Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Czy Karpie w Łódzkim już się ruszyły?


seba02121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Co Niedziele biczuję wodę w poszukiwaniu Karpia i efekty od początku sezonu zerowe.Odwiedziłem już Kotliny,Krzywie.Zbiornik Próba i nic!Czy ktoś w naszym regionie miał już kontakt z karpiem?A jeśli tak to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

No i tu sie mylisz.Na Ciosence mój wujas przesiedział cały dzionek iiiiiiiiii jedno branie przez cały dzień i jeden karp!Na stawach hodowlanych to jest przecież cienizna!W zeszłym roku na Ciosence to się łapało 10-15 karpi do południa!A po za tym to interesują mnie wody PZW w których można złapać karpia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś na "Pacyfiku" i powiem ci ,że było sporo wędkarzy, którzy wrócili o przysłowiowym kiju..... ale nie uwłaczając nikomu większość z tych łowiących na tym akwenie stosuje sprzęt do połowu marlinów a nie ryb wahających się w granicach 20 - 40 cm , więc o czym tu mówić ...

no cóż ale jak wujo nic nie złowił to tak już musi być . ineresowałoby mnie czy stryj twój też podchodzi do sprawy, że jak weźmie to weźmie, bez względu na zastosowanie sprzętu .

pozdrawiam.

ps.

a co do wód PZW to ci nie pomogę bo nie wiem czy coś się ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam hute józefów w głownie i zalew miejski w łowiczu troche karp sie ruszył ja nie byłem jeszcze na karpiu ale troche siedziałem z tyczka i widziałem ze z gruntu łapali i trafiali tez amury ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Huta Juzefów znajduje sie w miejscowości Głowno, mam do tego zbiornika na pieszo 3 min :) jednak pod wzgledem karpia, lina, karasia, lescza jest bryndza totalna. Neciłem kuk i zero, nawet pukniecia, teraz zminiłem miejsce i dzisiaj byłem 4 dzien zanecic. Za jakies 2 dni zdam relacje ;)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.