Bourdais Toro Rosso +56 Rnd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

No i z tego co mi wiadomo, to jest piąty w klasyfikacji generalnej :grin: Mam nadzieję, że teraz będzie tylko się wspinał - wyżej i wyżej aż dojdzie do 1 miejsca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie miejsce-czyli super wynik,chociaż kierowcy maklarena przesunięci na starcie no i Massa wyleciał.W niczym to jednak nie ujmuje talentowi Roberta,brawo!!!Zastanawiam sie tylko jak poradziłby sobie nasz kierowca za sterami ferrari lub mercedesa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
qrcze zamiast się cieszyć zastanawiam się co tym razem wymyśli zespół, żeby haidfeld był przed nim...

Nic nie wymyślą :wink: Wreszcie doszli do wniosku, że pkt wywalczony przez Kubicę jest wart w klasyfikacji tyle samo co przez Haidfelda, co było widać w poprzednim wyścigu.

Nie widziałem kwalifikacji dlatego pole position to był nius dla mnie :razz: Gość jest po prostu profesjonalistą w każdym calu i jest tylko kwestią czasu kiedy będzie mistrzem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jest po prostu profesjonalistą w każdym calu i jest tylko kwestią czasu kiedy będzie mistrzem

Tu zgadzam się całkowicie :lol: Oby wszystkiego nie zepsuł zespół :???: I nie myślę tu o złośliwościach, czy błędach taktycznych, ale o tym żeby BMW sprawowały się nadal co najmniej tak jak w dotychczasowych wyścigach. Miejmy nadzieję, że konstrukcja jest już tak dopracowana, że zaczną przydarzać się kłopoty podobne do tych z zeszłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem kwalifikacji dlatego pole position to był nius dla mnie :razz: Gość jest po prostu profesjonalistą w każdym calu i jest tylko kwestią czasu kiedy będzie mistrzem :cool:

tego akurat jestem pewien....

Wreszcie doszli do wniosku, że pkt wywalczony przez Kubicę jest wart w klasyfikacji tyle samo co przez Haidfelda, co było widać w poprzednim wyścigu.

cóż to też oczywiste, tyle że do niedawna zawsze ważniejszy był haidfeld, a kubica był królikiem do testowania nowych rozwiązań....

ale trzymam kciuki, jutro może być piękny dzień tylko żeby miał na tyle paliwa żeby odjechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Kubicy.Mysle ze w tym wyscigu Ferrari pokazalo wszelkim pretendentom gdzie ich(pretendentow) miejsce :!::cool: .Zeby tak jeszcze doczekac sie chwili gdy Polak wystapi w "stajni skaczacego konia" :!::idea: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby tak jeszcze doczekac sie chwili gdy Polak wystapi w "stajni skaczacego konia"

Może nie będzie trzeba :twisted: Zauważ jakie małe były różnice na mecie. Gdyby Kubica obronił się na stracie, to miał szansę na lepsze miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie trzeba

Jesli chcemy aby zostal mistrzem ,to trzeba :!::wink: .Przez caly wyscig Ferrari kontrolowaly sytuacje a latwosc z jaka wyprzedzaly pozostale bolidy dowodzi iz jesli nie beda odpadac z powodu usterek to walka bedzie toczyc sie o miejsca od drugiego w dol (w klasyfikacji team-ow) :cool:

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kubica jechał b.dobrze i bardzo równo, i co najważniejsze nie popełniał błędów :wink:

Ferrari niestety było znów poza zasięgiem reszty stawki kierowców :mad:

Gdyby Robert na starcie nie dał się wyprzedzić Hamiltonowi to myślę że byłby na podium :wink:

Sporym rozczarowaniem była postawa Fernando Alonso, który nie uzyskał dobrego rezultatu mimo dobrej pozycji startowej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporym rozczarowaniem była postawa Fernando Alonso, który nie uzyskał dobrego rezultatu mimo dobrej pozycji startowej :wink:

:roll: dobra pozycja startowa wynikała tylko i wyłącznie z tego że jechał na oparach..... więc od początku było wiadomo, że niewiele zdziała.

Dla Kubicy brawa po raz kolejny, robi chlopak co moze :!: .

w zasadzie nic dodać nic ująć.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra pozycja startowa wynikała tylko i wyłącznie z tego że jechał na oparach..... więc od początku było wiadomo, że niewiele zdziała.

Też stawiałem na 3 miejsce dla Roberta, bo nie liczyłem że go Hamilton śmignie tak łatwo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.