Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

jezioro chlop koło trzciela


marekmruk10

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
Gość wobler129

marekmruk10 witaj :grin: Jeziorko jest piękne i duże. Napisz co chcesz tam łowić - spróbuję Ci pomóc, bo to jakieś 10km ode mnie :grin: Dokładnie to Borowy Młyn :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Oczywiście szczupak i okoń są - gdy namierzycie garbusy to 30-35cm to nie problem. W tamtym roku znajomy w 2h miał 12 okoni i wszystkie piękne, wielkie i wypasione :grin: Z jeziorem do końca na razie nie wiadomo kto jest/będzie właścicielem - muszę się dokładnie dowiedzieć, bo większość jezior z mojej okolicy przejmuje PZW ( śmierć dzierżawcy ). Szczupak także nie jest problemem - chyba, że z jego rozmiarem, bo większego oczywiście ciężko trafić - przeważnie 40-65cm :wink: Ale w zeszłym roku na weekend majowy pewien Pan dostał metrówkę.

Z białą rybą także jest ciekawie - wystarczy długoterminowo nęcić łowisko np. kukurydzą i po tygodniu w łowisko wchodzą piękne leszcze.

Ogólnie nie łowię tam często, ale mam paru znajomych, którzy tam wędkują.

Ogólnie o łowisku - duże i głębokie jeziorko w którym znajdują się wszystkie gatunki ryb :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Oooo... fajnie! a miejsce polowu? jestem amatorką przez duze A:P

no ale cos nie cos wiem, zapewne przy trzcinie? tylko, ze jak dotad jakas drobnica tylko brala:/

od pewnego czasu mamy tam dwa szałasy, zanęcalam itd. ale sa same malenstwa. moze z lodki byloby lepiej, troszke dalej od pomostu?

a i co z glebokoscia:P?

dzieki za wyrozumialosc z gory hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w sierpniu wybieram sie na wczasy nad jezioro Chłop czy moglibyscie cos doradzic odnosnie tego lowiska , jak ryba dominuje na co bierze

mam zamiar spiningowc z lodzi a przy okazji podnecic sobie pare miejsc na nocki

prosze o info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

gleam, delikatnie mówiąc user wobler129został wyproszony z forum.Nie będę opisywał dlaczego,gdzieś jeszcze pewnie są wątki.

Ja nad "Chłopem"uczyłem się wędkować.Tylko było to ponad 20 lat temu i wiem,że woda baaaaardzo się zmieniła.Ja wędkowałem od "miejscowości" :grin: Borowy Młyn.Kiedyś były tam świetne pomosty,teraz z większości zostały ruiny.Jak z rybką tego nie wiem,ale z zeszlego roku z opowiadań wędkujących tam nie jest dobrze.

A którego jedziesz?Gdzie dokładnie i na jak długo?Ja najprawdopodobniej będę na początku sierpnia na tydzień w Pszczewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Za tydzień wybieram się na urlop nad jezioro Chłop do Borowego Młyna. Zaczynam przygotowania w związku z czym proszę o poradę w jakie przynęty się zaopatrzyć? Na co się nastawić: jakie zapachy, jakie zanęty? Na jakie ryby - co tam najczęściej bierze?

Z góry dzięki za podpowiedź.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.