Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jakas ochrona na palec przed ciężarkami


Gość VooDoo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość VooDoo

Witam , ostatnio rzucam ciężarkami 80-100g i boje się , że porozcinam se palce (najwyzej nogi zostana jeszcze)

Macie jakis fajny sposób na ochrone ? :mrgreen: najwyżej siostra będzie mi wyrzucała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

no nie wiem ja nigdy nie miałem takich obaw :D

no fakt kiedyś po 20 godzinach łapania na dwa feedery na każdym koszyku po 100 g miałem trochę poharatany naskórek(obyło sie bez krwi ;] ) ale to już była naprawdę długa wyprawa :razz:

jeżeli wybierasz sie na kilka godzinek sadze ze nie masz sie czego bać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VooDoo

homegeon racja , niewiem czy w dobrym kierunku mysle , ale feeder amortyzuje to w jakims stopniu.

a z plastrem ciekawy pomysł to jest :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak bardziej poważnie, jaka konkretnie? Z dzianiny, z wełny, czy skórzana?

Zwykła wełniana :wink: Widać to na filmiku

http://www.haczyktv.nazwa.pl/Necenie-rakieta,237f.html

Lepsza byłaby skórzana, ale z braku takiej zacząłem używać wełnianej. Nie przeszkadzała mi zbytnio więc przestałem rozglądać się za skórzaną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak bardziej poważnie, jaka konkretnie? Z dzianiny, z wełny, czy skórzana?

do extremalnych rzutów skóra sprawdza się, zaś do takich na 30-60m. może i bawełna, ale ja bym przy plecionce zastosowanej jako przypon strzałowy nie ryzykowałbym utraty koniuszka palca tak ważnego w naszym hobby :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak oglondałem film "NA KARPIE Z JANEM ZAWADĄ" to Pan Jan polecal taką skurzaną

ochronke na palec wyglondala na kupowaną . :smile: ale po co jak mozna rekawiczke skurzaną i wystarczy. POlecał to do Czestych rzutów i do zanęcania rakietą zanentową.

nie wiem ale ja nie mam takich problemów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.