Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Ceny markowych kołowrotków spiningowych


Michu1234

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

marewel , czym się kierowałeś w wyborze tej DAIWY? Pytam, bo chciałbym "urozmaicić" swoją stajnię Shimano i Ryobi. Gdzie jest produkowany ten młynek?

Co do ryzyka, jeśli płacisz PayPalem zawsze jest szansa odzyskania kasy w przypadku oszustwa. Wczoraj otrzymałem zwrot za niedostarczone plecionki, a zawaliła sprawę poczta. Do zwrotu został zmuszony sprzedający (mimo iż towar wysłał), teraz on będzie walczył z pocztą o zwrot kasy dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowałem sie cena,a jednoczesnie chcialem miec TeamDaiwe z nie najniższej pułki czyli Tierra odpadała.Advantage jest to chyba nowosc na ten rok produkowana jest jak Tierra,czy Sol w Tajwanie dopiero Fuego jest made in Japan.

Moja Daiwa ma jedna zasadnicza zalete nie nawija mi zylki miedzy szpule a śrubę hamulca co czesto robi TemaDragon,Zauber,RedArc dlatego wkrótce zamawiam nastepna,tylko nie wiem czy jest sens doplacac do Sola okolo 130zl.

Lub mala aternatywa:

http://www.allegro.pl/item358096118_team_daiwa_sol_2500_made_in_thailand_nowy_szpula.html

Dobra teraz ceny w USA+jakies 27$ przesylka:

TEAM DAIWA FUEGO3000 -526,81 zł

TEAM DAIWA ADVANTAGE 3000 -274,28 zł

TEAM DAIWA SOL 2500 -402,72 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na daiwa.com nie ma czegoś takiego jak TDR4-3012 to sa produkty,(chyba) na rynek europejski.

Za to TDR4-3012 i moja Adwantage na zdjecu sa nie mal identyczne roznia sie tylko kolorem i cena.Mysle ze kazdy kolowrotek z pod znaku TeamDaiwa nadaje sie do ciezkiej orki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marewel, no wlasnie, co do ciezkiej orki, nie chce kupic czegos, co po tygodniu na odrze z nawijaniem boleniowym padnie ... :)

Zajechalem tak Dragona Maxime i Okume Zeon ZN30 ( choc ta sie jeszcze jako tako trzyma ) przy mocnym zwijaniu pelna para Siudaka i Thrilla i im podobnych przynet :shock:

Generalnie jak mam wydac kolo 400 zl czy 300 to naprawde chcialbym miec pewnosc, ze po 1-2 dniach orki na Odrze kolowrotek nie zacznie mi "grac" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak mam wydac kolo 400 zl czy 300 to naprawde chcialbym miec pewnosc, ze po 1-2 dniach orki na Odrze kolowrotek nie zacznie mi "grac"

polecam shmano stradica ale nie wiem czy dorwiesz oryginał w tych pieniądzach jakie chces zainwestować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po dlugich dywagacjach, przegladaniu specyfikacji z Solem i Fuego wygral model TDA-4000A :)

Niemalze 84cm po obrocie korba, hamulec na ponad 17kg wygraly :)

Mysle ze jako kreciol na bolki i szczupale sie sprawdzi a moja Okuma Zeon przejdzie do wklejanki na okonki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temacik przypasował ;), właśnie zabieram się do większych zakupów za oceanem, bo popsułem echosondę, a nowa przeciętna kosztuje tyle w PL ile tam topowy model z gpsem i innymi wodotryskami. Może sprowadzę parę minnkot. Ceny są atrakcyjne bo za ~ $200 można kupić endurę 40 lub 50 ew. jakiegoś maxxuma niewiele drożej. Jakby ktoś był chętny to proszę info na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marewel, no ja zdecydowalem sie na TDA 4000. Nie wiem czy brac zwykly, czy ten z oznaczeniem TDA4000a :)

Do tego jednak dojde na dniach jakos. Zastanawiam sie, czy tez ze 2 kijkow sobie nie sprowadzic, bo jak widze roznice sa rowniez 40-60% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

może w kilka osób można by było coś zamówić ryzyko bo sie nie znamy ale wydaje mi sie ze warto sam mam ochote na stradica 4000FI jeśli ktoś robi zakupy za oceanem i chciałby mi pomóc czekam na maila..pozdawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.