Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

A łowi ktoś na zbiorniku zaporowym Jeziorsko?


seba02121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak w temacie...co ze zbiornikiem Jeziorsko?Na tym forum nie znalazłem ani słowa na jego temat.Czyżby tam nikt nie łowił :shock: Kiedyś,jakieś dziesięć lat wstecz,wyciągałem tam Karpie od 3 do 8 KG!A wiem,że pływają tam osobniki po wyżej"DYCHY"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Byłem na Jeziorsku w niedzielę. Wędkowałem na Skarpie w Siedlątkowie. Ale tak zupełnie rekreacyjnie-grill i te sprawy... Zarzuciłem dwie gruntówki ze sprężyną ale bez efektów. Pod wieczór jakieś 100-150 metrów od brzegu zaczęło spławiać sie stado karpi, albo amurów- bankowo dwucyfrówki... Niestety nie byłem w stanie tak daleko dorzucić moimi gruntówkami... :cry: Skończyło się na karkówce z grilla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sobote za tama na Jeziorsku i postanowiłem wpaść tez na Jeziorsko.Nawet wędki nie roskladalem , za duzo wody jak narazie. Orjętuje sie któs czy mozna łowić z łódki ??Czy są jakieś dodatkowe opłaty itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja mam działkę w Brzegu nad Jeziorskiem :grin:

Ale niestety nie mogę tam zbyt często łowić :cry:

Jeżdżę tam prawie od urodzenia i wiem ze kiedyś było tu więcej wędkarzy A teraz to trudno coś większego złowić (Ale ryby napewno są bo widać jak wieczorem się spławiają)

Chodziarz ja właśnie wróciłem i nawet coś udało mi się złowić 3 karpie największy maiła 3,5kg (nie mogłam wyciągnąć większych bo miałem żyłkę 0,14)trochę leszczy takich do 30cm i sporo okoni bo jest tam taka miejscówka gdzie zawsze jest ich sporo A nawet nieraz trafi sie szupak albo boleń :grin:

Wiec nie jest tak tragicznie chyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Jak wygląda sytuacja na Jeziorsku? Łowił ktoś z kolegów już w tym roku? Chodzi mi głównie o poziom wody, ewentualnie w których rejonach można już liczyc na leszcza...

Byłem tydzień temu w sobote na warcie i przejeżdżając przez jeziorsko widzialem ze woda jeszcze jest wysoka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie Jeziorska w którym miejscu na jeziorku najlepiej zasiąść na karpia.

Chodzi mi o lipiec sierpień. Ja myślałem, że może w Siedlątkowie koło kościoła bo kiedyś

rozmawiałem z jednym z wędkarzy, że ładne sztuki tam wyciągali. Czy będzie to dobre miejsce??

I czy można tam wywozić zestawy, czy trzeba z brzegu?

Pozdrawiam Karpiarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o lipiec, to lepiej na przeciwna stronę Siedlątkowa się kieruj. Najlepiej w okolice ośrodka Rafa. Co do Siedlątkowa, to różnie bywa z braniami. Jednego roku już pod koniec lipca innym razem dopiero koniec sierpnia lub wrzesień. Zależy jak szybko wodę spuszczają. Dodatkowy minus to to, że trzeba się wstrzelić w brania. W zeszłym roku brały ładne karpie, leszcze i bąki jedynie kilka dni pod koniec sierpnia. Później cisza i zero brań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jezeli chodzi o Jeziorsko to wczoraj znajomy mi pisal, ze wszystko ustało.

Powoli zaczely ruszczac sie baki i karpie, lecz teraz podobno nic. Martwa woda, ale ile w tym prawdy to nie wiem, trzeba samemu sprawdzic.

Wiec konanik jak przetestujesz zbiornik zdaj tutaj relacje jak z rybami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.