Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

GPFH - Grand Prix Forum Haczyk.pl


adi1122spid

Rekomendowane odpowiedzi

będzie mniej zamieszania

zamieszania i tak jest mało... mysle ze dokładniejsze opisy beda ciekawsze :mrgreen:

---------------

A mam jeszcze jedno pytanie. Mozna zgłaszac kazdą rybe ktora sie złowi czy tylko od jakiejs długosci ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 490
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co jest większym wyczynem- złowienie jedynego w życiu szczupaka na metr czy regularne łowienie medalowych płoci i karasi?
Jak jednego w życiu no to faktycznie.... :lol:
to dużo trudniejsze
Zależy dla kogo – na pewno psychicznie trudniejsze; szczególnie dla nie-dziewczynek ;)maniek to rozumie. :mrgreen:
chyba za dobrze Tomaszek nie znasz polskich realiów
To raczej nie ja nie znam tych realiów. Zauważyłem, że "bezrybność polskich wód" jest dla wielu doskonałą wymówką. Nadal pamiętam na tym forum pomysły wykluczania z konkursów ryb złowionych za granica z uwagi, to cytat "na dostępność ryby". Może cię to zdziwi DAWID ale w PL nadal regularnie poławiane są szczupaki w granicach 80 - 100cm. Wystarczy poczytać bardziej "sprofilowane" fora.
To ma byc zabawa
Pozostaje pytanie czy bawimy się piłką szmacianką czy chcemy zrobić coś na poziomie. Różne są pojęcia zabawy, jeden rzyga przez okno inny bije rekordy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to dokładnie miałem na myśli... dolnym kryterium zgłoszenia ryby mógłby byćy próg uzyskania brązowego medalu WŚ... a punktacja byłaby związana z procentową "wartością" długości ryby w stsunku do rekordu (tak jak gdzies to pisał Tomek1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ucichł... znow :sad:

Musimy poprostu wszystko wspolnie przedyskutowac i to zorganizowac :mrgreen:

Proponuje jakąś ankiete :razz:

Wystarczy zrobić "prog" długosci ryb.

Wolicie tak...

Amur 55 Boleń 45 Brzana 40 Cetra 35 Głowcica 80 Jaź 30 Karaś 25 Karp 55 Kleń 30 Leszcz 40 Lin 30 Lipień 35 Łosoś 50 Miętus 35 Okoń 25 Płoć 20 Pstrąg potokowy 45 Pstrąg tęczowy 50 Sandacz 55 Sum 70 Szczupak 55 Świnka 35 Tołpyga 70 Troć jeziorowa 60 Troć wedrowna 45 Ukleja 15 Węgorz 55 Wzdręga 20

Czy tak...

Amur 70 Boleń 60 Brzana 55 Cetra 45 Głowcica 95 Jaź 40 Karaś 30 Karp 70 Kleń 40 Leszcz 50 Lin 40 Lipień 45 Łosoś 60 Miętus 45 Okoń 35 Płoć 30 Pstrąg potokowy 60 Pstrąg tęczowy 60 Sandacz 65 Sum 85 Szczupak 70 Świnka 45 Tołpyga 90 Troć jeziorowa 70 Troć wedrowna 60 Ukleja 20 Węgorz 65 Wzdręga 30 ???

A moze jeszcze nizej lub jeszcze wyzej ?? zapraszam do dyskusji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej tez jestem za pierwszą wersią bo co do moich zbiorników wodnych to ta druga wersja to jakas bajka nie do zrealizowania :???:

Aczkolwiek to mozna by było jeszcze ciut poobnizac niektóre gatunki ale to juz do przedyskutowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do okonia 25 to trochę za dużo :roll:

Dla tego postanowiłem ze najlepiej bedzie przedyskutowac to z Wami, więc ile proponujecie

??

Aczkolwiek to mozna by było jeszcze ciut poobnizac niektóre gatunki ale to juz do przedyskutowania.

Powiedz o ktore Ci chodzi i bedziemy obnizac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to juz czekam z utęskniniem na to Grand prix będzie fajnie kolorowo, bedzie duzo rybek, ogólnie spox kiedy ma to się zacząć czy to takie gadanie jest aby, adi1122spid zrób ankiete na temat którą kto wersje wybier i niech to się zacznie bo sezon przeleci i lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie pojawi się wartościowa nagroda :lol::wink:

Zastanawiałem sie nad tym, ale jesli juz, to jakis drobiazg, pomyslimy :mrgreen:

---

Ja tez jestem za ta pierwsza wersją "progów".

Wiec mysle ze mozna zaczynac. Ewentualne poprawki bedzie mozna zrobic w trakcie :mrgreen:

i niech to się zacznie bo sezon przeleci i lipa

To zacznie sie sezon podlodowy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kasy tj. znaczących nagród nic nie zdziałacie.

Pies z kulawą noga tu nic nie zgłosi bo niby po co? Dla sławy? Mamy temat jak było na rybach i tam już zgłaszacie swoje wyniki.

Bawcie się w pomysły jak to zrobić a i tak temat niedługo padnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies z kulawą noga tu nic nie zgłosi bo niby po co?

dla własnej satysfakcji, nagrody są niepotrzebne

Bawcie się w pomysły jak to zrobić a i tak temat niedługo padnie

Nie bądź takim pesymistą, parę osób jest zainteresowanych.

Mamy temat jak było na rybach i tam już zgłaszacie swoje wyniki.

Jak na razie od twojego wyczynu z 1 maja ( "szalonego" szczupaka 52cm :roll: ) do tej pory nic nie umieściłeś w podawanym przez ciebie temacie (poza gratulacjami :grin: )... więc daruj sobie komentarze i nie psuj ludziom zabawy w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na początek możnaby obniżyć kryterium coby było więcej zgłoszeń, fotek i zabawy.

Słuchajcie a może by ustalić dolny pułap na np 60% rekordu krajowego.

A coby propagować wypuszczanie ryb punktować + 20%.

czyli np:

Łowiąc bolka 70cm ----> dostaję 70/99*100=70,7 = 71pktów

a za wypuszczenie premię 20% czyli 0,2*71=14,2=14pktów

w sumie na konto wpada 85 pktów....

no a co do zasad: fotki obowiązkowe (coby było kolorowo)...w miarki nie ma się co bawić wg mnie... trzeba sobie na wzajem ufać

no i z jednego wypadu można umieścić max 3 ryby...(omijamy punktowanie 50 płotek;) )

co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Supersobi no fajnie to wygląda... powinno być ok :cool:

Dla tego postanowiłem ze najlepiej bedzie przedyskutowac to z Wami, więc ile proponujecie

??

Potok - 35cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym założenie tematu do wstawiania fotki rybki i wyliczenia punktów.... pomińmy gratulacje coby były same rybki

A w drugim temacie jakiś uprawniony forumowicz by aktualizował tabelę uczestników grand prix z sumą punktów...

Dodatkowo jeszcze jeden temat do "lużnych konwersacji apropos Grand Prix, gratulacji i wymiany poglądów"

jeżeli ktoś chciałby się dopisać do grand prix mogłby to zrobić w każdym momencie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.