Skocz do zawartości
tokarex pontony

Mam pytanko odnosnie wędki Colmic RBS Bomb Carp 13m


Fived

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zakupic sobie taka wedeczke, czy ma ktos moze taka wedke albo łapał na nia?? Mozecie mi powidziec czy da sie na nia łapac czy to jakis bubel jest... nigdy nie łapałem na tykle ale postanowilem sie nauczyc najwyzszy czas słyszłem ze jest mocna i dobra do nauki...prosze o podpowiedzi odnosnie tylki jaka moglbym sobie zakupic....

z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • 2 years later...

Nie chciałem zakładać nowego tematu odnośnie tej samej wędki więc...

Mam pytanie ponieważ planuję zakup tego modelu, czy jest ona w miarę uniwersalna- sprzedwaca przekonuje mnie, że jak najbardziej- wg. niego nadaję się zarówno do zestawów delikatnych (jeziora, kanały) jak i do mocnych (rzeki o silnym uciągu) :???: .

W to drugie jestem w stanie uwierzyć- w końcu to kij karpiowy. Ale co do tego pierwszego to nie mam pojęcia, gdyż w moim mniemaniu(możliwe, że błędnym więc proszę o poprawę, gdyż jestem nowy w nasadówkach :wink: ) do delikatnych zestawów kij musi być dobrze wyważony oraz sztywny- ten warunek to chyba spełnia :grin: .Co zaś z wywarzeniem??? Proszę o Wasze opinie- najlepiej osób, które miały okazję korzystać z tego kija. pzdr!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.