Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zdawanie na kartę


Pe

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 140
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tak chodzi mi tylko o PZW. Aha czyli w styczniu od nowa trzeba kase płacić no nic trudno

Jeśli chcesz łowić od 1 stycznia to musisz zapłacić pod koniec grudnia, ale nie później niż do ostatniego kwietnia bo będziesz musiał zapłacić karę-nowe wpisowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek1988, opłać za pół roku, chyba istnieje taka możliwość?

A wyrobienie karty to 10 min w UM, beż żadnej kawy itd. Ostatnio przy rejestracji pontonu :mrgreen::wink: okazało się że mam nieważną kartę, ponieważ mam w niej stary adres zameldowania :roll: więc szybka akcja wyciągnięcia żonie z portfela mojego zdjęcia, wypisanie podania z prośbą "o", wycieczka do kasy w celu dokonania stosownej opłaty a jak wróciłem to oba dokumeny już na mnie czekały, dziękuję, do widzenia i po sprawie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artech nie wszędzie jest tak profesionalnie :lol: ale u mnie i podejrzewam że w większości regionów wydają poświadczenie złożenia dokumentów i zdania egzaminu na kartę wędkarską i na podstawie tego zaświadczenia można już łowić rybki do momentu wydania karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław, nie ma możliwości opłaty za pół roku?? Kiedyś na pewno była taka opcja :???: Jeżeli nie ma takiej możliwości to uważam to za przegięcie, co by mocniej tego nie nazwać :mad:

Sprawdziłem, rzeczywiście nie ma takiej opcji, można jedynie wykupić czsowe na 14 dni i to trzeba być "z poza strefy" czyli jako mieszkaniec strefy chcący lowić legalnie muszę, w moim okręgu, wywalić minimum 80 PLN za 4 miesiące łowienia :???: Ot polityka PZW :roll: Można być jeszcze niezrzeszonym lub cudzoziemcem i za trzy miesiące łowienia też zapłacić 80 PLN.

Ciekawe dlaczego PZW, podobnie jak większość dzierżawców nie stosuje pozwoleń rocznych "od dnia do dnia" tylko do końca roku kalendarzowego :???::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

odrzaninKapi nie patrz na testy czy jakieś inne dziwne rzeczy, wystarczy że wgłębisz się w Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb, to jest wystarczające. Masz 12 lat co nie znaczy że nie możesz łowić, jeśli to lubisz, możesz przecież połowić w towarzystwie osoby dorosłej, posiadającej kartę wędkarstką oraz legitymację członkowską z opłaconymi składkami, oczywiście w ramach jego dziennego limitu.. Już teraz możesz się starać o legitymację wędkarską, testy są całkowicie zbędne, poczytasz RAPR, a godziny spędzone nad wodą z prawdziwym wędkarzem, obserwując jego zachowanie są po stokroć bardziej wartościowe niż RAPR, który oczywiście wędkarz znać powinien.. Pozdrawiam i życzę sukcesów, bo to nie dość że nałóg to w dodatku chorobliwy i wyjątkowo mocno zaraźliwy, gorsze niż grypa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

To i ja zapytam. Mam 22 lata i mieszkam w okolicach Tarnowa a dokładniej w Radłowie. Mam zamiar uzyskać kartę wędkarską. I teraz moje pytanie ile wyniesie mnie taka przyjemność. Mi chodzi tylko i wyłącznie o stawy bo rzeki mnie nie kręcą. Patrzyłem na cennik ale dla mnie to nie do końca jasne bo się na tym nie znam. Chodzi mi o egzamin, dokument składki i to co jeszcze trzeba abym mógł spokojnie łowić na stawach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.