Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zapisanie do PZW, składki wpisowe itd.


kacper11

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 287
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Czyli o składki roczne? To zależy od koła. Masz zniżkę 50% czyli płacisz połowę. Ja taką zniżkę też posiadam i w tym roku zapłaciłem 84zł. Musisz się przejść do koła i Ci wszystko powiedzą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Mam takie pytanie nie opłacałem składek pzw przez dwa lata teraz mam zamiar powrócić do tego sportu na nowo , wiec mam takie pytanie czy mogę teraz normalnie opłacić składkę i czy ich wysokość będzie taka same czyli czy nie płaci się jakiejś kary za okres nie opłacania składek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wystarczy zapłacić wpisowe. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Ja pozwole sobie podpiąć się pod temat i zapytać czy rocznik 81' załapie się na zniżkę dla uczniów? 26 lat jeszcze nie skończyłem dopiero w czerwcu :wink: Mam ostatni semestr ważną egitymację studencką i fajnie by było załapać się na zniżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulgowa 50%

"Młodzież ucząca się w szkołach dziennych od16 do 24 roku życia (decyduje rocznik)"

Chodzi o normalny tok nauki.

Można chodzić do szkoły dziennej mając i 40 lat jak ktoś lubi chodzić do szkoły i czuć się młody :lol: Jest wyjście -iść na ochotnika do wojska i mieć też zniżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz płacić, także wtedy, gdy z opłaceniem składek spóźnisz się o 1 dzień - zgodnie ze statutem PZW - masz obowiązek wnoszenia opłat nie później niż do 30 kwietnia danego roku.. Chyba, że coś się w statucie zmieniło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulgowa 50%

"Młodzież ucząca się w szkołach dziennych od16 do 24 roku życia (decyduje rocznik)"

Hmmm byłem przekonany, że do 26 roku życia. Ale skoro decyduje rocznik to i tak by nic z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się może ktoś ile wynosi ta składka ulgowa do 24 lat , w sumie jest to trochę dziwne bo przecież opłacam na nowy rok , czyli jak opłacę do 30 kwietnia 2007 roku to jest na 2007 rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze do płacenia są dwie składki: członkowska (ogólnokrajowa) i okręgowa

Załącznik Nr 1 do uchwały nr 27 ZG PZW z dnia 30 września 2006 r w sprawie składki członkowskiej na 2007 r.

WYSOKOŚĆ SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ w 2007 r.

Składka członkowska ulgowa 50% :

1) młodzież szkolna, studenci i żołnierze służby zasadniczej w wieku 16-26 lat,

- Czyli jest to 26 lat liczone od dnia urodzin, jeżeli w dniu opłacania składek jeszcze nie ukończyłeś tych 26 lat, masz ulgę, a żołnierzy obowiązuje także do 26 roku życia.

Załącznik nr 2 do Uchwały nr 27 ZG PZW z dnia 30 września 2006 r.

4. Członkowie PZW w wieku 16-26 lat są uprawnieni do 50% zniżki w składce członkowskiej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej albo książeczki wojskowej z wpisem o odbywaniu służby zasadniczej.

6. Zasady stosowania ulg i zwolnień w składce okręgowej uchwalają na terenie swego działania zarządy okręgów.

Czyli odnośnie zwolnień w składce okręgowej trzeba szukać informacji w swoim kole/okręgu, bo w każdym może być inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
wlasnie na tej stronie nic nie pisze
:lol:

to pytaj u źródła jak tam nic nie pisze.

70-383 Szczecin

ul.Mickiewicza 3

tel.: 091-434-76-25

tel./fax : 091-434-49-63

e-mail: biuro@pzwszczecin.com

Biuro Zarządu Okręgu czynne jest:

poniedziałek 9.00- 17.00

wtorek - piątek 7.30-15.00

W większości okręgów opłata wód górskich zawiera wody nizinne ale większość nie oznacza wszędzie.

Opłata za spinning :???: idiotyzm, nic więcej nie dodam. Na szczęście u mnie czegoś takiego nikt nie wymyślił :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keri,

nizinne zazwyczaj zawierają górskie :lol: takie stwierdzeni bardziej mi podchodzi :D

może i Ci podchodzi ale nie ma nic wspólnego z prawdą.

W okręgach w których występują tzw wody górskie opłata za w/w obejmuje wody nizinne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.