Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Koszulki haczyk.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Będzie coś z tej inicjatywy koszulkowej? Bo nie wiem czy mam iść do outletu ;P

Pewnie że będzie. mam już rozeznanie o zainteresowaniu, wysłałem wstępne zapytanie do potencjalnego wykonawcy. Jak będę miał jakieś info pewnie podjadę dograć szczegóły i obejrzeć towar przed zleceniem. Będę informował o szczegółach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oto i szczegóły.

Zapytałem o kilka opcji wykonania dla dwóch rodzajów koszulek. T-shirt Fruit of the Loom model Super Premium 205 g/m2 i polo JHK Regular Polo (Pora 200) gramatura 200-210 g/m2 a także o kilka wersji nadruków.

http://www.owocowy.sklep.pl/k2123,odziez-wedlug-modeli-odziez-meska-koszulki-super-premium-ciemna-zielen.html

http://emeraldjhk1.home.pl/nowy2012/magento/default/polo-1/m/polo-jhk-pora-200/polo-meskie-pora-200-navy.html

Jako podstawowy przyjąłem układ jak na polarach wykonany metodą sitodruku.

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=9441&postdays=0&postorder=asc&highlight=polary&start=165

W tym wariancie:

T-shirt ok. 20 zł/szt.

Polo ok. 30 zł/szt.

Istnieje również opcja wykonania druku cyfrowego na folii np. z jednej strony koszulki.

Kolor na małym obrazku z przodu (8x8 cm), z tyłu jak w wersji podstawowej:

T-shit ok. 22 zł/szt.

Polo ok. 31 zł/szt.

Kolor z tyłu (format A4) z przodu jak w wersji podstawowej

T-shit ok 31 zł/szt.

Polo ok 40 zł/szt.

Koszt opakowania i wysyłki priorytetem powinien się zamknąć w 15 zł/1 osobę.

Wszystkie koszty dla zamówienia na poziomie ok. 40 szt. Przy czym w ramach danego rodzaju odzieży można dobrać więcej kolorów. Ważne żeby nie trzeba było zmieniać koloru nadruku, więc ustalam że wybieramy nie więcej niż 2-3 kolory w jednej tonacji.

Moje założenie wyjściowe to koszulki T-shirt z nadrukiem jak na polarach, ale jeżeli będzie duże zainteresowanie tematem polo lub koloru i konkretne pomysły co tym kolorem wydrukować, to rozważymy tą opcję.

Wstępna lista zainteresowanych wygląda tak:

0. tomek 1 1 szt.

1. daniello 2 szt.

2. technops 1 szt.

3. Łysy 1 szt.

4. zając222 2 szt.

5. larss1 2 szt.

6. michał82 2 szt.

7. P 1 szt.

8. rompacz 1 szt.

9. sudo0007 2 szt.

10. swi_r 1 szt.

11. suhar 2 szt.

12. lukasz7 2 szt.

13. wasyl1968 1 szt.

14. bumtarara 1 szt.

15. Bootelg 1 szt.

16. pawciobra 1 szt.

17. majki 2 szt.

18. sefariel 2 szt.

Proszę powyższych kolegów (i innych którzy są zainteresowani) do uzupełnienia informacji obok swojego nicka wg wzoru

0. tomek1 1 szt., t-shirt, standard (jak na polarze)

inne opcje:

-polo

-kolor przód

-kolor tył

Na opinie czekam do piątku- potem zamawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7. P 1 szt.

Kolor grafitowy, rozmiar L. Nadruk może być jak na polarze chociaż jeśli będą inne opcje (tzn gotowe grafiki co mogło być wydrukowane tym nadrukiem komputerowym) to chętnie rozważe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku kiedy to będzie realizowane. Jeżeli możesz podaj przybliżoną datę.

Z tego co widzę krystalizuje się kwestia zasadnicza, czyli wygląda na to że będziemy zamawiać t-shirty z nadrukami jak na polarach.

Termin realizacji jest na tyle krótki (ok. tygodnia), że możemy dać użytkownikom forum trochę czasu na dopisanie się do listy.

Zwracam uwagę, że to będzie jednorazowa akcja i nie wiadomo kiedy się powtórzy. Przy polarach mieliśmy wiele sytuacji typu "czy jeszcze można zamówić"?

Żeby wszyscy zainteresowani mieli szansę dopisać się do listy Tomik wyśle PW do użytkowników forum. Zapisy zbieramy do końca stycznia, potem jadę do producenta dograć szczegóły i złożyć zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.