Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

kołowrotki Cormoran


jaxon

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Migdał, ja na twoim miejcscu zwrócił bym uwagę na KOLOWROTEK DRAGON VIPER FD 530i http://www.allegro.pl/item620961666_kolowrotek_dragon_viper_fd_530i_art_nr_12_08_530.html lub Kołowrotek Manta FD630i http://www.allegro.pl/item627059099_kolowrotek_manta_fd630i_dragon_13_02_630_a.html

Dragon "robi" raczej dobre kręciołki, a te z kształtu bardzo przypominają mi model Millenium z przed kilku lat, który był naprawdę świetnym kołowrotkiem.

Kiedyś posiadałem Dragona Galaxy, na spinie służył mi 4 lata, a od około 3 lat dobrze sobie radzi u teścia na gruntówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jak już koledzy mówiliście CORMORANA można sobie zakupić ale jedynie po to by go mieć a nie do łowienia!Co do rodeo to 100% zgadzam się że jest to LIPA!!!oczywiście chodzi o tą nieszczęsną sprężynke kabłąka.Jest jeszcze sprawa napraw gwarancyjnych DAIWY i CORMORANA!!Ja mam z tym doświadczenie i dlatego odradzam szczerze zakup tych marek.sprawa rozbija się o to ,że nie ma serwisu w polsce a sprzęt jest wysyłany do Niemiec a co za tym idzie możecie sporą część sezony spędzić bez zakupionego na ten właśnie okres sprzętu.Ja osobiście czekałem już dwa razy po dwa miesiące na kołowrotek.ODRADZAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Przemek_S, jakaś straszna nowość albo pokreciłeś coś w nazwie , bo takiego modelu nie ma nawet na stronie Cormorana ani też nie ma śladu po nim w necie.

Ogólnie odradzam Cormorana choćby nie wiem jak był wypaśny, :???: w ostatnim czasie wypuszczają całkiem ładne kołowrotki , płynnie pracujące, ale niestety często przydarzą im się cała masa drobnych usterek, które mogą być nieco wkurzające zwłaszcza jak ktoś wędkuje bardzo często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...

Witam, kiedyś miałem do spina Cormorana Rodeo, tak jak innym kolegom z forum pekła sprężynka w kabłąku. :grin: Reklamacje uznano, dopłaciłem i wymieniłem na Dragona Mantę, po roku użytkowania oddałem do serwisu w ramach 5 letniej gwarancji, ponieważ cały "kolebotał się" wymienili parę części i służy dalej!

Ostatnio miałem w ręku nad wodą spina z Cormoranem Black Star i stwierdziłem, że musze kupic coś lepszego- droższego. Dragon Manta za 150 zł w porównaniu z Black Starem za 400 zł to dwa inne światy kręcenia :shock: , Balik Star prawie sam kręci.

Koledzy czy ktoś z was testował model Cormorana X-power-S?? Przymierzam się do kupna, ale ciężko znaleźć opinie o nim.

:?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.