Skocz do zawartości
tokarex pontony

A łowi ktoś na zbiorniku zaporowym Jeziorsko?


seba02121

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info. Byłem dziś w Pęczniewie. Woda średnia, rybki raczej nie współpracowały. Uwiesiło się kilka płotek i wzdręg. Gościu obok wyjął dwa jazie. Na żywca bez rezultatów. Podobno wczoraj brały karpiki i leszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • 3 months later...

TAK kiedyś często jeżdziłem na Zofiówkę koło Lutomierska, dawno nie byłem i nie wiem zo tam ie teraz dzieje, podobno była zarybiana,łowisko specjalne zrobili z dopłatą 60zł. Do zobaczenia nad wodą Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CarIvan

edmund, jak nie bywasz na wodzie swojego koła zmień koło , te same wody będziesz mógł odwiedzać i dojdzie ci staw Ferdynandów (nie będący wodą PZW a wodą prywatną) a nowy zarząd z pewnością zadba o to by wędkarz miał po co przyjeżdżać nad wodę i by nie dotyczyło to tylko mięsiarzy co przyjeżdżają by złapać karpia i jechać zadowolonym do domu. Od zeszłego roku z tego co się zorientowałem już nowy zarząd działa na rzecz wędkarzy (wybrany został w formie uzupełniającej po rezygnacji zarówno prezesów jak i skarbnika). W tym roku tylko poprzemy obecny zarząd. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ostatecznie w piątek kija pomoczyłem w porcie w Pęczniewie. Ładnie brała płotka do 25 cm. Na żywca nic. Powoli przymierzam się do pierwszej nocki na upatrzonej miejscówce :mrgreen: A jakie efekty na Jeziorsku u forumowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,mam pytanko jak jest z dojazdem do wody patrząc z tamy to lewa strona zbiornika,bo gdy ostatnio jechałem to tak na szybko to wszędzie działkowcy sobie pogrodzili drogi dojazdowe do wody chyba tylko w Pęczniewe jest dojazd,zmieniło się coś ???A może ktoś posiada mapę batymetryczną z zaznaczonym korytem zbiornika???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzice mają działkę niedaleko (w Siedlątkowie, na wschód od "betonówki").

Nie byłem tam w tym roku, ale wydaje mi się, że bez problemu powinien być dojazd do kościoła (pierwszy, drugi lub trzeci zjazd z "betonówki" w prawo, licząc od drogi 478) albo dalej, w Popowie (przy sklepie) można skręcić i dojechać do plaży.

Nie wiem, jak tam jest pod względem wędkarskim, ale dostęp do wody powinien być (co najwyżej trzeba się przespacerować wzdłuż brzegu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
w Pęczniewie tydzień temu złowiliśmy sporo okoni, ale wszystkie jak palec... We Włyniu warto pospinningować ? jest tam szansa na coś wymiarowego?

Wszystko wytrzebione kolego, kłusole i mięsiarze z okolic wyryją wszystko do cna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.