Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zapisanie do PZW, składki wpisowe itd.


kacper11

Rekomendowane odpowiedzi

Karta wędkarska jest wydawana dożywotnio, więc egzamin na nią zdaje się tylko raz w życiu. Jeżeli masz wszystkie dokumenty - kartę wędkarską, legitymację członkowską (nie pogubiłeś ich), to oprócz składek rocznych będziesz musiał dodatkowo wpłacić 25zł wpisowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 287
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 months later...

we wszystkich wodach pzw, jeszcze zalezy czy twoj zwiazek ma podpisane z innymi umowy, ale często jest na jeziorach ze nawet jak masz karte musisz dokonać jeszcze dodatkowych opłat..... a tak ogólnie to chyba nie jest odpowiedni temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, polecam zapoznanie się ze statutem PZW:

§ 12 Członkostwo ustaje w skutek:

3) nieopłacenia składki rocznej w terminie (...)

§ 14 Członek Związku ma obowiązek :

5) wnosić składkę członkowską nie później niż do 30 kwietnia każdego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3) nieopłacenia składki rocznej w terminie (...)

jeśli tak jest to skarbnik z mojego okręgu pomylił sie bo rok nie opłacałem składek i nie kazał mi płacić wpisowego, tym się sugerowałem :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem nowy w temacie.

Interesuje mnie co muszę mieć (karty, pozwolenia) i gdzie wyrobić, żeby legalnie powędkować (pobliskie jezioro i rzeka). Czy na każde inne jezioro muszę wykupywać inne pozwolenie?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam Forumowiczow.

Mam pytanie.Moge lowic na 2 wedki,ale chcialbym lowic na 3.I czy musze w zwiazku z tym wykupic dodatkowe skladki na kolejna wedke,czy cos takiego?

PS:Okreg Gorzow Wlkp-Słubice Kolo nr.1]

Bardzo prosze o w miare szybka odpowiedz gdyz mam dobra okazje na te 3 wedke.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda.

Aha czy wg PZW moge lowic z tych skladek na np Wisle w Wawie?Czy tylko w okregu Gorzowskim?Na spinnig sa oddzielne skladki oraz czy mozna lowic z lodzi czy tez trzeba placic ?

Sory ze zatrzesienie pytaniami ale mi sie przypomnialo o tym niedawno i sam niewiem jak to do konca jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal, a co w tym dziwnego??

Cytat ze strony PZW Szczecin "2. Składkę ulgową na wody nizinne - 47zł, lub 53 zł na wody górskie opłacają osoby:

- które ukończyły: kobiety 60 lat i mężczyźni 65 lat

- odznaczeni złota i srebrną odznaką PZW

- młodzież 16-24 lat ucząca się i studenci oraz żołnierze służby zasadniczej

- bezrobotni na zasiłkach lub bez prawa do zasiłku po okazaniu zaświadczenia z Rejonowego Urzędu Pracy (przy znaczku wpisać datę rejestru)

- emeryci i renciści których dochód nie przekracza 900zł brutto"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.