Skocz do zawartości
tokarex pontony

A łowi ktoś na zbiorniku zaporowym Jeziorsko?


seba02121

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
przynęty na klenia   Dragon

Witam,

odgrzewam kotleta w temacie jeziorsko i mam kilka pytań:

Jak efekty spiningowe i trollingowe? na tym akwenie,

Poszukuje kwatery, agroturystyki , która jest bezpośrednio przy wodzie, tak by łódź zwodować i mieć ją na oku, lun jakiejś strzeżonej przystani.

za wszelkie info , będę wdzięczny.

pozdrawiam

PIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kwaterę znalazłem, okolice Miłkowic, proszę o info na temat pływania na silniku spalinowym, czy można wszędzie? i co z rezerwatem? z brzegu można czy nie? z łodzi można czy nie?, na tym terenie rezerwatu?który teoretycznie dzieli połowę zbiornika.

pozdrawiam

PIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kwatery to http://www.rafa-jeziorsko.eu/

O rybę ciężko na tak dużym zbiorniku.

Wędkowanie na obszarze rezerwatu tylko z brzegu. W ogóle zakaz wpływu na silniku na teren rezerwatu jest chyba.

Z tego co wiem to są duże sumy, ale ciężko je dostać :cool:.

Uważaj na mielizny, na środku potrafi być woda do pasa :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Powitać wszystkich, chciałbym się zapytać co wogóle dzieję się na zbiorniku,byłem dziś na rekonesansie zobaczyć co i jak,patrze a tu woda mała jakieś dziwne wysepki się porobiły fala jak na morzu o co tu chodzi :roll: a przy okazji jak tam z sandaczem na tym zbiorniku jest sens popływać czy lepiej sobie odpuścić???pozdrowionka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

wojtek26, byłem wczoraj w okolicach wodza w Jeziorsku została spuszczona do połowy zbiornika jest susza nie wiem jak ryby czy biorą ale widziałem kilku na łódkach ale nie wiem czy wędkowali ale podejrzewam że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

niestety to prawda zaczynaja zerowac na rzece ,oczywiscie kormorany ,wiec wniosek nasuwa sie sam ...czy cos tam jeszce plywa czy nie odpowiedz sobie sam:)

a nie plywa jak bylem w kwietniu to przepływal kolo mnie okonek z 10cm obtarl sie o noge prawie mi hehe a łowiłem naprzeciw wyspy:)czyli jeden napewno jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Tu masz tabelę składek

http://www.pzw.org.pl/47/wiadomosci/54264/63/skladki_i_oplaty_na_2012_rok

tu numer konta

http://www.pzw.org.pl/47/dane_podmiotu

Zapłać i weź ze sobą potwierdzenie nad wodę.

Nie ma napisane, że takie wpłaty nie są honorowane więc i na pewno dozwolone.

A jak by co to nie sądzę aby jakikolwiek strażnik się do tego przyczepił.

Więc płać łów i się relaksuj.

A tak poza tematem to czy na prawdę za wielu z was trzeba myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zaczerpłem informacji u kolegi z Peczniewa napisał

Cześć.Nie byłem kilkanaście dni.Wtedy pływali skuterami wodnymi po zatoce.Obecnie nie wiem jaki jest poziom wody.Pozdrawiam
od siebie dodam że poziom wody na zalewie reguluje zapora i raczej ja trzymaja. Wczorajsza lokalna gazeta podała że poziom wody w rzecze Warcie utrzymuje si na stałym poziomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.