Skocz do zawartości
tokarex pontony

Nysa Kłodzka - ujście do jez. Otmuchowskiego


mospin

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem z wtorku na środę .Efekty marne tylko jedna osoba oprócz mnie .W nocy jedno branie na rosówkę  ale pudło . Z rana brała plotka i mały jaź . Trzy większe plotki takie 25-30cm reszta maluchy. Woda dosyć wysoka ale szalu nie ma. Dojazd dobry sucho ,szlaban podniesiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
przynęty na klenia   Dragon

witam towarzystwo, nie wiem czy w dobrym temacie piszę, często jeżdżę A4 i widzę fajną wodę nysa klodzka blisko jazu nawet dzisiaj jadąc woda byla zmącona ale nie powodziowa może ktoś wędkował na tym odcinku ? podzieliłby się sugestiami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

hej, no temat raczej nie ten, bo to zupełnie inny odcinek Nysy, ale napiszę 2 słowa. Jeśli chodzi o odcinek Nysy na wysokości A4 to rzeczywiście jest dość ciekawy, ale ogólnie Nysa jest ciekawą rzeką:) Znam ten odcinek przeciętnie. Bardzo fajne miejscówki są na Nysie nieco powyżej, czyli na wysokości wsi Głębocko i w dół (właśnie w stronę A4). Dużo drzew w wodzie, dużo dołków. Odcinek fajny zwłaszcza na jesień, z drapieżników głównie szczupak i okoń. Przy samej A4 masz spiętrzenie przed jazem, więc woda stojąca/bardzo wolno płynąca. Poniżej jazu woda oczywiście szybka i cała gama rybostanu z kleniami, jaziami i brzanami na czele. Nie wiem za bardzo jak jest z dojazdem w okolice tego jazu. Z góry rzeki, czyli od strony wsi Głębocko jest wprawdzie droga przez las, ale kiedyś był tam zakaz wjazdu (ja raz wjechałem i dopiero później się zorientowałem że tam jest zakaz:)) Wydaje mi się, że można dojechać tam jakąś polną drogą z dołu rzeki. No i opcja trzecia (wypróbowana przeze mnie jako przez gościa który też często przejeżdżał ten odcinek przez A4) - stajesz na poboczu na A4 i schodzisz wprost do rzeki:)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.